Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Srdjane spasavaj. Razumem da je vas posao izuzetno tezak i naporan pa i razumem po neku gresku. U americkom fudbalu ne postoji termin solo prodor (barem pola ekipe radi za tebe da bi protrcao), cak ni prodor ne postoji u terminologije vec se samo jednostavno kaze trcanje. Pedja je dinamican komentator al je jos uvek na trecem kanalu( pri kick off-u kada se lopta sutne po zemlji se ne radi o on side kicku vec o pustanju vremene da tece). Tebe jedino molim da izbacih termi bodova jer nije u upotrebi u ovom sportu vec su to poeni. Ti si sjajan komentator i sve sto radis je na jako visokom nivou i imam samo jednu molbu, ako je to uopste moguce. Da minkoji imamo digitalnu televiziju imamo mogucnost da slusamo amerikance jer cim dobijamo sliku mozemo i ton. Nepodnosljivo je slusati kometar kada tebe nema. Go go Srdjan, go go nfl, go go tri spanca vanzemaljca i jedan italijam alien

    Comment


    • #32
      Бод и поен имају исто значење. Бод је српска реч за поен и то је то. Ниси ти навикао да чујеш бод па ти је чудно, али није неправилно.
      Што се мене тиче, правда за бодове!
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • #33
        Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
        Бод и поен имају исто значење. Бод је српска реч за поен и то је то. Ниси ти навикао да чујеш бод па ти је чудно, али није неправилно.
        Што се мене тиче, правда за бодове!
        Pa samo donekle si u pravu, zamisli na basketu cujes sut za 3 boda
        sloboda ili ništa

        Comment


        • #34
          Па то ти кажем. "Замисли да чујеш... "
          Значи чудно нам је али није неправилно уопште. Не користи се наш термин ту већ оригинални, енглески, а ми навикли и јебига сад...
          У НФЛу мени није толико чудно када чујем то па зато подржавам домаћински израз.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #35
            Распоред преноса

            Петак, 18.09.2015.:
            02.25: Канзас Сити Шифс - Денвер Бронкос (СК1)

            Недеља, 20.09.2015.:
            19.00: Питсбурк Стилерс - Сан Франциско Фортин-Најнерс (СК1)
            19.00: Бафало Билс - Њу Ингланд Петриотс (СК4)
            22.05: Џексонвил Џегуарс - Мајами Долфинс (СК5)
            22.25: Филаделфија Иглс - Далас Каубојс (СК2)

            Понедељак, 21.09.2015.:
            02.30: Грин Беј Пекерс - Сијетл Сихокс (СК1)

            Уторак, 22.09.2015.:
            02.30: Индијанаполис Колтс - Њујорк Џетс (СК1)
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • #36
              ja taman posao da poredam parove i satnicu ... hvala @Пипи Ромањоли #10

              Comment


              • #37
                Ne svidja mi se izbor meceva za trecu nedelju.Nije mi jasno kako su mogli Karolina-NO da stave ispred Baltimor-Sinsinati.

                Sada vidim zato sto ide na SK2 gde ide i Primera, nece moci da prenose meceve od 22:05.Bice dobra tekma izmedju Arizone i SF, dok ce Sihoksi da rastave Cikago na proste faktore.

