Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicna odbrana SF,mora napad da prelomi

    Comment


    • Pregazise ljude trcanjem,sve ocekivano za sad u ovom mecu,slicno ocekujem u Kanzasu sutra samo pasom,A ove dve preostale su mi nepredvidive
      sigpic

      Comment


      • Upalila se SF masina. Nemaju ovi sta da traze protiv njih.

        Comment


        • sta radi lik dva puta hahahah

          Comment


          • Kako ih je paralizovala odbrana 49ersa

            Comment


            • Hahahahahaha "what the fuck!?"

              Bravo!

              Edit: znaci ovi se bukvalno zajebavaju sa Vikingsima. Ponizavanje.
              Last edited by powerslave; 12-01-20, 00:12.

              Comment


              • Digs i njegovo kurcenje u prazno

                Comment


                • 49ersi ubacili komplet rezervnu odbranu i opet siluju ovog sarlatana Sjajno!

                  Edit: mrs kuci prevaro Robert Saleh i odbrana bas bezobrazno izdominirali utakmicu
                  Last edited by powerslave; 12-01-20, 00:24.

                  Comment


                  • Sta rade Titani, jado moj

                    Comment


                    • Aooooo evo je i Henry stigao da baci TD. Ubise ih Titansi.

                      Comment


                      • Kakva noc Raspadose se Ravensi isto kao TBL u hokeju prosle sezone... Odlicno, jer je ovo potencijalno bolji matchup za 49erse

                        Comment


                        • Pomišljao sam na ovo iskreno. Ne vidim ko će dobiti 49erse, zbog one odbrane. Jedino Mahomes da vas rastavi na proste činioce ili Russell Wilson. Nepokrertni Aaron sa onim smešnim hvatačima nema što tražiti tu

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                            Pomišljao sam na ovo iskreno. Ne vidim ko će dobiti 49erse, zbog one odbrane. Jedino Mahomes da vas rastavi na proste činioce ili Russell Wilson. Nepokrertni Aaron sa onim smešnim hvatačima nema što tražiti tu
                            Sto ne dajes sansu GB? Otkad je Rodgers pao u 2 plan, nekad bio glavni baja u ligi?

                            Ne pratim toliko regularni dio sezone pa me zanima.

                            Al mi drago zbog Lamara, lik je privatnik nevidjen. 59 pokusaja dodsvanja i 20 nosenja, nevjera. Saigraci su mu statisti

                            Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
                            Last edited by Miki28; 12-01-20, 08:54.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Subjektivno krajnje. Nema neke hvatače a i nema ni ofanzivnu liniju da izdrži pritisak 49ersa. Ne svidja mi se GB uopšte i ima slabiji roster od Minnesote. Samo je AR bolji od Cousinsa, to sigurno. Ali ne mislim da je madjioničar.

                              Mahomes sa druge strane, može tiho da uzme SB. Čovek je što se svega tiče u vezi qb a da je esencijalno, po meni, najbolji u ligi.

                              Russell Wilson odigrao na MVP nivou, ima iskustva, i Seattle mi je jači od GB.

                              Svaka predikcija u ligi je subjektivna jer ništa očigledno ne može da se predvidi.

                              Nije Lamar kriv, takav je bio game plan koji je funkcionisao cele godine. Glupo bi bilo sada menjati ga.

                              Nego preduga pauza, prevelik pritisak a sve protiv Titansa od kojih se ne očekuje ništa i koji su došli da izginu onako ležerno.

                              Comment


                              • finale Kanzas-San Francisko Mahomes do titule

                                Comment

                                Working...
                                X