Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Nusster View Post
    Zna li se da li ce NFL biti cele sezone na SK? Nikad nisam gledao i bas me zanima o cemu se radi, al glupo mi je da pogledam dve-tri utakmice i da ne mogu vise da pratim.
    Naravno da ce biti cele sezone.

    Comment


    • #17
      Sem Zuleta i Ercega, svi ostali su teski dunsteri, niko ne zna osnove igre, lupaju kojekakve gluposti i bez imalo osecaja za igru.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #18
        Mogli bi tebe Miko da angazuju i da te uracunaju kao dodatno pojacanje.

        Ovo treba danonocno strebanje NFL-a sem kod ove dvojice da bi to izgledalo pristojno sledeci vikend, ali znamo da se to nece desiti.

        Comment


        • #19
          svaka cast SK-u za prenose.. sinoc sam gledao moje Packerse i planirao da posle toga odgledam Chargers-Lions jer mi je bilo atraktivnije od Broncos-Ravens.. u medjuvremenu vidim da je Rams-Sawks gusto pa resim da odgledam prvo to.. i vidim na SK HD prenose Rams-Sawks i posle toga ukljucuju Chargers-Lions.. svaka cast! pogotovo sto mi je SK 4 nesto kocio i nebi mogao da odgledam Ramse u overtime-u..

          svaka cast!!!!

          Comment


          • #20
            Počinjem da se ložim na NFL...

            Može li neko da mi objasni kako ovde funkcionišu prenosi? Stvarno pre nisam pratio uopšte. Kad se uglavnom igraju tekme...samo preko vikenda, ili...? I kakvi su im termini? Jel većina posle ponoći, kao npr. NBA?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #21
              Originally posted by z0La View Post
              Počinjem da se ložim na NFL...

              Može li neko da mi objasni kako ovde funkcionišu prenosi? Stvarno pre nisam pratio uopšte. Kad se uglavnom igraju tekme...samo preko vikenda, ili...? I kakvi su im termini? Jel većina posle ponoći, kao npr. NBA?
              Jedan meč četvrtak na petak 2:30 h , potom nekoliko mečeva u 19 h nedeljom pa onda tri, četiri meča u 22:25 h pa ponedeljak na utorak u 2:30 h i utorak na sredu u 2:30 h

              Većina je u 19 h nedeljom po našem..
              Last edited by Lord Aleksoni; 14-09-15, 14:41.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Ser Aleksa View Post
                Jedan meč četvrtak na petak 2:30 h , potom nekoliko mečeva u 19 h nedeljom pa onda tri, četiri meča u 22:25 h pa ponedeljak na utorak u 2:30 h i utorak na sredu u 2:30 h

                Većina je u 19 h nedeljom po našem..
                Termin utorak na sredu ne postoji,zaboravio si da navedes nedelja na ponedeljak u 02:30h.

                Comment


                • #23
                  Napravio malu gresku kod dana.

                  @Zola

                  Uvek mogu da se isprate prva dva termina, od 7 i 10.Ti od 10:05 i 10:25 traju obicno najkasnije do 15 do 2.

                  Ovaj treci(mislim na nedeljni termin) ako je bolji do drugog, obicno prespavam drugi termin da bi pogledao primetime.

                  Comment


                  • #24
                    Aha, pa odlično. Mogu da se isprate 2 tekme nedeljom, što je super. Malo će zaebavati kad se poklope sa NBA terminom, ali kombinovaće se nekako...
                    Često znaju da prenose očaj tekme nedeljom...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • #25
                      Slaba je ponuda NBA meceva u evropskim terminima dok god je regularna sezona NFL-a u jeku, uglavnom dobri mecevi idu iza ponoci zato sto je NFL sport broj 1 u Americi i dosta manje bi ljudi gledalo.Od ponoci pa do jutra ima dobrih i zanimljivih NBA meceva, od januara se malo menja situacija.Ja bih licno pogledao taj mec jedino ako je smor NFL u tom terminu a tada se igra PO.

                      Comment


                      • #26
                        Zašto Jurišević non stop govori rezultate drugih mečeva, a ljudi bi možda voljeli da drugi dan pogledaju snimak..Mislim, svi imamo taj teletekst, čemu sve ono..čekaj, jel se čovjek zove jurišević?? uglavnom provocira

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by hallucinogen12 View Post
                          Zašto Jurišević non stop govori rezultate drugih mečeva, a ljudi bi možda voljeli da drugi dan pogledaju snimak..Mislim, svi imamo taj teletekst, čemu sve ono..čekaj, jel se čovjek zove jurišević?? uglavnom provocira
                          I ako Zule zacuti od sledeceg kola imaces kajrone u uglu ekrana sa svim rezultatima, tako da ti uvek propada faktor da se nesto iznenadis
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • #28
                            Erceg ima tw, ne budite primitivci i napisite mu dobronamerne kritike(ako ih imate), svejedno da li je na njegov racun ili njegovih kolega.Mozda i Jurisevic ima, ali ja ga ne pratim.

                            Comment


                            • #29
                              Има и Јуришевић (@zulelimun), написао сам им баш то јуче обојици. Ерцег (@serceg) се наравно господски захвалио и рекао да су све примедбе добродошле.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Ako netko iz SK prati ovaj forum volio bih da obrati pažnju na ovo.C/p maila koji sam posalo(a nisam dobio odgovor):

                                ''Poštavana redakcijo Sport Kluba

                                Kao veliki fan američkog nogometa,kao prvo želim Vam se zahvaliti na otkupu prava za NFL ove sezone. Samo radi toga sam od svog providera uzeo vaš HD paket i sada nakon prvog kola mogu reći da nisam pogriješio.Puno LIVE utakmica uz odličnu sliku,SUPER.Pišem Vam zbog utakmice koja se igra u nedjelju u 02:30 po našem vremenu SNF(Sunday Night Football).Ta utakmica je uvijek derbi kola i najbolje šta se može očekivati taj cijeli tjedan.Kako je taj termin nezgodan kod nas,moja molba je da tu utakmicu date u snimci u ponedjeljak u večernjem terminu.Ovo kolo je snimka te utakmice u utorak u 00:15.Ostale utakmice su u gledljivim terminima (19:00 i 22:25),a u tom terminu ponedjeljkom(MNF) i četvrtkom(TNF) utakmice nisu toliko atraktivne.
                                Uz nadu da će te moju molbu razmotriti i još jednom zahvalu za sve prijenose,srdačno Vas pozdravljam.''

                                Comment

                                Working...
                                X