Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Jako gay ako je ovo sve iscenirano!
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #17
      Da li moguce da je Mercedes ovoliko los?Fetel fantastican,RB takodje odlican,sada ja bih se zapitao da nisu Mecke pustile RB,da se ovi ne bi povukli sledece sezone?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #18
        Ovo je ipak samo subota i ovo su bile samo kvalifikacije! Prava stvar sledi sutra! Jel' previše ako navijam za 1-2 sutra?
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #19
          Konacno da vidimo dominaciju nekog u kvalifikacijama, a da to nije Hamilton. Bravo Seb

          Comment


          • #20
            I dalje ne znam šta da mislim... Sa jedne strane svi Mercedesovi timovi su slabiji od očekivanog, ne samo works tim... Ali i uz to, Williams je bliži nego što je bio do ove trke. Da li je Mečkin motor morao biti malo relaksiran, da li se previše greje? Da li je otkriven do sad nepoznat problem na oba Rosbergova motora iz Monze usled prevelikog napora?

            Ipak, zna se da ovde snaga motora kao takva nije presudna, već upravljivost i mehanički grip. U Allisona ne sumnjamo, kao ni u Red Bull-ove oslanjaše. Čudna mi je ova razlika, mada opet - nekad je ovako bilo cele sezone, kad su bila 2-3 jaka tima tokom cele sezone...

            Comment


            • #21
              Uvalili mečki Sava gume kao kaznu za nizak pritisak u prethodnoj utrci.
              Kazna od 5/10 mjesta pomjeranja unazad na startu im je bila preblaga jer je i sa te pozicije uz malo srece/SC moguce pobijedit u Singapuru.

              Comment


              • #22
                Sava gume axaxaxaxaxaxaxaxaxa
                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                Comment


                • #23
                  I Rosberg i Hamilton govore samo jedno - gume...

                  Comment


                  • #24
                    Staze sa dobrim mehaničkim gripom su se vozile i do sada u sezoni. Monako, Kanada su samo neke od... Ja se i dalje držim po strani. Prenaglo je nastupila ova promena da bih dolazio do zaključaka. Mogu samo reći da je lepo dok traje i da se nadam da će trajati.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Apsolutno se slazem ....samo da sutra Ferrari odigra lepo takticki tu pre svega mislim na Kimija sve se nesto tripujem da Red Bull moze preko boxa do 2 i 3 mesta,a sto se Mercedesa tice ja sam i dalje u soku ne mogu da verujem da su ovako slabi
                      sigpic http://caseystoner.com.au/

                      Comment


                      • #26
                        Red Bull je bio kao nešto bolji na simulaciji u petak, ali ako Seb odmagli na startu trke teško će kroz box išta uraditi. Pritom to što je Kimi treći je odlična stvar, parna strana grida je jako prljava i Dani ima jako loš start inače...

                        Comment


                        • #27
                          Hamilton added: "In actual fact it's not the set-up. It's just these tyres for some reason, for whatever reason, are not working on our car.

                          Comment


                          • #28






                            Comment


                            • #29
                              Na stranim forumima se vanredno mnogo pominje pritisak u gumama. Ako je bolid Mercedesa projektovan da funkcionise sa nizim pritiskom, pa su drugi to sad provalili i doneta je odluka o minimalnom pritisku, Mecka ce biti u ozbiljnim problemima. Ne vidim kako drugacije objasniti 1.5 sec kasnjenja. A i u toku Q3 su govorili Rosbergu da "ce sa tim pritiskom guma ici u zadnji pokusaj" fakticki koliku su prednost imali oni su sad izgubili 2-2.5 sec

                              Comment


                              • #30
                                Ne može 0.01bar niži pritisak da bude tolika razlika. Mercedes je i prošle godine ovde imao najmanju prednost od svih trka, ove godine su Mercedesovi timovi slabi, ali glavni tim je posebno slab i ubeđen sam da je ovo revanširanje iza kulisa zbog Monze. A i da se malo napravi šou, zna se koliko Singapur plaća za ovu trku i koliko je navijači ne vole...

                                Comment

                                Working...
                                X