Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL - uživo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji bi to QB sem Mahomesa izneo ono što Wilson iznosi. Hajp oko AR je jednako odvratan kao Cowboys hajp.

    Brady je liga za sebe, ustvari BB je. Da se mi ne lažemo uzeli bi i AR i Brees više pod njim. Nema tu dileme apsolutno.

    Comment


    • Gilmore strasnu sezonu ima. Najbolji CB lige

      Comment


      • Marshon Lattimore je rame uz rame sa njim. Vidi se kada ga nema da nije ista odbrana.

        Comment


        • Kakvo sranje od utakmice. Nista.. cekamo derbi kola.. mozda tu bude boljeg fudbala.

          Comment


          • Bravo! Nakon dvije klimave utakmice, napokon su se vratili u stari ritam. Ne daju Rodgersu da mrdne.

            Edit: Koliko je bolji napad kad igra Kittle. Nevejerovatno koliko bitan i kompletan igrac.

            Edit: George Kittle!
            Last edited by powerslave; 25-11-19, 03:33.

            Comment




            • Comment


              • Ko još veruje u GB i Minnesotu, provajena divizija totalno.

                Comment


                • Gledaj Jacksona od 11 kompletiranih pasova, 4 TD.

                  Comment


                  • Donese mi brat Lamar pobjedu na misice. Prvi QB u istoriji fantasy fudbala koji ima 6 nedelja sa preko 30 poena.
                    Last edited by powerslave; 26-11-19, 05:38.

                    Comment


                    • Meni se od starta svideo, a dosta ljudi je guralo Flaka ispred njega. Meni se svideo ne jer sam znao da će ovako igrati, već zato što je Flako djokara.

                      Ingram je neverovatna životinja i ne znam kako prošle godine nismo uzeli SB. Čovek bi tenk razneo. Prvi kontakt u naletu sigurno lomi, sve da mu stane ne znam ko, kada se zaleti, prvi kontakt nema 0,00001% šanse.

                      Ja ono nisam video u životu.

                      Moja lista favorita :

                      1) Ravens 2) NEP 3) 49ers 4) Seahawks 5) Saints 6) Chiefs 7) Texans 8) Panthers 9) Bills 10) Titans

                      AFC je za mene mnogo jači i uopšte više ne padam na hajp NFC-a. Kakav bre GB, Vikingsi, Cowboysi, ko još veruje u to? Detroit mrtvi i Bearsi?

                      U NFC valjaju NFC West i NFC South, po 2 ekipe, s tim što su u West poslednje 2 jače od Tampe i Falconsa.

                      Jedva čekam da odbana Billsa zgazi Cowboyse.

                      Comment


                      • Pricali su ljudi za Jacksona ma on je promasio poziciju, trebao da bude RB, ne umije da baca van pocketa, boji se dugih pasova bla bla bla... pogotovo posle klimavih nastupa prosle godine. Pa njega su isti ovi strucnjaci sa NFL-a prije pocetka sezone rangirali kao 30-og QB medju starterima Momak zacepio usta bukvalno svima. A sigurno i da niko nije ocekivao da ce ovako da gazi momak. Ovo je nevjerovatno sta radi.

                        Koliko su ga ljudi cijenili dovoljno govori i to da je kod nas u fantasy ligi niko nije draftovao. Ja bio ubijedjen da ga je neko pokupio pa sam draftovao Cama i Jimmy G-a i onda kad je pocela liga ja vidio da je Lamar i dalje slobodan pa sam pokupio njega i Prescotta a onu dvojicu izbacio. Od drugog kola mi je starter... Prescotta sam davno makao

                        Comment


                        • A on prošle godine funkcionisao na šemi napravljenoj za Flacca. Volim i Ravense i Steelerse, muške franšize. Imaju neki vajb 80tih i 90tih kao Dior Fahrenheit i YSL Kourous. Znaš da muškarčine navijaju za njih.

                          Ko poštuje ovu igru poštuje obe franšize. Ne bi mi nikada bilo krivo da Ravensi makar i zaredjaju titule.

                          Comment


                          • Jako simpaticne fransize. Steta samo kad naidje tako po neko govno od covjeka poput AB-a, Bella... ili najveceg govnara svih vremena Ray Lewisa.

                            Comment


                            • Nisam tada pratio pa ne znam ko je. Ali kad već pričamo treba reći da je Kyle Shanahan trener godine, apsolutno. Dvoumim se izmedju njega i Johna Harbaugha. Treći mi je sigurno Pete Carroll.

                              Ramsi su baš pojeli govno, u diviziji sa 49ersima koji će biti jaki godinama, i sa Wilsonom, Carrollom i Seahawksima... A raspašće se vrlo brzo.

                              Sad u nedelju u 7 perverzija od utakmice

                              Comment


                              • Jedan od najboljih LB-a svih vremena, naravno HoF clan i part-time ubica ali to nije bitno

                                Nego ja mislim da je Shanahan najbolji trener. Samo se treba sjetiti da su 49ersi prosle sezone imali 4-12 skor. Naravno ne bi ovakav preporod bio moguc da Robert Saleh nije ovako zategnuo odbranu.

                                Comment

                                Working...
                                X