Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2015-2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nikola_bg View Post
    0 od 8


    aj sad ovako...

    Dalas - St. Louis 4:3
    San Jose - Nashville 4:2

    Tampa Bay - NYI 4:3
    Washinghton - Pittsburgh 4:3
    0 od 12 idemo dalje....

    St. Louis - San Jose 4-2
    Pittsburgh - Tampa Bay 4-3 (teska srca moram priznati da je pitsburg ovde favorit, mada bih voleo da me tampa iznenadi, bili su odlicni protiv NYI )

    Comment


    • Ja odavno nisam vidio da neko ovako ubije protivnika kao sto to rade SJS veceras. Kakva dominacija.

      Sent from my Samsung GALAXY S5.

      Comment


      • Mozda nisi gledao ali :
        Po meni sedmi mec u Dalasu... "Teksasko ubistvo motornom testerom" svi su bili u nepomicnom shoku

        Ispunila mi se zelja da su u 4. Tampa, Blues i Ajkule. Super !
        A sada bi voleo da finale igraju mmmmmmmmmm Blues Vs. Tampa !
        Volim i Ajkule al` vise bi voleo kao sto sam napisao. Tampi ce biti jako i bas tesko mada mogu oni to Fizicki nemaju sta da traze al` imaju speedpower.
        Drugo finale konferencije - vise od spektakla, 55/45 za Blues, ako nista cini mi se da ipak imaju jaci roster kada se pogledaju svi.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Malo razocaravajuca druga runda, oba poslednja meca blowout.

          Nisam imao pojma da sinoc igraju Tampa i Pitzburg, jel gotova serija i sezona za Bisopa?

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Nisam imao pojma da sinoc igraju Tampa i Pitzburg, jel gotova serija i sezona za Bisopa?
            Dobili su majstori bitnu utakmicu na svezinu, ovima jos Wash. bio u glavi. Bice ovde svasta u seriji al` nadam se da Tampa ide u veliko finale.
            Sto se tice Bishopa... trebalo bi da bude OK. ali u najveselijim prognozama sigurno nece odigrati sledecu i mozda tecu...

            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Tampa juce rutinski neocekivano ali sam prijatno iznenadjen


              nadam se da je za dzonsonom sve u redu

              Comment


              • napokon krozbi

                Comment


                • Тампа прави можда и кључан брејк. Каква игра какво дизање из мртвих. Никита Кучеров је доктор хокеја. Стварно о њему више не треба трошити речи. Ова екипа може и треба до трофеја Лорда Стенлија.

                  Comment


                  • I ako mislim da su i PIT i Tampa bolji timovi, imam visoka ocekivanja od SJS u finalu.

                    Sent from my Samsung GALAXY S5.

                    Comment


                    • ide to u 7

                      Comment


                      • Boga mi Sharksi u finalu... zao mi je zbog Vlade i jos par Blues momaka ali kapa dole za Ajkule. Ipak su bili bolji i to cak dobrano bolji.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • ko god da osvoji zasluzeno je apsolutno

                          Comment


                          • Jbni Pingvini

                            Sent from my Samsung GALAXY S5.

                            Comment


                            • uzima san hoze sledeće dve tekme

                              Comment

                              Working...
                              X