Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2015-2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ono jos vidio nisam za sve ove godine koliko pratim NHL... da se onako nekome zaglavi stap


    Sent from my Samsung GALAXY S5.

    Comment


    • DAL-STL 2:4(miliji mi je Dalas, alu STL je masina koja melje)
      SJS-NSH 4:1(ova prognoza je onako, od srca )

      TBL-NYI 3:4(jaci i bolji tim Tampe, ali ovaj tim Ostrvljana ima nesto, neki inat)
      WSH-PIT 2:4(volio bi da me demantuju)

      U prvoj rundi sam pogodio samo STL u 7 i WSH u 6 :/

      Sent from my Samsung GALAXY S5.

      Comment


      • ko je poslednji postigao hat trick u palyoffu za washinghton ?


        jel ima negde da se iskopa taj podatak

        Comment


        • Sjecam se da su prije 7-8 godina isto igrali WSH-PIT u drugoj rundi i bilo je 5:4 za WSH ili 4:3... ne mogu sad da se sjetim tacno, ali bilo je dosta golova. E uglavnom, sjecam se te utakmice jer su i Ovi i Sid zabili hat trick tada 2008. ili 2009. je to bilo. Proguglaj ako te ne mrzi

          I sjecam se da je i Backstrom uvalio tri komada Montrealu u onoj utakmici kad je bilo 6:5. Moguce je da je to bio poslednji jer je to bilo 2010. Tad su mi donijeli pare na kladzi

          Ne mogu to da trazim po netu jer sam na telefonu(lap top mi je preminuo odavno).

          Ako neko iskopa tu statistiku, neka me ispravi jer je ovo iz glave koja nekad ima problema i sa onim sto je bilo juce


          Elem, ode Boudreau. 208-104-40 i 4 divizijske titule zaredom, ali sve mu dzaba.



          Sent from my Samsung GALAXY S5.

          Comment


          • Prosla godina ga je izvukla inace bi vec tada leteo.

            Mislim da je to bilo 2009 godine kada su se sastali Pingvini i Kapitalci.Bese to luda serija, nadam se sada osveti Oveckina.

            Comment


            • izjednaci tampa

              Comment


              • Nesto smo utihnuli u poslednja 24 casa

                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                Comment


                • Bravo Ajkulice!

                  Pokusavaju da udome onu crnu macku Nazvali su je Joe Paw-Velski

                  Sent from my Samsung GALAXY S5.

                  Comment


                  • izvuce se sent luis u produzetku, ne znaju ni oni kako...

                    sjs moze lagano metlu ovde da napravi ;) ipak je nashville limitirana ekipa.

                    Comment


                    • Smorih se samo tako za Dalas jer sam navijao za preokret, ipak mislio sam da ce Sent Luis da iskoristi PP.Ispustili su tekmu u poslednjoj trecini, a do tada su bili bolji rival na ledu.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Smorih se samo tako za Dalas jer sam navijao za preokret, ipak mislio sam da ce Sent Luis da iskoristi PP.Ispustili su tekmu u poslednjoj trecini, a do tada su bili bolji rival na ledu.
                        bolji = protutnjali Jest` da za malo uprskase ali odradise u produzetku.
                        Prelepo igraju, posebno napade. E sada se selimo u Scot Arenu, pa da vidimo.
                        Last edited by AIRBORNE; 02-05-16, 14:53.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Bedak sto ne prenose tampu veceras. ne znam sta im treba da mesaju istocnu sa zapadnom konferencijom

                          Comment


                          • Originally posted by nikola_bg View Post
                            Bedak sto ne prenose tampu veceras. ne znam sta im treba da mesaju istocnu sa zapadnom konferencijom
                            Zar nije Tampa sutra tj. sreda 01:00h ?

                            Sad` sam skapirao na sta si mislio. Pogresio sam. Mislim da je veceras to zbog nekih izbornih emisija, konvencija ili tako nesto.
                            Slave ce to znati, on je tamo.
                            Last edited by AIRBORNE; 02-05-16, 17:31.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • https://www.instagram.com/p/BE8vAdpqH_a/


                              Hahahahahahahaha lagano su odveli macku na gostovanje

                              Sent from my Samsung GALAXY S5.

                              Comment


                              • kao sto rekoh prodje pitsburgh

                                bice super zanimljivo finale istoka, ali ipak prednost na strani pingvina

                                Comment

                                Working...
                                X