Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2015-2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Prvo, nećete voditi dijalog (jbg, pre kad sam bio student , lako je bilo pratiti sve, sad posao, zena )..uglavnom, trudiću se da ispratim i komentarišem ovde, jer realno ni sa kim drugim sem vas i ne mogu da pričam o ovom sportu. Drugo, moram da promenim profilnu jer pomenuti srbin više nije sa nama. Naravno da mi je bilo drago dok je igrao, a ja nikada nisam navijao za LA u bilo kom sportu pa neću ni sada, ali znam mnogi hoce.

    E sad, NHL 2015/16....
    Nisam mnogo pratio druge timove, više sam se skoncentrisao na Boston koji je u tranziciji sa novim menadžerom.Na prvu loptu kad sam video naše trade-ove, nije mi bilo dobro (bez obzira na salary koji nas je klao), i onda sam se lagano smirivao. Ako je verovati Sweeney-u, čovek vraća Boston na stare staze, onaj stari Boston fizički dominantan, sa čvrstom odbranom, jer smo realno i postali malo fensi u poslednje dve sezone.
    Ove sezone očukejem ulazak u PO, i veliki pomak od Spooner-a i Pastrnak-a. Sa par iskusnijih igrača, možemo da imamo solidnu sezonu s obzirom da smo u tranziciji.

    Tako da sam ovde koliko budem mogao, šteta što nas nema više pa da okuvamo neki fantasy, onda bismo i više pratili stranicu i sve ostalo.

    Comment


    • #17
      Ne mogu da opisem koliko mi je milo sto je sezona upravo pocela! Ne pamtim kad sam poslednji put ovako iscekivao neki sport

      Comment


      • #18
        Ljudi, ne bih da vam nabijam ovo na nos, ali ne mogu da objasnim kolika je banja ponovo gledati NHL na americkim tv kanalima Zakucan sam ispred TV-a vec nekoliko sati. Bukvalno se nista ne propusta

        Price ce ponovo da slepa MTL i ponovo ce ovaj tim uzeti vise poena nego sto zasluzuje samo zbog njega. Jesu dobili 3-1 ali nije bila lagana pobjeda u pitanju. Ima Babcock dobro da se namuci sa ovim timom naredne dvije-tri sezone. Opet je covjek usao u istoriju veceras jer je zvanicno prvi trener koji je iskoristio novo pravilo - challenge i to uspjesno

        U Cikagu je odigrana odlicna utakmica. Minut prije kraja je ponisten gol Kane-u pri rezultatu 3-2.. sve je u skladu sa pravilima(glupim pravilima doduse). Da je moj tim u pitanju vjerovatno bi popizdio, ali ovako mi je drago jer su 'Hawks-i u pitanju Svidja mi se ova linija NYR-a Chris Kreider-Derek Stepan-Kevin Hayes. Kreider puca na jaku sezonu. Lundqvist ih je izvukao veceras.

        A ovako su komentatori u Cikagu prenosili utakmicu

        Jbg, ne igraju Cubs-i svake godine WC Game



        E ovako se otvara sezona. Dvije sekunde sve im j*bem



        Malo prije su zavrsili. Sutter upisao prvi gol za novi tim. Oba tima su cesto bila kaznjavana, ali cini mi se da nijedan gol nije postignut tokom PP-a Igrao je Sutter kao da je treci Sedin Sabila je ta linija veceras.


        Dok ovo pisem, gledam kako SJS razapinju LA. Nisam ovo ocekivao, ali ajde... Kakav merak, tek je 01:20... ne moras da osvices ispred ekrana cekajuci utakmice koje se igraju u Kaliforniji


        Ja se raspisah Nisam htio nista da propustim veceras(a jos je sad ludilo oko MLB-a ) jer necu moci da gledam utakmice do subote.

        Comment


        • #19
          Tako, tako... samo trpaj! Abby odma udario tri komada Larkin, za sad, gol i asistencija na debiju u NHL-u. Bravo mali!

          Sent from my LGL34C using Tapatalk

          Comment


          • #20
            Nema, ovo je raj. Preselio sam se na Floridu... imam neku kablovsku na kojoj evo napr sto se tice vecerasnjih tekmi, za svaku tekmu po dva kanala Broadcast od strane oba tima.

            Odje me kopajte.

            Comment


            • #21
              Pa koji je Z majstor Ne mogu da mu uzmu pak.. drzi ga cijelu vjecnost iza njihovog gola i onda pas za Abby-a... bum 4-2!

              Comment


              • #22
                Originally posted by Powerslave View Post
                Nema, ovo je raj. Preselio sam se na Floridu... imam neku kablovsku na kojoj evo napr sto se tice vecerasnjih tekmi, za svaku tekmu po dva kanala Broadcast od strane oba tima.

                Odje me kopajte.


                Comment


                • #23
                  Veceras 16 kanala samo za NHL. Ne moze bolje. Najbolje od svega je sto ti ni ovi poslednji termini ne padaju tesko Evo ova sad sto gledam SJ-ANA pocela prije 20 min, a tek je 23:00

                  Da ne pominjem da je napolju prijanih 26 stepeni i da mi je preko puta 7-eleven koji radi 24/7

                  E sad jos samo da se zaposlim...

                  EDIT: Vidim DAl 3-3 COL u trecem i prebacim na to, reko mozda se pokrpe u OT... COL uvali dva komada u minut...
                  Last edited by powerslave; 11-10-15, 05:18.

                  Comment


                  • #24
                    I sta kazu oni strucnjaci? Zetterberg prop'o.

                    Sent from my LGL34C using Tapatalk
                    Last edited by powerslave; 15-10-15, 07:08.

                    Comment


                    • #25


                      Comment


                      • #26
                        Evo liste trenera "spremnih" za dobijanje sut karte Kladionice kazu da je Julien favorit.

                        Claude Julien, Boston Bruins: 3-2

                        Darryl Sutter, Los Angeles Kings: 2-1

                        Todd Richards, Columbus Blue Jackets: 5-1

                        Mike Johnston, Pittsburgh Penguins: 11-2

                        Lindy Ruff, Dallas Stars: 6-1

                        Bill Peters, Carolina Hurricanes: 7-1

                        Bruce Boudreau, Anaheim Ducks: 11-1


                        J*balo majku vise ovo sa Franzen-om. Krivo mi je zbog njega, ali daj stavite ga na LTIR i da se spasavamo. Glendening vjerovatno propusta sledecu utakmicu.

                        Comment


                        • #27
                          Jagr omatorio, pa se umorio Pocijepao ih je veceras. Jos kad vrati staru frizuru... pakao

                          Sent from my LGL34C using Tapatalk

                          Comment


                          • #28
                            Sumnjam da će Julien dobiti otkaz pogotovo posle ovog reseta sa managerom, mada sve je moguće. Uglavnom manageri i vole da promene trenera kad preuzmu funkciju. Ja ne bih voleo da ga šutnu, ipak je do sada uradio žestok posao u Bostonu.

                            Što se tiče hokeja, počelo je loše, ali se vraćamo. Odbrana škripi žestoko, puno grešaka, i puno golova primamo. Najsvetlija tačka je realizacija PP.

                            Večeras pada Arizona za prvu pobedu u TD Gardenu.

                            Comment


                            • #29
                              Cisto da kazem da je veoma neprijatno da vidim da sve meceve koje je Karolina osvojila su bili protiv Detroita.

                              Comment


                              • #30
                                Veceras ce se ispratiti mec protiv Dalasa, dugo nisam gledao Detroit.

                                Comment

                                Working...
                                X