Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Uzimaju i od CBS-a, ne znam kako to ide ali te meceve od 7 i 10:25 uzimaju od CBS-a i od FOX-a.Ovaj mec izmedju Dzetsa i Majamija u Londonu prenosi CBS.Sledeci vikend GB-Sent Luis i Dalas-NE prenosi CBS.

    Comment


    • #62
      Gledaj i neces se pokajati sigurno

      Comment


      • #63
        Meni kazes za Ouklend-Denver?

        Znam da cu da gledam NE i Arizonu u to vreme, uopste me nece interesovati desavanja iz Crne Rupe.

        Comment


        • #64
          Week 5@ SK

          Cetvrtak/petak 08.10.2015
          02:30 Houston – Indianapolis SK 1

          Nedjelja/ponedjeljak 11.10.2015
          19:00 Cincinnati - Seattle SK 1
          19:00 Green Bay - St. Louis SK 6
          22:25 Dallas - New England SK 6
          22:25 Oakland – Denver SK 3
          02:30 New York Giants – San Francisco SK 1


          Ponedjeljak/utorak 12.10.2015
          02:30 San Diego – Pittsburgh SK 1

          Comment


          • #65
            Ocajna utakmica u najavi za sat vremena,kontam da cu odgledati prvo poluvreme i gasim tv.
            Last edited by Radulov47; 09-10-15, 01:20.

            Comment


            • #66
              Green Bay na SK direktno ohoho svaka cast za SK! licno poznajem dva lika koji ne govore srpski ali su ipak obezbedili sebi SK samo zbog NFL-a.. (inace navijaci Green Bay-a)

              Comment


              • #67
                Originally posted by Packer View Post
                Green Bay na SK direktno ohoho svaka cast za SK! licno poznajem dva lika koji ne govore srpski ali su ipak obezbedili sebi SK samo zbog NFL-a.. (inace navijaci Green Bay-a)
                Dobro je samo kada nije GB u MNF,nema covek izbora,jedna utakmica na programu,a pobednik poznat pre meca

                Comment


                • #68
                  Week 6@ SK

                  Cetvrtak/petak 15.10.2015
                  02:25 New Orleans - Atlanta SK 1

                  Nedjelja/ponedjeljak 18.10.2015
                  19:00 Pittsburgh - Arizona SK 1
                  19:00 Buffalo – Cincinnati SK 6
                  22:05 Seattle – Carolina SK 6, SK HD
                  22:25 Green Bay – San Diego SK 3
                  02:25 Indianapolis – New England SK 1


                  Ponedjeljak/utorak 19.10.2015
                  02:30 Philadelphia – New York Giants SK 1

                  sorry zbog kasnjenja, ubio me posao ovu sedmicu (jos sam u srijedu pripremio da okacim na forum i nisam stigao)
                  Last edited by MasHe; 18-10-15, 21:08.

                  Comment


                  • #69
                    Week 7 @ SK

                    Cetvrtak/petak 22.10.2015
                    02:25 San Francisco - Seattle SK 2

                    Nedjelja/ponedjeljak 25.10.2015
                    18:00 New England - New York Jets SK 2
                    18:00 Washington – Tampa Bay SK HD
                    21:05 San Diego – Oakland SK 6
                    21:25 New York Giants – Dallas SK 2
                    01:30 Carolina – Philadelphia SK 1

                    Ponedjeljak/utorak 26.10.2015
                    01:30 Arizona – Baltimore SK 1

                    Comment


                    • #70
                      Koliko komentatori nisu upućeni u ono što prenose je prosto skandal! Ova dvojica večeras pre svega ne mogu da se dogovore dal se Luk preziva Kikli ili Kukli, što je opet napredak od Peđinog Kušeli i Kučli. Čovek ima 4 prezimena po našim komentatorima. Ali ajde to manje više, malopre Newton postiže TD, oni se čude ne samo što sudije ne proveravaju nego što Kelly nije tražio challenge

                      Dragi komentatori, prilikom svakog TDa i turnovera radi se automatsko pregledavanje snimka, sudije na terenu čekaju signal da je sve u redu, ako nije pozivaju se da pregledaju snimak, challenge ne postoji kod ovakvih situacija.

                      Comment


                      • #71
                        Ma strasno koliko su lupetali,napad Phili ovaj govori da Olsen hvata loptu,nakon ove utakmice Carolina ima bye week,o imenima igraca da ne pricam.Mathews ulazi u EZ a komentator prati sa pa pa pa pa.Ocajno.

                        Comment


                        • #72
                          Najezim se svaki put kad Jurisevic kaze Si Dzej MOSLI.

                          Comment


                          • #73
                            Gledam raspored i izgleda da je NFL od 7 sati potisnut na SK4, ne pricam za ovu nedelju vec za onu narednu nedelju.Jebena portugalska liga

                            Najjaci termin koji ima najvecu gledanost na ovim prostorima pomeraju na kanal koji nema puno ljudi zbog nizerazredne evropske lige.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Ricma View Post
                              Gledam raspored i izgleda da je NFL od 7 sati potisnut na SK4, ne pricam za ovu nedelju vec za onu narednu nedelju.Jebena portugalska liga

                              Najjaci termin koji ima najvecu gledanost na ovim prostorima pomeraju na kanal koji nema puno ljudi zbog nizerazredne evropske lige.
                              Pogledah i ja malo pre, nije mi jasno zbog cega to, trebalo bi neko da objasni, ali sto je najgore pogledao sam i za onu tamo nedelju program (deveto kolo) i takodje nema termina u u 7 na prva tri SK kanala... ako su ukinuli to je katastrofa....

                              Comment


                              • #75
                                Ne predstavlja mi uopste problem sto je mec pomeren na SK4, mora da bude mesta za Primeru, F1 i NBA zato sto donose vecu gledanost.Jos se prvi put odrzava u Meksiku.Vise me brine naredna nedelja, jer ce sugavi portugalski fudbal da dobije prioritet.Moze da se ukompojuje da lepo uklopis spanski fudbal, NBA i NFL, ali izgleda da mora da bude mesta i za Portugalce tako da sa te strane ti termini od 7 se pomeraju na SK4.

                                I to bas dva veoma zanimljiva meca ispastaju, ove nedelje Pitzburg-Sinsinati, sledece Karolina-GB.

                                Comment

                                Working...
                                X