Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imali su 4th&1 i oni daju njemu da sutira njemu koji prvi put u zivotu igra NFL utakmicu. Pa idi na trcanje, jebem li vam mater... Odlicna utakmica. SF je mogao i morao ovo mnogo bolje da odigra.

    Comment


    • Nazovimo produžetke pravim imenom - gomila sr*nja i pogrešnih odluka obe ekipe.
      sigpic

      Comment


      • Bolje sad da se ovo desilo i sad da obarate formu. Timovi koji nisu to radili prethodnih godina nisu se nešto proslavili u PO. Nije ni prednost domaćeg terena ne znam šta ako su uslovi vremenski isti kao kući ili slični.

        Evo Seattle kao što sam rekao igra super gostovanja, sve pobede ove sezone.

        Pravo vreme za 49erse da izgube.

        Kod nas, zaboravio sam da spomenem, koliko se video nedostatak Lattimore-a, najbolji je cb u ligi. Totalno smo se raspali a i napad nam je predvidiv. Jedino što me raduje što nisu u formi ni Kamara ni Brees.

        Bitno je da se prepisuje od NEP-a i da se tada bude u formi.

        Fali nam wr2

        Comment


        • Koji su odron od ekipe ovi Steelersi

          Comment


          • Jbt kakva tuca na mecu Browns Steelers. Koliko se ova dva tima ne podnose. Rasprave njihovih fanova na tviteru su urnebesne. Za 17 dana revans u Pitsburgu.

            Comment


            • Gledam cijelu uspavanku od utakmice i ugasim u toku poslednje cetvrtine... i onda se ovakva pizdarija desi na kraju Sta drugo ocekivati od igraca seljackih timova

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Gledam cijelu uspavanku od utakmice i ugasim u toku poslednje cetvrtine... i onda se ovakva pizdarija desi na kraju Sta drugo ocekivati od igraca seljackih timova
                Nemoj da mi diras Black and Yellow
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Hahahaha prastaj Htjedoh reci seljackog tima(Browns) Mora dobiti makar godinu dana suspenzije. Ovi ostali sto su bili umijesani, po utakmicu. Jedva cekam revans

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Hahahaha prastaj Htjedoh reci seljackog tima(Browns) Mora dobiti makar godinu dana suspenzije. Ovi ostali sto su bili umijesani, po utakmicu. Jedva cekam revans
                    Bay bay Majls
                    Suspenzija do kraja godine...moguce i sledece sezone neka utakmica..
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Kako li ce ova povreda uticati na QB Alabame i njegove sanse na draftu

                      Comment


                      • Minesota će da izduva za doigravanje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Kako li ce ova povreda uticati na QB Alabame i njegove sanse na draftu
                          Glas je da je prilično ozbiljna stvar i da je rađena hitna operacija sinoć.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                            Minesota će da izduva za doigravanje.
                            Nisu oni mogli ni da se nadaju PO-u, sve i da nisu izgubili od Iowae juce. Svaka im cast za pobjedu nad Penn Stateom, ali to im je osim Iowae bio jedini rangirani protivnik.

                            Edit: my bad, ja nesto zakucao mislio da pricas za NCAAF
                            Last edited by powerslave; 17-11-19, 22:26.

                            Comment


                            • Denver je oajan, imali 20:0 sada Minesota okrenula

                              Winston i Kyle Allen imaju očajan dan, po četiri bačena inta

                              Comment


                              • Ovo holding? Jebem vam majku lopovsku!

                                Comment

                                Working...
                                X