Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko uzima Janorisa Jenkinsa? Nama bi legao super umesto mrtvaka Eli Apple-a.

    Comment


    • Kansas City Chiefs claim LB Terrell Suggs off waivers. Nova vest.

      Josh Gordon suspendovan do daljnjeg.

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post

        Josh Gordon suspendovan do daljnjeg.
        Šta je sada uradio nesrećnik, hahhaa

        Comment


        • Pa gudrirao se ja mislim, nema šta drugo, ili to ili sterdža, a vidim da su im za bejzbol skinuli marihuanu sa zabranjenih supstanci. Ako sam lepo pročitao.

          A steroide uzimaju svi bukvalno, samo se uhvate ovi što se loše očiste. Ko misli da je onaj Metcalf natural taj ima problem

          Comment


          • Ko misli da 99.9% igraca u NFL-u nije na steroidima, taj i dalje vjeruje u Deda Mraza

            Comment


            • Ne samo u NFL, svuda. Meni pričala neka plivačica niskog levela kako je trener kljukao nečim što je uzimala iz Bugarske. I opet nije se probila daleko u reprezentaciji. Šta je onda uzimala Nadja Higl, šta Čavić, a šta Felps.

              Svi su na nekom stimulansu to nema dileme.

              Znam kada ljudi treniraju pa se porede sa onim fitnes guruima, pa onakve separacije i onu suvoću i 3D ramena imaš samo kad se bodeš.

              I ja razumem kad sportisti uzimaju, ali kada vidim nekog rekreativca tipa onaj Vitali sa YT, lik se raspada :S

              Comment


              • Ja podrzavam steroide u sportu.. pogotovo u ovakvom sportu. Neka uzimaju sta god oce, da gledamo vrhunac mogucnosti ljudske rase, pa neka sve prsti

                A ni meni nisu jasni ovi sto idu u teretanu i bodu se i kljukaju sve i svasta, samo da bi bili sto veci... tj koji ce ti kurac steroidi ako ti njihova upotreba ne donosi zaradu? Jednog dana ces da batalis, pa neka sto ces onda izgledati kao tranja nego sto ce ti tek onda biti jasno da su ti godine steroida opasno nagrdile zdravlje. I sta ti onda ostaje bez da pricas djeci po kvartu kako si u svoje pero sa benca izbacivao 200 kila...

                Comment


                • Kakva je Brees masina. Najvise pas jardi i TD-a u istoriji NFL-a

                  Steta sto ce zavrsiti karijeru sa samo jednim prstenom

                  Edit: evo sad procitah da je na kraju imao 29 kompletiranih pasova na 30 pokusaja i da je tih 96.7% najpreciznija utakmica nekog QB-a u istoriji NFL-a. Sprda se covjek.
                  Last edited by powerslave; 17-12-19, 09:07.

                  Comment


                  • Odigrao je vrhunski. Samo dok je Eli Apple tu, nemam samopuzdanja. Jimmy G je samo na njega išao, koga god da čuva.

                    Mi da imamo nekoga pristojnog prekoputa Lattimore-a, potpisao bih SB.

                    Voleo bih da se plasiramo pa šta bude, zaslužili smo. To zavisi od nas, 49ersa i Seahawksa. Green Bay svedoči koliko NFC ima slabe divizije ove godine.

                    NFC East najgora u ligi, NFC West najbolja, South i North slabe. Pogotovo North. Ne znam jednu pobedu GB jaku.

                    Comment


                    • I Minesoti i GB je mesto u PO, mada GB sam projektovao u top3 na NFCu. GB pobedio dva puta Cikago i Dalas+mozda Minesota, to su im jedine pobede vredne pomena. GB svakako ne spada u ozbiljne contendere i trebalo bi da budu one and done. Ali posto ce u PO verovatno da se sastanu sa Minesotom koja ima istu dijagnozu, neko ce da prebaci ocekivanja.

                      Comment


                      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                        Ko uzima Janorisa Jenkinsa? Nama bi legao super umesto mrtvaka Eli Apple-a.
                        Eto ga kod nas. Ekstra.

                        Comment


                        • Koliko pederski oni analitičari i oni klovnovi Skip, Shannon i Colin... iitd -> Niko bre da kaže da Michael Thomas nije sa ove planete. Ko se poziva na Breesa, brojke mu nisu padale ni pod Teddy B-jem.

                          Zanimljiv je jedan podatak, Brady valjda preko 10 puta ili tačno 10 imao top 10 obranu, a Brees 10 puta top 10 najgoru odbranu.

