Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Definitivno je dobro što nisam sportista jer nemam sportski duh. Ja bih morao iskopati oko onom Williamsu. Slepčina mrtva. Najgori secondary lige.

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Ostaje odje otvoren rezultat do poslednjeg posjeda. Ko god poslednji bude imao loptu dobija utakmicu. 49ersi su tako izgubili dva puta ove sezone... oba puta sa FG-om.

      Comment


      • Evo ovaj posrov iz New Englanda vec bacio TD.

        Comment


        • Stvarno mi je pritisak skočio previše. Nije ovaj sport za zdravlje, bolje gledati običan fudbal da se valjaju 30 min i pimplaju loptu, ovo je previše intenzivno za mene. Bukvalno mi obrazi porumeneli od nerviranja.

          Comment


          • Kakav nacin da izgubis. Pritom taj facemask je trajao i trajao, stvarno budala..
            Svaka cast 49ers-ima, izvuci ovako pobedu je veliki potsticaj pred najbitniji deo sezone.

            Comment


            • Ma on se okačio čoveku na masku. IQ u minusu. Jednostavno dečko je glup kao kurac. Ono normalan čovek ne može da uradi, on je očigledno vodjen drugim instinktima. On je jedan debil glupi. Pa kako ono objasniti?

              I to znaš da im je kicker labilan da je sve preko 40 yardi znak pitanja, 47-8 bi sigurno promašio. I idiot visi na kacigi one životinjetine Kittle-a.

              Comment


              • Vidim da na internetu i dalje ima teskih budala koje ne priznaju da su 49ersi real deal Izgubili su od Ravensa i od Seahawksa i to za po tri poena.. od Seahawksa u produzetku. I evo danas u ovom trileru dobili Saintse u gostima... To su tri ponajbolja tima lige i eto ih jos niko nije ni komotno dobio, a kamo li razbio. Od jakih se jedino sa Patriotsima nisu probali. Ove ostale ne racunam kao prijetnju.

                Comment


                • Iste Saintse koji su dobili Seahawkse. Ljudi jedu govna. Saintsi, Seahawksi, 49ersi su tri najjace ekipe i 5 mesta praznih. GB Packersi su smejurija kao i citava ta divizija.

                  AFC Ravensi, NEP, Chiefsi, i neko iznenadjenje posto tu mogu da se zalome neki Titansi, Billsi neugodni itd.

                  Comment


                  • Jbt jel realno da su komentatori ovoliko pristrasni
                    Jbl ih patriote ....
                    Radite svoj posao ne da navijate!!!
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Kad su poslednji put vezali dva poraza?

                      E vala mi je milo Mars u penziju!

                      Comment


                      • Ja im i dalje ne verujem. Ne verujem dok ne ispadnu u PO. Prošle godine su se dizali nekada u ovo vreme, ove godine... Ali i dalje im ne verujem i za mene su favorit no1

                        Comment


                        • Ali pogledaj samo Cowboyse gadne kako i dalje drze onu raspalu diviziju. Ima svim srcem da navijam za Eaglese do kraja sezone.

                          Comment


                          • Isto. Ako Wentz ovako nastavi i ako se ne daj Bože još jednom povredi, mislim da će Eaglesi baciti pogled na tržište ili možda digunu nekoga na draftu preventive radi. Posle ovih novih generacija Lamar, Mahomes, Allen, pa ovi neki klinci od ove sezone, taj Wentz ne deluje ništa specijalno. Jesu oni imali povreda ali...

                            A mrtvi Cowboysi su najveća engima. Umesto da Zeke non stop trči i ovaj majmun da baca iz play action-a, on se nešto ispucava, totalno bezveze.

                            Bearsi kad bi imali pristojnog qb-a tipa Teddy B, zgazili bi u diviziji i GB i Vikingse. I ovako misli da dobijaju sl sedmice.

                            Ono što raduje je što glupim Patriotama ne igra ni Gordon ni AB, što se očekivalo na početku sezone, a nema ni Gronka što je najbitnije. Videli smo koliko Kittle znači i kao meta i kao bloker. Čovek je monstrum

                            Comment


                            • Ovaj "Slina" McFarland mi je ogadio fudbal ponedeljkom. On je iritantan taman koliko i Joe Buck kad prenosi MLB samo sto jos vise upada u rijec jer misli da sve zna. Sve me oko njega nervira.. od glasa, preko one bidon glave pa do onih krivih prstiju sa kojima grana kad prica.

                              A inace, kakvi su danas nasi komentatori? Nisam odavno gledao na nasim kanalima. Jesu li se ista popravili ili i dalje jad i bijeda?

                              Comment


                              • Meni je ok momak iz Vukova i Erceg, ovi ostali malo zastrane sa komentarima.. Ali ono, moze se

                                Comment

                                Working...
                                X