Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Erceg je pristrasan i nameće mišljenje uvek. Smara jako. Bolji su Hrvati. Ovi mladji momci na SK su ok jer su igrali američki fudbal pa se razumeju.

    Comment


    • Nikada mi nije jasno zasto je jedna tema razvodnjena u opstu i u temu za uzivo komentarisanje.

      Morace to da se menja cim se zavrsi sezona.

      Comment


      • Ova postoji dugo, i onda komentarišemo kako kad i gde. Moraš malo urediti ovaj pdf.

        P.S. running backovi su sranje i ništa ne znače u igri.

        Comment


        • Tek danas sam zapazio da se ova tema komentarise kada nema tekmi. Nije mi problem njeno postojanje, nego sto se pretvara u dnevnu/nocnu diskusiju a za to postoji opsta tema.

          Comment


          • Ok, nisam znao da je tako rigidno. Doduše ja sam tamo i pisao ali tamo niko ne piše, valjall bi zalepiti temu na vrh.

            Comment


            • Ovakve teme mi imaju smisla kada postoji prevelika aktivnost i kada bi napravio jasnu podelu izmedju postova. Kvalitetnije citas u jednoj temi, one koje pises u zaru borbe u temi poput ove.

              Nastavite da pisete, pa cu na kraju sezone videcu da li cu menjati.

              Comment


              • Ovi Jetsi su jedna urnebesna ekipa Blokiraju punt i vracaju za TD a onda kicker masi extra poen

                Edit: Ima vremena MVP da baci jos jedan TD.

                Edit: e u kurac.. evo Harbaugh ubacio RGIII-a u igru Boli njega uvo za moj fantasy tim...
                Last edited by powerslave; 13-12-19, 05:10.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Ovi Jetsi su jedna urnebesna ekipa Blokiraju punt i vracaju za TD a onda kicker masi extra poen
                  Ovo je prvi mec Dzetsa koji nisam gledao ove sezone i mogu ti reci da su ovo uradili jedno 4-5 puta minimum - haos od tima.

                  Comment


                  • Sta gledamo danas?

                    Texans vs Titans mi djeluje kao najbolji mec. Mozda se prebacim na nesto drugo kasnije u zavisnosti od rezultata.

                    Posle se gledaju 49ersi

                    Comment


                    • U Kanzasu snežna oluja. U Grin Beju temperatura tipa -10.

                      Titansi izgubili loptu na jard od TD-a, pri 0:0. Posle pet minuta 14:0 za Teksanse.
                      Last edited by Crni Đorđe; 15-12-19, 20:10.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bravo majstorcino!

                        Edit: a ti Goulde.. tebi jebem mater! Raspadu raspali...
                        Last edited by powerslave; 16-12-19, 01:00.

                        Comment


                        • E tako vam i treba! Zasluzili su da izgube posle ovako loseg nastupa. Dako im posluzi ovaj poraz da se dozovu pameti... Ovakvi mentalni patuljci nema sta da traze u PO-u.

                          Edit: I pogledaj ovo.. jos jedan isprdak od TD-a na kraju cisto da bruka bude veca.

                          Jebem mater svim WR-ima u timu... i da im je malo!
                          Last edited by powerslave; 16-12-19, 01:39.

                          Comment


                          • Aooo kakva luda završnica i pobeda Atlante. Milimetri odlučili. Ključ je ipak ono hvatanje i trčanje Julio-a, kako je otreso jednog nesrećnika sa sebe

                            Comment


                            • Rece Shanahan prije utakmice da je ova utakmica Superbowl za Falconse i da ce 49ersi dobiti po guzici ako ne budu pristupili utakmici na isti nacin.

                              I gledaj sta se desi.. tacno to sto je predvidio. Mentalni patuljci.

                              Comment


                              • Najsmesnije od svega je sto je GB tu gde jeste. Krs tim, bukvalno mislim da ce ih i Minnesota dobiti.

                                Comment

                                Working...
                                X