Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Vanja #66 View Post
    Sad će se narednih 2 nedelje pričati o tome kako je Lewis ostvario isti broj pobeda kao Senna...
    Zato totalna izolacija od svih mogućih britanskih medija osim BBC-ja.

    Comment


    • #17
      Izjednacio se sa Sennom ali je iza Vettela,koji paradoks

      Comment


      • #18
        Aaah očekivao sam više od ovog vikenda. Aj' samo prvo za kvalifikacije da dodam. Rozberg je takođe imao dosta vremena da nadoknadi u onom krugu. Ne znam kako i zašto, al' on uopšte ne pokupi niti belu liniju a kamo li ivičnjak u nekim krivinama što mi je neobjašnjivo. Što se tiče trke, pa šta reći. Zaspao sam na 15-ak krugova pre kraja jer sam video da su top 4 pozicije zacementirane.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #19
          Ja vise nista I ne ocekujem od Formule.

          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

          Comment


          • #20
            Originally posted by Bastia33 View Post
            Zato totalna izolacija od svih mogućih britanskih medija osim BBC-ja.
            Najgore je što ne može da se kaže ono - ma to ga mediji smaraju, ne pominje on to. Ne, on sam plasira to i stalno cele sezone trtlja o tome. Ko god da mu je zadužen za PR odlično radi posao...

            Comment


            • #21

              Comment


              • #22
                Alonso izgleda opet sao jednu sezonu u Meklarenu?

                http://www.autosport.com/news/report.php/id/121037

                Comment


                • #23
                  Budimo realni, namerno je čekao domaću trku da ih obruka. Čitave sezone trpiš i čitave sezone si svestan da stvar ne može i neće da se mnogo promeni, i baš namerno na Suzuki da tako nešto uradiš. Eto, Singapur je bio prošle nedelje. Zašto nije tada? Zašto uopšte i stavljam znak pitanja na kraju pitanja na koje znam odgovor.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Vala nigde njega i Buttona nisu onako obilazili kao jutros... Ono su bila obilaženja GT automobila od strane LMP1 prototipa...

                    Comment

                    Working...
                    X