Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Vrlo moguce od svega po malo...bas me zanima kakav ce tempo u trci imati dal ce toliko da zaostaju....
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • #32
      Pritisak guma ne može da bude toliki faktor. Kao i kod svega ostalog, i pritisak je stvar za koju treba naći balans i pravi kompromis. U kvalifikacijama se uglavnom pritisak snižava da bi se povećalo prijanjanje. Manji pritisak, guma je mekša i bolje prijanja uz podlogu (asfalt). Međutim, negativni efekat je veća potrošnja gume. Za trku je suprotno. Ekstremno nizak pritisak NE znači ektremno dobro prijanjanje, niti ekstremno visok pritisak znači ekstremno veliku izdržljivost guma u trci. Pritisak guma u F1 se uglavnom kreće od 100 kPa do 115 kPa. Mislim da će pre biti 107,5 kPa pa +-5, al' ne držite me za reč. 100-115 su relativno ekstremne vrednosti, ali ni tako ekstremne ne mogu da predstavljaju ovoliku razliku. Uzgred, ako je Mercedes kao šasija tako dizajniran, to ne znači da je stvar sa Williamsom. A i da jeste dizajniran na bazi idealnog pritiska u gumama, to bi moralo da se odrazi u trci. Ili bi za njihov bolid bilo karakteristično da prejako troši gume ili nešto drugo. Ne kažem da pritisak nije uzrok pada performansi, ali samo kažem da to nije i ne može biti jedini razlog padanja tempa za 2 sekunde u jednom krugu.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #33
        Bastia, kad linkovi budu spremni slobodno ih prosledi

        Comment


        • #34
          Neka gužva u boksu Mercedesa, Rozberg jedva izašao a Hamiltona su odgurali nazad u garažu...., ali ne razumem šta ovi melju na RTL-u
          ¡Si Señor!

          Comment


          • #35
            Negledate trke na sk? ja obicno kad nesto nema na nasim kanalima gledam preko usagoals.com tu mozete preko linkova razne televizije da nadjete da prenose F1 pa probajte....
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • #36
              Uf, uf, izvinjavam se na kašnjenju...

              HD linkići:
              http://www.ustream.tv/channel/P5zY76QLdCc
              https://streamup.com/hennogarvieeeeeeeeeiiii
              http://www.hitbox.tv/hennogarvief1

              Acestream HD: 983a3e2b00512a85430bbd1300b6c8d4abac11c7
              Acestream SD: 02c14347959f78d8bf18f898c56f429ab5a44c7b

              Comment


              • #37
                Ne znam za vas, meni je ovo kazna za Massu, na ovaj ili onaj način. Mada je i ovako van poena...

                Comment


                • #38
                  Trkaći incident, čisto 50-50.
                  Kazna za Hulkenberga najveća moguća glupost koju su mogli izvesti...

                  Comment


                  • #39
                    Je l' realno da covek lagano seta na stazi?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #40
                      Hahaha koji lik
                      Opušteno šetka po stazi

                      Ljudi tražite Flavia po tribinama, ovo je opet neka štela u Singaporu.

                      Comment


                      • #41
                        Izasao u setnju decko haha
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #42
                          Pobedi se u zube ne gleda...



                          Vettel ima šansu da uzme više poena nego Alonso u debitantskoj sezoni za Ferrari, možda čak i isti broj pobeda, uz malo sreće... Ne bi me čudilo da bude vicešampion, Rosberg mi ne deluje ubedljivo u zadnje vreme.
                          Last edited by Vanja #66; 20-09-15, 15:18.

                          Comment


                          • #43
                            Glupa i dosadna trka.
                            Last edited by Vanja #66; 21-09-15, 08:47.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • #44
                              Pozdrav drugrai... Nije me bilo morao sam da radim ceo vikend i nisam gledao Formulu 1 ali zahvaljujuci danasnoj tehnologiji mogu da premotam vreme buhah i da gledam trku u 7 uvece ... Ugavnom gledam trku i sad je 24 krug i mogu da kazem da napokon jedna dobra trka za sve a ne samo za Mercedes (Bez uvrede navijacima Mercedesa i njihovih vozaca)...Ja jednostavno ne volim deominaciku ni je jednog tima... Volim da gledam trke gde necu da znam dan ranije ko ce da pobedi nego da se bore na stazi na ovaj ili onaj nacin (borobom na samoj stazi ili nekom zanimljivom tkatikom)...Za sada odlicna trka i posto ne znam kako se zavrsila nisam citao komentare nisam gledao nigde niko mi nije javio i dobro je.. Hocu da ispratim trku u ne znanju ko ce da pobdei... Za sada ovo sto gledam dajem 60 psto sanse Fetelu za pobedu a 40 posto Ricardu... Mercedes je zakazao ovu trku i mislim da nema sanse da dodju so postolja... Siempre Senna !!!!!
                              Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

                              "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

                              Comment


                              • #45
                                Čestitke super agresivnom Maxu Verstappenu na svemu sto je prikazao, sta reci za Alonsa nastavlja se agonija, sve u svemu jako zanimljiva trka.

                                Comment

                                Working...
                                X