Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Movistar de Aragón

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Damir View Post
    Ova sezona me podsjeca malo na onu od 125cc iz 1999 samo sto su ovaj put nacije obrnute.
    Te godine su Melandri i Giansanti (oboica po 6 pobjeda ako se dobro sjecam) izvrsili suicid,titulu im je uzeo Alzamora s citavih 0 (NULA) pobjeda u sezoni.
    2015 Italijan koji je samo jedan vikend do sad imao stvari pod kontrolom od petka do nedjelne (Assen) pobjedjuje dvojicu brzih (ali i "suicidnih") Spanaca i uzima titulu.


    Lorenzo 5 pobjeda
    Rossi 4 pobjede
    Marq 4 pobjede

    Rossi je bio na istoj razini kao i Lorenzo,Marq do Indiannapolisa cak i boljoj nego Jorge ali su mu QF kvarile planove :P ali sta ces

    Lorenzo imao jedan crash, njegova greška kao što je i sam izjavio

    Tako da ne znam kako te ova sezona podsjeca na tu zato sto je Rossi kompletan vozac i izvukao bolji kraj po kiši?
    Last edited by Valentino Rossi #46; 26-09-15, 14:34.
    Valentino Rossi #46

    G.O.A.T

    Comment


    • #32
      Vala neće mi nedostajati mekše gume za pola grida sledeće godine...

      Comment


      • #33
        Ovo sto je Marc uradio je vise nego neverovatno, stize i prestize samog sebe : )
        Ja sam vise nego zadovoljna, sto se tice pada- nije ga to poljuljalo, uostalom tu je osmeh : )
        Sto se tice Iannonea-bice veselo, cisto sumnjam da ce moci da izdrzi i isprati Marcov i Lorenzov tempo, Pedrosa i Rossi su mogli bolje, ali me cudi Smith, ocekivala sam da ce makar biti ispred Espargara A.

        Last edited by Brana; 26-09-15, 15:16.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Kiso, padni sutra

          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

          Comment


          • #35
            Bas naprotiv, ja sam vise za sunce, toliko jako da se moraju koristiti tvrdi pneumatici...

            Comment


            • #36
              Bojim se da ce ovaj vikend Lorenzo smanjiti zaostatak za Rossijem...

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • #37
                Originally posted by Damir View Post
                Ova sezona me podsjeca malo na onu od 125cc iz 1999 samo sto su ovaj put nacije obrnute.
                Te godine su Melandri i Giansanti (oboica po 6 pobjeda ako se dobro sjecam) izvrsili suicid,titulu im je uzeo Alzamora s citavih 0 (NULA) pobjeda u sezoni.
                2015 Italijan koji je samo jedan vikend do sad imao stvari pod kontrolom od petka do nedjelne (Assen) pobjedjuje dvojicu brzih (ali i "suicidnih") Spanaca i uzima titulu.
                I gde je tacno slicnost te i ove sezone?

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Teško je priznati da Lorenzo nije kompletan vozač, a?

                  Kompletan je Jorge ali mu se desi da poneku utrku prespava a start sezone je definitivno prespavao
                  Jednostavno Rossiju se poklopilo sve ove sezone,dok je Jorge spavao Marc mu se sklanjao s puta tako da je pobjedjivao ispred Dovia,Dovia,Petruccia... U duelima s Jorgetom Marc je bio onaj pravi i otkidao zemljaku poene. Uz sve to Rossij je prezivljavao kontakte,kisa je padala onda kad mu je to trebalo... matorom je izgleda sudjeno da ove godine uzme titulu

                  Comment


                  • #39
                    Izvini aa zašto nije Lorenco bio dobar od startaa da bio osvoji titulu cele godineee moraš biti na vrhuu,aa Lorenco ni jedan jedini bod nije bio ispred Rosija,mnogo ljudi smatra kaoo ti da ovo sto Rosi radi da mu se posrećilo,shvatite ljudi čovek je jednostavno DOKTOR!

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Damir View Post
                      Kompletan je Jorge ali mu se desi da poneku utrku prespava a start sezone je definitivno prespavao
                      Jednostavno Rossiju se poklopilo sve ove sezone,dok je Jorge spavao Marc mu se sklanjao s puta tako da je pobjedjivao ispred Dovia,Dovia,Petruccia... U duelima s Jorgetom Marc je bio onaj pravi i otkidao zemljaku poene. Uz sve to Rossij je prezivljavao kontakte,kisa je padala onda kad mu je to trebalo... matorom je izgleda sudjeno da ove godine uzme titulu
                      To što je ovu prednost Rossi stekao u 2 trke, to ništa? Lorenzo da uzme titulu iako nume na kiši?

                      Comment


                      • #41
                        Jorgovan ce mozda i osvojiti titulu, ima realnu sansu za to a nije bio dobar od starta

                        Sutra start mnogo bitan ali bice vrlo tesko pored Pedrose, makar Pola da prestigne na startu

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #42
                          Bice dobro ako sutra Rossi uzme 3 mesto.

                          Comment


                          • #43
                            Rosi pobeđujeee u inat pesimistimaaa!!!

                            Comment


                            • #44
                              Au sta je pesimista. Ne znam sta je vama ljudi, pa i da ne dobije Rosi sutra sta ima veze, ima jos trka, neka pobedi najbolji. Ma u inat sutra do pobede...

                              PS ne znam zasto se raspravljate s ovim @Damirom? Jel vidite da dolazi samo da pljucka po Rosiju. Komentari su mu presmesni a poredjenja debilna. Ne trosite vreme na takve... Samo ignore i

                              Comment


                              • #45
                                Ja sam pesimista cijeli zivot, zato nemojte meni da zamjerite

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X