Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Taman sam se ponadao da ce biti prenos Bakanersa da vidim kako igra moj tim iz detinjstva, posto na sajtu NFL-a pise da ima prenos ali ipak SK nece taj mec
    Sta preporucujete, koji mec ce biti dobar?


    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
    Last edited by BogdanB; 24-09-15, 23:10.

    Comment


    • #47
      Ako imas 15 evra, javi mi se u inbox da ti dam ''konekciju'' i moci ces da gledas Tampu.Reci cu ti detalje.

      Jos prosle nedelje sam izrazio nezadovoljsto koji se mecevi prenose.Nadam se da od ovog vikenda vise ne zavisim od SK i strimova.

      Comment


      • #48
        Hvala tebi ali neka, ne daje mi se.

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

        Comment


        • #49
          Pitanje za komentatora sto je prenosio sinoc mec sa Zuletom, kako se zove CB NYG sa brojem 20:

          a) Prince Amukamara
          b) Prince Akumamura
          c) Prince Amukamura
          d) Prince Abubakar

          Comment


          • #50
            Week 4 @ SK

            Cetvrtak/petak 01.10.2015
            02:25 Pittsburgh-Baltimore SK 1

            Nedjelja/ponedjeljak 04.10.2015
            15:30 Miami – New York Jets (Wembley) SK 2
            19:00 Buffalo - New York Giants SK 1
            19:00 Tampa Bay – Carolina SK 4
            22:25 San Francisco - Green Bay SK 2
            22:25 Denver - Minnesota SK HD, SK 5
            02:30 New Orleans – Dallas SK 1


            Ponedjeljak/utorak 05.10.2015
            02:30 Seattle – Detroit SK 1

            Comment


            • #51
              Опет нема Филе...
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                Опет нема Филе...
                A i kad je bila bolje da nije

                Comment


                • #53
                  Што рече Душко Радовић:
                  Није увек лако, али је увек лепо навијати за Филаделфију.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Nije to rekao
                    Kakvi promasaji Stilersa za 3 poena I to se desilo dva puta, mozda mozemo reci I za pobedu da su omasili.

                    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                    Comment


                    • #55
                      Nece biti File ni sledece nedelje, verovatno su kupili takav paket.Ne vidim drugi razlog da prenose Tampa-Karolina ispred Vasington-Fila.Taj mec je uvek zanimljiv za pracenje bez obzira na stanje u obe ekipe.Derbi je derbi.Ne svidja mi se ''favorizovanje'' Karoline.Sigurno ce da prenose kroz dve nedelje Dzajantsi-Fila zato sto je MNF.

                      Meni je najvise fascinantno sto ce sledece nedelje da prenose Ouklend-Denver, Detroit-Arizona je bolji mec u najavi.

                      Comment


                      • #56
                        Prenose sto vise razlicitih timova u prvoj sezoni da se narod upozna, jbt 7-8 prenosa po kolu, ima mesta za svakoga, Filadelfiju su prenosili protiv Atlante i Dalasa, ne moraju ni njih svako kolo a ovo sa Vasingtonom je i bolje sto nisu izabrali jer ce najverovatnije mec biti odgodjen a Tampa ima bas dosta navijaca u Srbiji a ujedno je i duel konferencije.

                        Ouklend nisu nikako do sada prenosili a vrv. ce na 3/1 posle ovoga kola, derbi divizije a mecevi u Crnoj rupi uvek imaju smeka.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #57
                          Zezas da Tampa ovde ima dosta navijaca?
                          Meni su se svideli zbog grba I zato sam ih birao u igrici ali njih od kada je krenuo NFL nisu prenosili.

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • #58
                            Bogdane nemas pojma koliko ima na balkanskim prostorima Pirata, bas mnogo... eto sada si i ti u tom jatu. Cestitam. Nije los izbor.
                            U Filadelfiji se samo Rocky ovajdio i vise niko ziv
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Mr.M View Post
                              Prenose sto vise razlicitih timova u prvoj sezoni da se narod upozna, jbt 7-8 prenosa po kolu, ima mesta za svakoga, Filadelfiju su prenosili protiv Atlante i Dalasa, ne moraju ni njih svako kolo a ovo sa Vasingtonom je i bolje sto nisu izabrali jer ce najverovatnije mec biti odgodjen a Tampa ima bas dosta navijaca u Srbiji a ujedno je i duel konferencije.

                              Ouklend nisu nikako do sada prenosili a vrv. ce na 3/1 posle ovoga kola, derbi divizije a mecevi u Crnoj rupi uvek imaju smeka.
                              Zasto da prenose timove koji nece uopste da se prenose za PO nego ce da budu lottery ekipe?Tampa ce ponovo da bude medju najslabijim ekipama, dok Karolina ce da se bori za WC.Filu su prenosili dva puta, inace Uros ne bi ni napisao post.Cak i da taj mec prenose ako ga nema imace pravo da ga zamene sa drugim.Cak i pored tog meca bolji je Sinsinati-KS, jedan PO tim dok je drugi u konkurenciji za WC.Mora da se prenosi mrtva NFC South divizija.

                              Za Ouklend slicna stvar, doduse Detroit ce da bude tek malo bolji skor i pored loseg starta zato sto imaju dobar tim na papiru.Da su ostvarili barem jednu pobedu mogli bi da se prikljuce u borbi za WC kasnije i pored slabog starta.Dosta su vece sanse da ce Detroit da uzme Arizonu nego Ouklend Denver.

                              Comment


                              • #60
                                I pored 7 utakmica koje se rade svake nedelje, uvek ima neko nezadovoljan. sta li bi se pricalo da prenose samo jednu utakmicu, ne mogu da zamislim.
                                Ja bi rekao da oni uzimaju prenose samo od Fox-a, ESPN-a I NBC-a, ne uzimaju ovo sto radi CBS.

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                                Comment

                                Working...
                                X