                          Comment


                          • Skip i Shay Sharpe su ti dva lika iz kladionice sto se raspravljaju, to se ni ne gleda osim ako neces da se smejes malo ili ako te zanimaju Cowboysi i Lebron. Colin je malo raznovrsniji ali mnogo manje pravog znanja ima (osim mozda CFB) tako da se obicno drzi tema o medjuljudskim odnosima u ekipama i pravi paralele sa porodicnim, poslovnim odnosima itd.

                            PFT sa Floriom i Simmsom na NBC Sports je mnogo bolji format jer su mnogo raznovrsniji sa NFL temama i doticu se svega (naravno opet najvise pricaju o najpopularnijim temama) ali kad ubace i Petera Kinga tu onda bolje ne moze.



                            Gledam bas ovo juce, King odabere sezonu Dzoa Tomasa iz 2015. kao jednu od najdominantnijih i onda se razmisljam pa ovi ostali "analiticari" nikad u zivotu nisu pricali o nekom ofanzivnom linijasu osim ako ne napravi neko sranje.

                            Comment


                            • Ja slabo pratim te sportske talk show emisije. Volim da pogledam NFL GameDay Prime sa Deion Sandersom i ekipom i Pardon the Interruption. Arround the Horn mi nije los ali ih ne gledam cesto. Volim da gledam SportsCenter sa SVP-om koji ide kasno uvece. Vecina tih analiticara su tako neke budaletine koje pricaju kao navijene i imaju neku harizmu tj. interesantno ih je slusati ali pojedini bas lupetaju... zato ih i ne gledam cesto.

                              Mnogo vise volim da gledam emisije koje idu prije utakmica kao sto su NBC Sunday Night Football(tu je Tony Dungy bez premca), ESPN-ovi Sunday NFL Countdown i Monday Night Countdown... najvise sam volio te emisije kad je ekipa bila Boomer, Coach Ditka, Tom Jackson, Cris Carter, Keyshawn Johnson i pokojni Stuart Scott koji je vodio i SportsCenter. Milina ih je bilo gledati i slusati po nekoliko sati. Mogao si dosta pametnog da cujes od njih. Sad Fox ima ubjedljivo najbolju ekipu na njihovom Fox NFL Sunday i Thursday Night Football. Howie Long, Terry Bradshaw, Curt Menefee, Michael Strahan i Jimmy Johnson... i sa njima i Jay Glazer, Tony Gonzalez i Rob Riggle. I njih je vala milina slusati.

                              Valjda ima strimova na kojima te emisije mogu tamo kod nas da se prate.
                              Last edited by powerslave; 19-12-19, 10:16.

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Ja slabo pratim te sportske talk show emisije. Volim da pogledam NFL GameDay Prime sa Deion Sandersom i ekipom i Pardon the Interruption. Arround the Horn mi nije los ali ih ne gledam cesto. Volim da gledam SportsCenter sa SVP-om koji ide kasno uvece. Vecina tih analiticara su tako neke budaletine koje pricaju kao navijene i imaju neku harizmu tj. interesantno ih je slusati ali pojedini bas lupetaju... zato ih i ne gledam cesto.

                                Mnogo vise volim da gledam emisije koje idu prije utakmica kao sto su NBC Sunday Night Football(tu je Tony Dungy bez premca), ESPN-ovi Sunday NFL Countdown i Monday Night Countdown... najvise sam volio te emisije kad je ekipa bila Boomer, Coach Ditka, Tom Jackson, Cris Carter, Keyshawn Johnson i pokojni Stuart Scott koji je vodio i SportsCenter. Milina ih je bilo gledati i slusati po nekoliko sati. Mogao si dosta pametnog da cujes od njih. Sad Fox ima ubjedljivo najbolju ekipu na njihovom Fox NFL Sunday i Thursday Night Football. Howie Long, Terry Bradshaw, Curt Menefee, Michael Strahan i Jimmy Johnson... i sa njima i Jay Glazer, Tony Gonzalez i Rob Riggle. I njih je vala milina slusati.

                                Valjda ima strimova na kojima te emisije mogu tamo kod nas da se prate.
                                mogu ti nedje poslat linkove emisija sto si gore naveo, nasao sam na ruse koji sve snimaju..Inside the NFL je dobra, dje Brandon Marshall i Ray Lewis uvijek imaju nesto zanimljivo da kazu.

                                Comment

                                Working...
                                X