Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2015-2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    voleo bi da washington napokon osvoji stenli kup

    Comment


    • #62
      Anze Kopitar... kakav je to igrac.

      Sent from my Samsung GALAXY S5.

      Comment


      • #63
        Steta sto Pavel nije koju godinu mladji ili samo da je makar zdraviji... bice nesto od ove generacije definitivno. Neka uce od Henrika i Pavela dok jos imaju tu privilegiju. Kako sabijaju njih dvojica od kako su ponovo u liniji. Vecras je Varlamov bio sjajan inace ne bi oni vidjeli ni bod. Zasto bas onom govedu da damo ovakvu pobjedu... ubili ih, pregazili u svim segmentima i evo pogledaj sta bi na kraju.

        Sent from my Samsung GALAXY S5.

        Comment


        • #64
          Jedva cekam onaj Alumni Game. Krvi bi dao da vidim kako McCarty daje Roy-u tri komada. I da opet nasamara Lemieux-a

          Sent from my Samsung GALAXY S5.

          Comment


          • #65
            Odlicni mecevi u Vasingtonu i Anahajmu, da ovaj yt strim potraje jos dugo dugo i bolje ce da se isprati hokej.

            Tampa se poigravala sa Bruinsima u Bostonu, mogli su da budu ubedljiviji.

            Comment


            • #66
              Tačno sam znao šta će biti sa Tampom, prethodne dve utakmice smo igrali loše, a dobili ih. Ali nismo morali da primimo golova tako što se naš igrač oklizne

              Dobra je ova fora sa Free game of week, napokon se setili

              Sledećih 5 utakmica je ključno za Bos jer onda sledi pacifik gde smo standardno očajni, uzmemo bod eventualno.

              Comment


              • #67
                Eric u Rangersima, kakva bomba....

                Comment


                • #68
                  Dao se naslutiti njegov dolazak u NY. Ja sam clan neke Rangers grupe na FB-u i bgm se tu pisalo o tome i nakon zavrsetka prosle sezone. Ima on jos dosta da ponudi i ovako na papiru je ono sto im je trebalo. Ali je i Carolina prosla dobro, a ko zna... mozda im se on i vrati na ljeto.

                  Nego, kako mladjani AA obruka Dzonija i druga mu nijemog

                  Sent from my Samsung GALAXY S5.

                  Comment


                  • #69
                    Sto mi je drago zbog Minesote.
                    Parise-Koivu-Coyle jedna od najboljih linija lige. Rasturili su Kolorado veceras.

                    Sent from my Samsung GALAXY S5.

                    Comment


                    • #70
                      Gledam ovaj tim Svedske za WC. Pa ovo je mozds i najbolji tim koji su ikad sastavili. Naravno, jos 7 igraca ce dodati na spisak, ali ovih 16 su jaki kao crna zemlja. Gledaj tu odbranu... jao pa na papiru lagano najjaca odbrana turnira. Dodas jos Klingberga i to je to. Ne moze bolje. Jos kad pogledas kakvi su tu sve majstori i puck possesion stil koji oni forsiraju...
                      Opet je na papiru najjaca ta Kanada j*bena.. ali i oni mogu biti porazeni

                      Sent from my Samsung GALAXY S5.

                      Comment


                      • #71
                        Slave nadam se da smem da napisem nesto, nisu OI hihihi (sala brate).

                        Zanimljivi dani, Kapitali se izvukose mada dobise dobre batine od Bostona sinoc.
                        Iskreno Boston imao dobijenu utakmicu ali nasli se zezati sa liderom lige.
                        Zdeno od junaka do gubitnika i klasicne klade, mada moram da priznam
                        tako je dobro odvalio Oveckina maaaa za sve pare.Alexsanr sam naleteo na saku

                        Ipak ono sto je meni bio slag to je "gradski derbi" vest kousta
                        Dobili smo ove dzibere (izvinjejne navijacima LA ako ih ima) sa severa.
                        Tacno smo znali sta hocemo u mecu od prve sekunde. Jedanaesta pobeda u nizu rodjaci aaaa.
                        Anahajm je to! Uvek znaju kako da namaknu los pocetak sezone. Bilo je i odlicno peglanje,
                        dobili su malo i po labrnji pored poraza, sve u svemu... prezadovoljan.



                        Tampa je u opasnoj seriji kao i prosle godine, mekani a rasturaju...
                        imaju sve a da li ce im se poklopiti ove godine da uzmu Stenlija, videcemo.
                        Rendzeri takodje jako, jako dobri. Mislim da je Svedsko bozanstvo Henrik van forme
                        tako da (glupo receno) njegova povreda dobro dodje jer u ovom trenutku
                        Finac Ranta je bolje resenje za golmana. Dalas imao bas seriju poraza, Rendzeri ih
                        totalno poremetili... mada imaju srece sto su u po meni slabijoj konferenciji.
                        Ako je neko gledao mec Dalasa i Rendzera, bilo je jedano nesvakidasnje gledanje snimka da li je gol ili nije.
                        Bas zanimljiva sezona, Istok mnogo jaci u kompletu ali da li je i jedna ekipa istoka jaca
                        od Cikaga sa druge strane ???? to je u ovom trenutku bas tesko pitanje a nekako sam blizi odgovoru, NE.

                        Bas se trudim da ispratim sto vise mogu ali tesko ide zbog termina, obaveza, posla i cega sve ne...
                        tebi je Slave lakse od tamo to sve gledati... zato ti ne mozes nas Manchester hihihi.
                        Pozdrav bratu Slave i ostalim na ovaj temi.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • #72
                          kao što sam predvideo, 0p sa pacifika kao i obično, a trebali su nam.... sad preostaje krljaža do početka aprila. 7 ekipa će se boriti za 6 mesta, ako se podrazumeva da su WAS i NYR već u PO, WAS i teorijski.

                          Comment


                          • #73
                            ajmo tampa bre

                            Comment


                            • #74
                              Sve ce da se svodi na medjusobni mec izmedju Detroita i Bostona u TD Gardenu.

                              Comment


                              • #75
                                Realno da, mada ta utakmica će biti presudna za Det više nego za Bos. Mada se ne zna ništa, Det preostale dve utakmice sa ekipama koje se bore za PO (Phi i Nyr), a Bos sa Car i Otw, sve kod kuće.

                                Auuu, biće luda sedmica. Žena mi kupila NHL.TV za 4.99$, biće prava šteta da Bos ne uđe u PO.

                                Eto, kompromisno rešenje za vas, i Bos i Det u PO, Phi out.

                                Comment

                                Working...
                                X