Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Movistar de Aragón

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ja sam za kisu na svakoj trci do kraja sezone, ali treninzi da budu po suvom.

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #17
      Ne hvala-sto se tice kise...

      Vremena:
      Lorenzo 1.47.517
      Rossi 1.48.200
      Smith 1.48.318

      Dakle imamo yamaha, yamaha, tech3yamaha, repsol honda, repol honda
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by Mladenovic View Post
        Da li ce Jamaha umesati prste? Misljenje?
        posle današnjeg FP2, deluje mi kao da su iz Honde rekli "nek se ovi u Jamahi *ebu između sebe"

        Comment


        • #19
          Imam osećaj da Lorenco želi da dokaže neštoo.Pa zato i forsira ovoliko već od samog starta možda ga to bude koštalo,videćemo šta će biti

          Comment


          • #20
            Duhoviti momci, nema sta : )
            Last edited by Brana; 25-09-15, 15:52.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by Brana View Post
              Malo me podseca na Red Bullov bolid u F1 cini mi se s testiranja.
              Svakako je lepa : )

              https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...e7&oe=565EA1F2
              Mislim da i jeste promocija novog modela, pa da to Marquez sad kao testira i onda je šalju sa tom kamuflažom da konkurencija ne vidi...

              Originally posted by cavu View Post
              Imam osećaj da Lorenco želi da dokaže neštoo.Pa zato i forsira ovoliko već od samog starta možda ga to bude koštalo,videćemo šta će biti
              Ako će Rossi biti iza njega, neka se dokazuje koliko hoće

              Comment


              • #22
                Bas ogromna razlika izmedju Lorenca i Rosija, kao da ne voze iste motore.

                Comment


                • #23
                  Rossi je objasnio razlog tolike razlike
                  Jorge did a very good lap time, a '47.5s, and we know that Jorge is always very strong in the one lap, the hot lap, and he was able to put all the sections together,” Rossi said. “It is true also that he did a real time attack, 100%.

                  “Sincerely I start more like race pace so I want to try to feel more constant to understand the rear tyre. I think Jorge pushed more''

                  Comment


                  • #24
                    FP3

                    Izletanja-Baz, Smith, Miller, Vinales



                    P.S. Bautista i njegova nova kaciga povodom 100te voznje : )
                    Last edited by Brana; 26-09-15, 12:34.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      ^^ izvini, ali to nisu vremena iz FP3 već kumulativno

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by VR6 View Post
                        ^^ izvini, ali to nisu vremena iz FP3 već kumulativno
                        Hvala na ispravci, izvinjavam se, pogresna fotografija.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Ova sezona me podsjeca malo na onu od 125cc iz 1999 samo sto su ovaj put nacije obrnute.
                          Te godine su Melandri i Giansanti (oboica po 6 pobjeda ako se dobro sjecam) izvrsili suicid,titulu im je uzeo Alzamora s citavih 0 (NULA) pobjeda u sezoni.
                          2015 Italijan koji je samo jedan vikend do sad imao stvari pod kontrolom od petka do nedjelne (Assen) pobjedjuje dvojicu brzih (ali i "suicidnih") Spanaca i uzima titulu.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by VR6 View Post
                            ^^ izvini, ali to nisu vremena iz FP3 već kumulativno
                            Vremena jesu iz FP 3 kumulativno Lorenco je drugi

                            GRAN PREMIO MOVISTAR DE ARAGÓN Results 5078 m.Motorland Aragón
                            MotoGP Free Practice Nr. 3 Combined Free Practice Times 11

                            Rider Nation Team FP3 MOTORCYCLE FP1 FP2 Gap
                            1 93 Repsol Honda Team M.MARQUEZ SPA HONDA 1'48.739 16 1'48.401 10 1'47.380 5
                            2 99 Movistar Yamaha MotoGP J.LORENZO SPA YAMAHA 1'48.249 5 0.137 0.137 1'47.517 12 1'47.775 15
                            3 26 Repsol Honda Team D.PEDROSA SPA HONDA 1'49.050 17 0.283 0.146 1'48.358 6 1'47.663 17
                            4 46 Movistar Yamaha MotoGP V.ROSSI ITA YAMAHA 1'48.824 11 0.312 0.029 1'48.200 15 1'47.692 16
                            5 29 Ducati Team A.IANNONE ITA DUCATI 1'50.131 18 0.406 0.094

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Damir View Post
                              Ova sezona me podsjeca malo na onu od 125cc iz 1999 samo sto su ovaj put nacije obrnute.
                              Te godine su Melandri i Giansanti (oboica po 6 pobjeda ako se dobro sjecam) izvrsili suicid,titulu im je uzeo Alzamora s citavih 0 (NULA) pobjeda u sezoni.
                              2015 Italijan koji je samo jedan vikend do sad imao stvari pod kontrolom od petka do nedjelne (Assen) pobjedjuje dvojicu brzih (ali i "suicidnih") Spanaca i uzima titulu.
                              Teško je priznati da Lorenzo nije kompletan vozač, a?

                              Comment


                              • #30
                                Krvav posao ceka Rosija sutra. Da vidimo kako ce kvalifikacije da prodju, valjda ce da bude makar u drugom redu

                                Comment

                                Working...
                                X