Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekujem da 49ersi pregaze Ramse.

    Edit: Izgleda da ja nemam pojma... nikakvi su veceras.
    Last edited by powerslave; 22-12-19, 02:21.

    Comment


    • nocas jetsi i seahwksi u hendikepu, sinoc cascavanje na vise poena

      Comment


      • Kakve mi gluposti radimo. Ovo nema nigde. Koliko kazni i koliko gluposti.

        Comment


        • Preagresivan Payton na 4&7, dobro bacanje Hilla a slepac ispušta čistu loptu.

          Comment


          • Ne bude li bio fumble shvatiću da nas sudije mrze.

            Comment


            • Zverino, care, kralju, najbolji si!!! #13 144. hvatanje Michaela Thomasa!

              Neka ga spomene neko kao kandidata za MVP, čovek je nenormalan.
              Last edited by Cassius Clay; 22-12-19, 21:12.

              Comment


              • Bravo za Tomasa,kralj
                U Washingtonu ludnica,nedostajeci mi ovaj red zone kanal kad krene PO
                sigpic

                Comment


                • Ma nema trika njega niko da čuva to je jasno kao dan pogotovo kada mu Brees baca, znaju se u dušu kao Wilson i Lockett, Brady Edelman i te fore.

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                      Zverino, care, kralju, najbolji si!!! #13 144. hvatanje Michaela Thomasa!

                      Neka ga spomene neko kao kandidata za MVP, čovek je nenormalan.
                      Odmah se pomiri sa tim da nece biti MVP, eventualno moze dobiti par glasova. Ovo je QB liga i ako bar jedan QB ima neku dobru sezonu niko drugi nece uzeti. Mislim da nisi pratio kad je JJ Watt 2014. imao ludacku sezonu za defanzivnog enda da je cak imao i par TD-ova kao TE, na sve moguce nacine imao uticaj na igru plus 20 sackova ali dzaba kad je Rodzers imao dobru sezonu. Tako da bolje ni ne razmisljaj o tome.

                      Comment


                      • Nema sanse da ce neki WR ikad uzeti MVP. Kakve su sezone prije njega imali Brown, Jones, Megatron, Moss, Rice itd pa niko od nije bio MVP.

                        Edit: Lamar je MVP
                        Last edited by powerslave; 22-12-19, 21:31.

                        Comment


                        • Pratio sam tada, bila je prva sezona koju sam gledao. Ne intenzivno toliko ali sam pratio. Ne mislim ja da bude MVP ali čisto da se spomene da igra na tom nivou.

                          Jer je Breesa menjao 4-5 utakmica Teddy B a brojke nisu padale.

                          Neko kaže lako mu je kada je Payton trener.

                          Pa lako je onda i Brady-ju kada mu je Bill trener.

                          Za mene je MVP Russell Wilson. Bez dileme. Lamar je isto tu ali dao bih Wilsonu zbog toga što nije planirao da Seattle igra ovako već rebuild, ali jednostavno..
                          Last edited by Cassius Clay; 22-12-19, 21:31.

                          Comment


                          • Bengalsi su ludi hahahaha

                            Comment


                            • 28 6 vodio Majami u trecoj,i Cinci se vrati u poslednjoj sekundama, Sta prosuli Delfini,ko namerno
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                                Pratio sam tada, bila je prva sezona koju sam gledao. Ne intenzivno toliko ali sam pratio. Ne mislim ja da bude MVP ali čisto da se spomene da igra na tom nivou.
                                O WR-ovima se ne prica osim ako nisu primadone kao Bekam ili AB. Ako cute i rade kao Tomas, Julio, Hopkins i slicni to nije zanimljivo. Pravi ljubitelji sporta ipak znaju da cene ovakve Tomasove partije.

                                Comment

                                Working...
                                X