                Comment


                • #38
                  Pozdrav svima i svaka cast SK za prava da ne moramo da dajemo po 200E za game pass . Jedna kritika za komentatore ako bi mogli to da ispravi i mislim da uz pomoc ljudi koji dugo prate sport to ce i uspeti . Sek nije kada god neko obori qb vec samo kada ga obori sa loptom i to samo iza linije skrimidza, ako se qb oslobodi lopte onda je to nekompletan pass i seka nema isto tako ako qb predje liniju skrimidza to se racuna kao trcanje. Celendza nema u poslednja 2 minuta poluvremena i poslednja 2 minuta utakmice vec samo se pregleda akcija ako sudije iz loze ili gde god se nalaze kazu da glavni sudija treba da pogleda snimak, kazne nisu podlozne celendzu, kao ni izgubljene lopte, izgubljene lopte i akcije u kojima su postignuti poeni se automatski pregledaju od strane gore pomenutih sudija i ako ima nesto sumnjivo signalizira se glavnom sudiji da pogleda. I jos jedna stvar nemojte da se stidite da kazete greska izvinite i da se ispravite to mnogo manje nervira nego da kao juce RB patriotsa zovete Williams dobrih 3 minuta iako je covek u krupnom planu sa ledja i tu mu lepo pise Lewis. Ali sve su to male greskice koje iritiraju i sa vremenom se nadam da ce isceznuti do kraja... Samo tako nastavite..
                  O da @Ricma Mislim da SK ne bira koje utakmice dobija vec ono sto im NFL salje tako je barem bilo na 3K a NFL gleda da posalje sve timove a ponekad znaju da uvale i kosku i posalju utakmice koje su manje trazene cisto kao promociju timova jer mozes da zamislis ko bi hteo da gleda tim koji imam 2-13

                  Comment


                  • #39
                    Mene sinoc Erceg odusevio za Filu, ja mislim da se covek tukao cekicem po glavi sta su ovi radili na terenu al` ajde igraci nego i treneri,ostali zaposleni.
                    Bas sam se smejao, gotivim Ercega a ne volim Filu tako da duplo zadovoljstvo.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • #40
                      Erceg i Jurisevic stvarno odlicno komentarisu, bas napreduju iz meca u mec kao tandem, za razliku od svih ostalih komentatora koji jos nisu naucili pravila a strasno su iritantni.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #41
                        meni komentatori ne smetaju.. u ostalom onaj ko prati nfl i zna pravila njemu komentatori nisu bitni.. bar meni.. ja ipak postujem njihov trud i siguran sam da ce za 3 do 4 nedelje sve to biti mnogo bolje..

                        bolje mi je da gledam utakmicu na SK i to u HD-u sa komentatorima koji nemaju toliko iskustva nego da se zezam sa game pass ili nedaj boze streamujem utakmice sa iskusnim komentatorima.. tako da im je sve oprosteno

                        Comment


                        • #42
                          Bas im uvaljuju lose meceve od 7.Stvarno pomislim da je bolje da ih ne prenose.Mislim da je to neki dogovor sa stanicama, tacnije sa FOX-om i CBS-om posto oni prenose meceve u 7 i 10:05 i 10:25.

                          Moguce da je tako, posto je Arena imala par puta cudan izbor meceva prosle godine.

                          Kroz par dana, vise mi SK nece vise biti briga kada su NFL prenosi u pitanju.

                          Comment


                          • #43
                            Sad treba pratiti Seahawks, Ravens i Eagles pošto im naredne dvije nedelje mogu prelomiti sezonu. Samo 14% timova je otišlo u play off poslije 0-2.

                            Comment


                            • #44
                              Sihoksi ce da budu u tom procentu, nije bas da ih je mazio raspored u prva dva kola.I prosle sezone sa Kemom su izgubili u Sent Luisu.Dok za Rejvense i Orlove ne verujem da ce uspeti, pogotovo za Rejvense.Oni ce jedino da budu drugi u diviziji ako se Sinsinati raspadne kao u prosloj sezoni, mada zbog toga sto su oba puta izgubili od Sinsinatija kada su bili u formi su bili iza njih.

                              Comment


                              • #45
                                WEEK 3 @ SK

                                Cetvrtak/petak 24.09.2015
                                02:25 New York Giants – Washington SK 2

                                Nedjelja/ponedjeljak 27.09.2015
                                19:00 Carolina - New Orleans SK 1
                                19:00 Dallas - Atlanta SK 4
                                22:05 Arizona - San Francisco SK 5
                                22:25 Seattle - Chicago SK 2
                                02:30 Detroit –Denver SK 1


                                Ponedjeljak/utorak 28.09.2015
                                02:30 Green Bay – Kansas City SK 1

                                Comment

                                Working...
                                X