Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andre Johnson i Jordy Nelson su meni bili pravi primjer krvavog radnika na poziciji WR-a. Pa eto ga i neunistivi Larry Fitzgerald jos igra i pravi budale od cuvara

    Jbs Beckhame i Browne... Ja sam i dok je Brown bio u prici vazda vise cijenio Julio Jonesa.

    Comment


    • I ja isto. Mislim mozemo da pricamo koji je bolji odnosno talentovaniji WR, nijanse su tu bile u pitanju ali kad bi birao WRa u svoju ekipu uvek bi pre uzeo Julia.

      A Fitz je posebna prica, sa kakvim je sve QBovima i timovima igrao pa opet ima fantsticnu karijeru a nikad od njega neces videti da pravi gluposti i ponasa se kao deriste kao recimo Bekam danas. Kao znas Bekam je samo emotivan, zeli da pobedjuje. A Fitz nije zeleo da pobedjuje...

      Comment


      • Beckham moze samo da smrdi tamo u onom raspalom Clevelandu. On bogati kao da igra najbolju sezonu karijere a ne obratno

        Edit: 49ers@Seahawks utakmica pomjerena na prime time termin sledece nedelje.
        Last edited by powerslave; 22-12-19, 22:52.

        Comment


        • 1. Michael Thomas 2. DeAndre Hopkins 3. Julio Jones 4. Godwin i Edelman 5. Keenan Allen i Tyreek Hill

          Za sl sezonu gledati Devante Parker da bljesne malo više. Ovo je za ovu sezonu, subjektivno.

          Comment


          • Fale ti tu Evans, Cooper i Golladay.

            Meni je Scary Terry strasan Treba da bjezi iz onog odrona od tima. On i Deebo Samuel su mi od ovih mladih najinteresantniji za gledanje. Mislim da ce obojica sledece sezone lom da prave.

            Comment


            • Ima bre i ovih po Titansima, po Ravensima, ne mogu sve da pohvatam. Evansa nisam stavio namerno jer kada ga je čuvao Lattimore nije imao jedno hvatanje. Winsto baca previše zato takve brojke. Jeste Evans vrh ali kao da mu fali nešto.

              Inače fizikalijama Julio bi trebao biti najbolji ali jednostavno nije toliko konstantan, mada je i do onog idiota Ryana.

              Comment


              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                Ima bre i ovih po Titansima, po Ravensima, ne mogu sve da pohvatam. Evansa nisam stavio namerno jer kada ga je čuvao Lattimore nije imao jedno hvatanje. Winsto baca previše zato takve brojke. Jeste Evans vrh ali kao da mu fali nešto.

                Inače fizikalijama Julio bi trebao biti najbolji ali jednostavno nije toliko konstantan, mada je i do onog idiota Ryana.
                U nas nema sigurno Hollywood Brown nam je najbolji WR a on ima tipa 600 jardi za sezonu mada to je do nacina na koji igramo.

                Inace ne slazem ti se sa onom listom, osim prvog mesta. Drugo mora da bude Julio bezobzira na sve (broj TD), coveku je ovo sesta sezona za redom da ce imati preko 1400y, to ni Jerry Rice ne moze da kaze da je imao a upravo ovo kolo ga je prestigao kao najmladji igrac sa 12k jardi. To su bolesne brojke. Znaci zamenio bih njega i Hopkinsa a na cetvrtom mestu mora Mike Evans. Znam da ti pricas o ovoj sezoni ali i pored toga to sto Godwin ima vise jardi ne znaci da je bolji od Evansa. Mora on jos pasulja da jede. DJ Moore recimo je treci po broju jardi al niko ne prica o njemu

                Comment


                • Dobro ja sam to subjektivno nabacao. Za mene su ove sezone Thomas i Hopkins 1. i 2. a za prethodnih par godina dodao bih i Julia i AB-ja, 5. og ne znam.

                  Hopkins nije imao qb godinama. Meni su i on i Thomas bolji od Julia u smislu da znam da će uvek isporučiti ali nisam fan Julia pa sam pristrasan.

                  Julio izgleda kao perfektan u smislu fizičkih predispozicija, ali da znam da mora da napravi separaciju i hvata loptu pod najvećim pritiskom birao bih Mike-a i Hopkinsa.

                  Comment


                  • A ako je subjektivno onda ok. U svakom slucaju tu medju tih top3 WR to su nijanse po meni, ko sta preferira i vidi.

                    Comment


                    • Znate ko je onako jedan bas strasan igrac a bas ga niko nidje ne pominje... Austin Ekeler. Poceo sezonu kao prvi RB Chargersa dok je Melvin Gordon bio odsutan, a kad se ovaj vratio njega prebacili da igra WR-a u petoj nedelji... on je od tad imao 86 hvatanja za 950 jardi i 8 TD-a Nevjerovatan je lik.

                      Comment


                      • Ma Cousins je mrtvak. Slepac kakvog nema.

                        Comment


                        • Ja sam se sad ukljucio. Nije mi se vala ni gledala ova utakmica ali evo nemam sta drugo da radim

                          Comment


                          • GB tri izgubljene lopte a rezultat 10-6. Smrdljivi Kirk Cousins. Šta reći, smrdljiva divizija najgora u fudbalu. Nemam šta drugo da kažem.

                            Seattle ako pobedi 49erse u poslednjoj, prvi je u diviziji? A ako izgubi GB večeras i to se desi Saintsi prvi u NFC.
                            Last edited by Cassius Clay; 24-12-19, 02:35.

                            Comment


                            • On ne može jedan prvi da uzme. Slepče jedan raspali. Mariota je bolji od ove slepčine.

                              Comment


                              • 49ersi ako izgube, nemaju sta da traze u PO. Nema sanse da oni mogu da dobiju tri utakmice u gostima.

                                Zato im je utakmica u Sijetlu must win. Tako bi osvojili diviziju i osigurali prednost domaceg terena kao no.1 seed u NFC-u. U tom slucaju je nastup u SB realna prica.

                                Comment

                                Working...
                                X