Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preslab GB. Klasika. Dogodine se neće ni u PO plasirati.

    Comment


    • Gazi ovog žonglera ovog klovna, gazi ovo izvikano State Farm govno.

      Comment


      • kakve greske hahahhaa

        Comment


        • Debil, provalio sam ga pre 3 godine. Samo sleže ovim ramencima i svi drugi su krivi. Talenat da, ali u neke konverzacije da ulazi sa Brady-jem to je budalaština epskih razmera. Nije ni u top 20 svih vremena.

          Comment


          • Comment


            • Comment


              • Deco jebite klovna... Jebite klovna deco. To deco, jebite klovna.

                Comment


                • Ponizavaj! Bravo momci!

                  Comment


                  • Comment


                    • Jebite deco. Jebite. Kakvo divno veče. Je l pljuju ovi iz GB ili gutaju? Ja bih rekao potonje

                      Comment


                      • Jimmy G ne mora ni da baca loptu veceras OL, Kittle, Samuel i Juszczyk blokiraju i prave rupe za sve pare... nevjerovatno sta im rade.

                        Comment


                        • Sa kojom kolicinom samopouzdanja ce ova ekipa da ode u SB

                          Comment


                          • Jimmy G ladno zavrsio utakmicu sa 6/8 za 77 jardi Hahahahahahaha kakav podatak... nevjerovatno Imao period od oko 27 minuta izmedju dva bacanja #ponizavanje

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Sa kojom kolicinom samopouzdanja ce ova ekipa da ode u SB
                              Bogmi i KC ce imati jednaku kolicinu samopouzdanja, to se videlo i juce a sve zbog onog preokreta protiv Hjustona. Mislim da su uvereni da ne postoji razlika koju ne mogu da stignu a deluje kao da su odigrali sa pola snage. Bice vrhunski SB.

                              Comment


                              • https://mobile.twitter.com/TheHerd/s...s-a-quitter%2F

                                Colin iznio solidne cinjenice protiv Rodgersa

                                Comment

                                Working...
                                X