Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2015-2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    upis na temu

    Comment


    • #32
      A mozda je i vreme da Habs-i urade nesto po pitanju trofeja Lorda Stanley-a mislim da osvoje

      Dobro im je krenulo...

      Comment


      • #33
        Ta prica se poteze svake sezone.

        Comment


        • #34
          Hajde bar do posle All-Star utakmice da vidimo skor pa onda da vidimo formu kasnije

          Comment


          • #35
            Nisam ni mislio da cemo biti u poziciji da se borimo za drugo mesto u diviziji.Mada par povezanih poraza i ispod crte si, tolika je razlika u poenima izmedju Detroita i Nju Dzerzija.Odgovara poraz Bostona, veceras dolazi Nesvil ali posto necu da imam pristup netu propustan tekmu.

            Comment


            • #36
              Gasi Predatorse! Larkin... koje je to mudo od igraca sve mu jbm

              Sent from my LGL34C using Tapatalk

              Comment


              • #37
                nesto ne pratim tampu ove sezone, jel ce moci oni da se uvuku u plejof ?

                Comment


                • #38
                  Ne znam boga mi... Oni imaju odlicnu ekipu, ali ova sezona je toliko dobra za sad da bas nikome nije zagarantovano mjesto. Sigurno im nece pomoci to sto se Bishop povrijedio veceras.

                  Elem, pratim bukvalno svaki minut ove sezone jer ne moram da ostajem budan do kasno ali jbg ne pisem nista jer sam sjebao lap top pa mi je muka sve na tel da kucam. Citam forum redovno, ali se ova tema zapustila

                  Sent from my LGL34C using Tapatalk

                  Comment


                  • #39
                    Patrick Kane... 22 and counting.

                    Sent from my LGL34C using Tapatalk

                    Comment


                    • #40
                      Moze Tampa ali imaju veoma zajeban raspored...moraju da tuku ove sa severa pa makar i daim cupkaju po bod...do all-star utakmice moraju da butu bar izjednaceni po broju bodova sa osmom ekipom u konferenciji...

                      Comment


                      • #41
                        Tako se to radi.

                        Sent from my LGL34C using Tapatalk

                        Comment


                        • #42
                          Ajde Kane samo jos jedna, da skines onu slinu sa vrha.

                          Sent from my LGL34C using Tapatalk

                          Comment


                          • #43
                            Prati se i ovde hokej, slabo se spava, ali nekako izdržavamo. Ja sam očekivao više informacija od Slave-a, ali dobro, tehnika je zakazala. Slažem se da je neizvesno za PO, i retke su ekipe koje već sada mogu da kažu da su sigurni učesnici. Lično, ne vidim Tampu u PO ove sezone, mada će se boriti za 7/8 mesto, i to baš sa mojim Bostonom. Sinoć evropski termin pa se odgledala tekma, 45 min dominacije, i onda teški pad, čuvanje rezultata. sve u svemu, zadovoljan sam za sada sezonom, PP ubijamo, mada smo neke bodove izgubili baš bezveze (CGY), ali vratilo se na nekim drugim utakmicama (NYR, MTL).

                            Comment


                            • #44
                              Gledao sam pre neko vece igrom slucaju Detroit-Montreal, ali sam se ubrzo posle toga prebacio na Arizona-Minesota.Posle sam zakuntao i do pre deset minuta se nisam ulogovao na forumu.

                              Mislio sam da veceras ispratim Ajlanderse-Nju Dzerzi, ali bicu preumoran.Moguce da necu da docekam ponoc, od winter classica sigurno cu bolje da ispratim nhl, tim pre sto se NFL sezona blizi kraju a nesto me ne privlaci puno ovosezonski NBA.

                              Comment


                              • #45
                                Zahvaljujuci tome sto sam bolesljiv ovih par dana, veceras cu da pogledam Red Wingse.

                                Comment

                                Working...
                                X