Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP- Gran Premio TIM di San Marino e della Riviera di Rimini

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pretpostavljam da gledate I nase kosarkase I ja imam losu vest. Igramo u nedelju u 14:30h a trka je u 14h. Ja biram kosarku a trku cu da premotam posle kosarke. Ali ne smem da ulazim na internet da vidim sta se desilo

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • #32
      Trka traje do 14:45,a posto igramo sa Finskom neces puno da propustis u tih 15 minuta

      Comment


      • #33
        Steta sto nas je SuperSic napustio prerano ... Zamislite da je tu, pa sampionat bi tek tada bio ludilo !!!!
        Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

        "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

        Comment


        • #34
          Kada bi Pirro zadrzao ovaj tempo za kvalifikacije to bi bilo fenomenalno za trku.....
          Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

          "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

          Comment


          • #35
            FP1
            Corti izleteo u 9toj krivini.
            Vremena:
            Marquez 1.33.328
            Lorenzo 1.33.422
            Pirro 1.33.797
            sigpic

            Comment


            • #36
              Znaci rekord staze ako ne do kraja ovog treninga onda sutra
              MESSI 10

              Comment


              • #37
                Originally posted by miha92 View Post
                Znaci rekord staze ako ne do kraja ovog treninga onda sutra
                To se svkako ocekuje, ipak je nov asfalt : ))
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Brana View Post
                  To se svkako ocekuje, ipak je nov asfalt : ))
                  Da,da,samo sam ocekivao recimo u kvalifikacijama tek,prevarih se
                  edit: opaaa,lorenzoo odlican
                  Last edited by miha92; 11-09-15, 14:44.
                  MESSI 10

                  Comment


                  • #39
                    FP2
                    Baz-tehnicki problem na samom startu
                    Crutchlow, De Angelis, Iannone, Abraham-izletanja

                    Vremena:
                    Lorenzo 1.32.871
                    Marquez 1.32.924
                    Pedrosa 1.33.259

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Daleko manja krilca nego ona na Ducatiju, ali postavljena su dalje od zadnjeg dočka (veći krak) i praktično su u čistom vazduhu, tako da su u pitanju dva različita koncepta i pitanje je efikasnosti. Takođe, pitanje je i potrebe, Ducati verovatno ima veći problem sa propinjanjem nego M1... Sviđa mi se ugao pod kojim stoje, na ovaj način stvaraju manju silu na pravcu (a i manji otpor), ali na izlazu iz krivine stoje jako blizu horizontale, rekao bih pod nagibom od 30 stepeni... Aerodinamičari će vladati svetom.

                      Nov asfalt, bez džombi na stazi i očekivalo se da će vremena pasti još i više. No, tek smo krenuli, ima vremena sutra...

                      Comment


                      • #41
                        And what do we find directly behind those winglets? The radiator vents, where hot air from the radiator is being forced out of the fairing, dispersing the heat from the Desmosedici engine, a notorious problem for the Ducati. The problem with the bare radiator vents is that the air exiting the vents hits the wall of air at the side of the fairing, reducing the flow from the vents. The vents are shaped to smooth and maximize the airflow around the vents, but the usual fairing design soon runs into limits with how much the venting of hot radiator air can be optimized.

                        The winglets - and especially the vertical flaps - produce an extra pressure drop over the radiator vents by accelerating the flow over them. That decrease in pressure sucks more hot air out of the radiator vents, which in turn draws more cool air through the radiator, allowing the engine to run cooler. The location of the winglets is directly ahead of the largest part of the radiator vents, and the place which would produce the most benefit from increased airflow. The shape of the vertical flaps also suggests they could play a role in smoothing airflow over the vents, and separating the boundary layer from the vent.

                        nadjoh ovaj tekst,lepo objasnjeno..
                        MESSI 10

                        Comment


                        • #42
                          Kolko god bila efikasna ova krilca su po meni najruznija stvar koju su mogli da primene. Upropastila su lepotu dukca, jos kad sam ih video na jamahi

                          Comment


                          • #43
                            Uzas, snazno sam protiv ovakve tehnologije... Motor je motor, ko voli da gleda kako vazduh klizi preko raznih ispupcenja, udubljenja i dzombi na masini neka gleda f1, vrhunac dosade u poslednjih par sezona.

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #44
                              https://www.youtube.com/watch?v=078fw_l9u1A

                              momenat na 0:38

                              Comment


                              • #45
                                Ah, nije bas ove sezone morao novi asfalt, svakako ce ici na Lorenzovu ruku ali sta je tu je... Doktoru je potrebna svaka slamcica za koju se da uhvatiti.

                                Jos jedan spor pocetak vikenda, kao po obicaju Rossi trazi set-up mnogo duze dok su ostali u tempu od samog pocetka... Bice blize kako proticu treninzi.

                                Ne znam kako da opisem osecaj koji imam za Doktora, mislio sam da sam prerastao to 2010. godine posle pobeda Intera, zatim ponovo pocinjem da pratim F1 krajem 2011 i dozivljavam 2012. sa Alonsom, onda 2013. ponovo pocinjem da pratim MotoGP i on se vraca u Yamahu... Nadam se da ce proci kao iskustvo sa Interom, a ne Alonsom Skoro sam ponovo pogledao neke trke iz 2012. , prava tragedija da Alonso nije uzeo titulu... Mnogo paralela se da povuci izmedju te sezone i Rossijeve 2015.

                                Comment

                                Working...
                                X