Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Orgeron was always the first guy in, full of energy, and he'd work out on the field just before practice -- sit-ups, push-ups, chin-ups, squat thrusts. One day, one of Fetterly's assistants stopped him.

    "Coach, you're in good shape. Why do you do all this?" he asked.

    Orgeron looked stunned. To take a day off would mean falling behind, and that's not something Orgeron would ever do.

    "Son," he said, "the day I can't whoop a man's ass is the day I don't get out of bed."
    Papi, ima li te da zajedno navijamo za Orgerona?

    Comment


    • Jel prenosi neko Clemson-LSU ?

      Comment


      • Evo ti link

        http://www.sports24.club/ncaa/clemso...gers-espn.html

        Malo kasni, ali to ti je najbolji sajt za streamove.
        Last edited by powerslave; 14-01-20, 02:40.

        Comment


        • Kakav td drive i kakva dva poslednja playa

          Edit: Skalski izbacen I evo Moss hvata drugi TD!
          Last edited by powerslave; 14-01-20, 05:10.

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Papi, ima li te da zajedno navijamo za Orgerona?
            Stoji od početka na TVu, ali tek sam malopre krenuo da gledam
            I ja sam isto više za LSU, jer me smara dominacija Clemsona. Plus da Shaq ima još jednu stvar da se kurči u Insideu i nervira ljude.

            Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
            Jel prenosi neko Clemson-LSU ?
            Arena 2, ako ti znači nešto sad

            Comment


            • Jeste da ne pratim NCAAF dugo, ali eto za tih sest-sedam godina ja nisam vidio kompletniji tim. Da ne pricam da je ovo sto Burrow radi ove sezone apsolutno nenormalno.

              Vala zasluzuju da osvoje, pa neka Lawrence i druzina ponovo uzmu sledece godine

              Comment


              • Mali je baš lud, biće zanimljivo ispratiti tim koji ga bude draftovao. Obori rekord i za finala. Ne znam šta treba da se desi pa da izgube ovo

                Comment


                • Bravo! Nisam ocekivao da ce imati ovoliku prednost... svaka cast!

                  Comment


                  • Joe Burrow, čemu toliki hajp? Čovek pola godine mladji od Josha Allena koji već ima dve sezone iza sebe + jedno vredno PO iskustvo. Ne mora da znači da neće biti bolji, ali gledaju li na draftu godine ili samo kako si igrao. Tua je mladji godinu i po dana od Joe-a.

                    Kapiram ja da se gleda i potencijal i slično ali...Lamar je mladji od Joe-a.

                    Ako može neko da mi objasni kako to ide pošto pojma nemam

                    Comment


                    • Niko njega ne uporedjuje sa QBima koji su vec u NFL-u. Momak je apsolutno prekucao ovu sezonu u ligi u kojoj igra pa i treba da ga hvalimo. Jos nidje nisam vidio da bilo ko prica kako ce Burrow da pokori NFL... jednostavno mu se daje kredit za ono sto je uradio ove sezone. Uopste ne mora da znaci ni da ce uspjeti u NFL-u posto su mnogi sa Heisman trofejom u vitrini propali i fejlovali kad su dosli u NFL.

                      Nije bitno koliko ima godina kad izadje na draft. Timovima je bitno je li igrac spreman za NFL i u zavisnosti od situacije u timu(kad je QB u pitanju) je li doticni vec tad dovoljno dobar da preuzme NFL tim ili ga treba cekati. Sta njih briga koliko ima godina ako ce odma da promijeni situaciju u timu.

                      Niko ne ocekuje da Burrow sad svima j*be mamu kad dodje u NFL.. pogotovo sto ce vjerovatno igrati u raspalim Bengalsima Pa jbt, Mahomes je bacio tih 5000+ jardi i 50 TDa u prvoj sezoni kao starter. Mi hvalimo Burrowa sto je to uradio ove sezone u koledz fudbalu

                      Ako sam ista naucio od kako pratim NCAAF to je da nije svakome od tih koledz mudasa zagarantovan uspjeh u NFLu. Burrow je cini se bas dobar momak i krvavi radnik i volio bi da uspije.

                      Comment


                      • Ode u penziju najbolji LB lige... jbt.

                        Comment


                        • Jbg, ja boljeg defanzivca nisam gledao, u smislu inteligentnijeg. Kako je čovek čitao napade ono je bila umetnost. Pametna odluka, zbogom Luke Kuechly

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                            Jbg, ja boljeg defanzivca nisam gledao, u smislu inteligentnijeg. Kako je čovek čitao napade ono je bila umetnost. Pametna odluka, zbogom Luke Kuechly
                            Sta se desilo sa ljudima koji su pratili NFl barem od kada se prenosi na SK, pomrli kao ja?!
                            Guglujte deco Akbara Gbaju-Biamilu, Jareda Allena, Briana Urlachera, pa potrazite da vidite kako su igrali, da ostanemo samo na jednoj diviziji, a ta nije bila najpoznatija po defanzivcima - ne racunajuci Bearse iz 80ih...

                            Comment


                            • Pa pratim od 2014/15 neću sad gledati historiju NFL-a. Boljeg defanzivca tj inteligentnijeg nisam gledao zaista, a ne kažem da ne postoji. Čak i u ovom periodu od kada pratim možda postoji, samo što ne gledam sve utakmice. Carolinu sam često gledao zbog Saintsa.

                              Comment


                              • Eno kaze Tyreek Hill kako nijedna odbrana ne moze da cuva nikoga od njih Sta sve nece covjek procitati...

                                Dako se sastanu sa 49ersima u SB-u, da mu pokazu Saleh i njegovi ratnici da zivi u zabludi

                                Comment

                                Working...
                                X