Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NFL na SPORTKLUB

    Raspored za prvu sedmicu/tjedan ...

    10.9. (cetvrtak na petak)
    02:30 New England – Pittsburgh (NFL – početak sezone) SK 1

    13.9. (nedjelja na ponedjeljak)
    19:00 Chicago – Green Bay SK 1
    19:00 St. Louis – Seattle SK HD, SK 4
    22:05 San Diego – Detroit SK HD, SK 5
    22:25 Denver – Baltimore SK 2
    02:30 Dallas – NY Giants SK 1


    14.9. (ponedjeljak na utorak)
    01:10 Atlanta – Philadelphia SK 1
    04:20 San Francisco – Minnesota SK 2


    Takodjer u cetvrtak emisija NFL Specijal ...

  • #2
    Joe Flacco i Peyton Manning na terenu!! Ronaldo who?

    Comment


    • #3
      Коментатори који ће преносити НФЛ:

      1. Предраг Јуришевић
      2. Влада Весић
      3. Срђан Ерцег
      4. Вук Уљаревић
      5. Денис Радоњић
      6. Игор Гаћеша
      + једно/два појачања

      Дејан Голалић ће се вечерас укључити на почетку утакмице, а слаће и редовне извештаје за подкаст.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • #4
        Nisam znao da je Erceg voljan za ove prenose a video sam prilog kako on voli... bas sam prijatno iznenadjen, bice bas dobar sa nekim od "mladjih" u paru. On ima prijatan glas a znanje za nfl , ce da vidimo mada dosta je temeljan.
        Sigurno ce ljudi koji prate auto-moto imati i primedbi ali u globalu odlican je.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • #5
          Њега бих могао да слушам како прича о бадминтону. А верујем да се и у то разуме.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #6
            Srđan ima F1 i Moto GP u malom prstu. Vidjećemo kako će se snaći na ovom terenu.
            Vukara će izdominirati koliko se unese u prenose, znamo ga po fantastičnom komentarisanju Austrijske i Škotske lige.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #7
              Javljam se da radim ako SKu nedostaje ljudi, necu mnogo traziti
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #8
                Sta je sa Tampa Bej Bakanersima? Ja kada sam bio klinac I kada sam gledao na trecem kanalu ili na Avali I igrao igricu na kompu, nesto sam se lozio na njih

                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                Comment


                • #9
                  Originally posted by BogdanB View Post
                  Sta je sa Tampa Bej Bakanersima?
                  Muku muce gusari

                  Comment


                  • #10
                    Danas dobio konačno SK, doduše samo 1 i 2 ali završiće posao

                    Jedva čekam večeras otvaranje..

                    Kako Vuk Uljarević podseća na Dejana Radonjića..
                    Last edited by Lord Aleksoni; 10-09-15, 22:00.

                    Comment


                    • #11
                      Gledao emisiju, pa ovi veze nemaju o NFLu, Erceg cak najbolje se pokazao...

                      Onaj nesrecni Vuk 2 puta ponavlja kako Sijetl konacno treba da osvoji titulu i da ce konacno nadoknaditi to malo sto im nedostaje
                      Onaj iz Amerike kaze Lovie Smith novi trener Tampe, pa dvojica ubrajaju SF medju glavne kandidate za titulu a oni ako dobace do 5 pobeda da se udaraju nogom u dupe.
                      Bas neozbiljne goste doveli, onaj se bavi NFLom a ne razlikuje divizijsku i konferencijsku rundu u PO mada to je zanemarljivo ali bas mnogo mnogo gresaka...
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #12
                        Deki Golalic je covek koji je svojim radom na 3K a potom SK mnogim ljudjima pomogao da zavole am.fudbal. imam veliki respekt za njega.
                        ona emisija sto se emitovala oko 22h je sasvim pristojno izgledala jer ti momci moraju da se jos uhodavaju. naravno Nisevic i ovaj momak sa UCLA majcom su ljudji koji poznaju stvari.
                        u prosloj eri emitovanja prenosa na SK , na ovom forumu sam non stop kao baba ponavljao da se nfl ne moze pratiti samo sa prenosima vec moraju da imaju i propratne emisije sa sagovornicima. ima u Serbia dosta ljudi koji barataju sa materijom i SK bi trebalo da ih pozovu. kako god, necemo sada da im zameramo previse , bitno je da se trude. mada ima slucajeva kada je neko antitalenat. jedan do dva bisera mogu ali ne vise od toga da ne bi bili predmet sprdnje.

                        Comment


                        • #13
                          Derbi kola se uvijek igra u nedjelju navečer(SNF).Kako je ta utakmica po našem vremenu u 02:30 i mnogima negledljiva,bilo bi ljepo da snimka te utakmice ide ponedjeljkom u večernjem terminu u 20:00.

                          Comment


                          • #14
                            Odličan meč. Svaka čast komentatorima, bilo je odlično. Da li se piše TD kvoterbeku ako pogodi igrača ispred End Zone? Prvi conversion da vidim inače.

                            Comment


                            • #15
                              Zna li se da li ce NFL biti cele sezone na SK? Nikad nisam gledao i bas me zanima o cemu se radi, al glupo mi je da pogledam dve-tri utakmice i da ne mogu vise da pratim.

                              Comment

                              Working...
                              X