Announcement

Collapse
No announcement yet.

Евробаскет 2015 - уживо коментарисање

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo momci,Nedovic i Kalinic se ocigledno super slazu,mogli bi da cesce igraju zajedno
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Igramo protiv gubitnika meca Finska-Poljska, Poljaci vode +8.

      Comment


      • Je l' dao Slaughter vise od 9.5 cekam ga na tiketu,videh da je imao 9 na poluvremenu a sajt eurobaseta se sjebao
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Je l' dao Slaughter vise od 9.5 cekam ga na tiketu,videh da je imao 9 na poluvremenu a sajt eurobaseta se sjebao
          Dao je sigurno
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Odlicna partija. Vidi se da je forma u usponu. Polako sve dolazi na svoje.
            Teo, Bjelica i Raduljica su majstorski odigrali.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Super je ovo cak je i hvaljenje premalo, sta smo sve videli i koji imamo arsenal i potencijal.

              Vezano za drugu fazu:
              Svi kad cuju Srbija... kao djaci kada udje profesor iz fizike i pita: Ima li neko raspolozen da odgovara danas, nemojte da prozivam?

              Treba se onako malo pripaziti protiv Finaca, znaju da podivljaju... verovatno cemo u tom mecu imati losije procente... novi kosevi, nova dvo... tj. stadion.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Ne znam dak je bilo ovo negde. . . al

                ..Kakva je slicnost izmedju fudbalske i kosarkaske reprezentacije Srbije?
                Ni jedni ni drugi ne znaju da igraju fudbal
                sigpic

                Comment


                • Nemoj da lupas, Teo igra fudbal kao Messi
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Super je ovo cak je i hvaljenje premalo, sta smo sve videli i koji imamo arsenal i potencijal.

                    Vezano za drugu fazu:
                    Svi kad cuju Srbija... kao djaci kada udje profesor iz fizike i pita: Ima li neko raspolozen da odgovara danas, nemojte da prozivam?

                    Treba se onako malo pripaziti protiv Finaca, znaju da podivljaju... verovatno cemo u tom mecu imati losije procente... novi kosevi, nova dvo... tj. stadion.
                    Jedini covek koji valja u Finskoj je Koponen,ali kontam njega ce pojesti Teo tako da ne bi trebalo da se cimamo i previse,opasniji su Poljaci.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Da, da igra, secam se kako ga je cale dovodio stalno na kos dok je bio klinac i kada dodjemo mi stariji da igramo a on mnogo mali pa ga izbacimo iz ekipe pocne da place sto ne moze da igra..... Zelja za napredovanjem je kod njega bila izrazenija od bilo kog sportiste koga sam video. Ali otac je tu glavnu ulogu vodio (njegov cale je nesto tipa Srdjan Djokovic) izgleda da mora tako da bude. On je to forsirao ludacki sve ...
                      A za fudbal je bio duduk
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Sreder da ima malo mekaniju ruku bas bi harao u Americi,drzi se Nemacka jos ,i dalje bez Dirka,mora on bolje
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          On je to forsirao ludacki sve ...
                          A za fudbal je bio duduk
                          Tako i ovaj Srđanov hteo na skijanje ali srećom prebacio ga Srđan na vreme za tenis..

                          Sada polako da sreimo Finsku pao posle ide malo teži posao

                          Comment


                          • Spanci ne znaju gde teraju poslednjih 5 minuta
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Denda zestoko navija za Nemce
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Kakvu je statistiku imao Novicki u NBA ove godine. Ne pratim tu ligu pa ne znam, a na telefonu sam pa mi teško da guglam.

                                Ovo što on igra na ovom prvenstvu je malo reći kriminal. Nikad ga nisam nešto cenio kao ostali. Čovek već 20 godina samo šutira, šutira i onda opet šutira. Visok je, baca se u nazad i ne može niko da ga blokira i sa jednim jedinim oružjem je izgradio celu karijeru. Tako može da se igra valjda samo u NBA i u Kini.

                                Jel Pjaniđani još u Top 10 ili je ispao, molio bih da se to razjasni, sutra rano ustajem, a cenim da neću moći spavati dok se to ne reši.
                                Last edited by goku; 12-09-15, 08:59.

                                Comment

                                Working...
                                X