Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO D'ITALIA 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    @vanja

    Nije zensko za volan

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • #47
      To je samo za fotku, publicitet, mora malo...

      Comment


      • #48
        Sjajna gesta, svaka čast.
        http://www.motorsport.com/f1/news/ri...-blanket-drama

        Comment


        • #49
          Ajde da se malo podsedimo istorije..... Da li ste znali da je poslednja pobdeda legendarne Meclaren Honde upravo ostvarena u Monci davne 1992 godine naravno od strane legendarnog Brazilca Ayrtona Senne..... 23 godine kasnije legendarna Meclaren Honda nije ni blizu takvog uspeha cak nesto se i pitam da li ce uopste opstati ta prica Honde i Meclarena.... Realno Honda nije ni blzu one slave sto je nekada imala i pitanje je da li ce uopste ikada biti na tom tronu slave... Nazalost to je realnost Honde.... Honda mora nesto podhitno da promeni iz korena inace ode mast u propast... Bolje je da se Honda povuce sto pre dok jos mogu jer ovo je veoma tesko vreme za Hondu... Ali ko zna videcmo da li sezona 2016 moze nesto da promeni... Ako budu isli ovim putem tesko da mogu da se pomaknu sa nule, mogu samo da idu u minus...... Hodna je usla u pricu sa Meclarenom samo zbog stare slave.... Ali ne zivi se od stare slave, zivi se od rada i truda a u ovom slucaju to ovde nije prisutno... Honda se mnogo uzada u tu staru slavu a pri tome ne ulazu dovoljno truda da opravdaju kombinaciju Honde i Meclarena... Nesto ne vidim neku svetlu buducnost Honde i Meclarena ali daj boze da me sezona 2016 demantuje.... Voleo bih da gresim ali kako stvari sada stoje Honda i Meclaren bolje da se sto pre rastaju......

          Poslednji italijan koji je pobedio u Monci je bio Ludovico Scarfiotti 1966 upravo u Ferrariju ako me moje poznavanje istorije formule 1 ne vara.... Ako se ne varam poslednja dvostruka pobeda Ferrarija u Monci je bila 2004 godine (Rubinjio - Schumacher)... Ne sluzim se guglovanjem i ostalim glupostima sve sto iznosim to je iz glave i sluzim se iskljucivo mojim poznavanjem istorije formule 1..... Ako sam negde pogresio neka me slobodno neko ispravi..... Seticu se jos nekih istoriskih detalja veznih za Moncu pa cu napisati.... Toliko od mene.... Siempre Senna Peace !!!!!!
          Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

          "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

          Comment


          • #50
            Današnje kvalifikacije nisu mogle biti bolja najava za trku. Nadam se dobrom startu Ferrarija. Šteta što sam bio lenj da pogledam treninge u petak. Ne može Kimi bolje od Vettela u kvalifikacijama they said...
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #51
              Bolje i da nisi gledao,bas bili dosadni.

              Comment


              • #52


                Lauda i čovek koji ga je spasio iz gorećeg Ferrarija 1976. - Arturo Merzario...

                Comment


                • #53
                  Samo Kimi da dobro startuje i mislim da onda imamo cemu da se nadamo ako Hamilton ostane na prvom mestu posle prvog kruga samo na srecu ga mogu pobediti....
                  sigpic http://caseystoner.com.au/

                  Comment


                  • #54
                    Biće zanimljivo ako oba Ferrarija dobro startuju. Tokom sezone je Ferrari imao prilično dobre polaske iz mesta. Možda nešto kao Mađarska ali s manje incidenata.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      U svakom slučaju Hamiltonu neće biti nimalo jednostavno, bude li puno zatvarao Kimija ode mu Seb
                      Iskreno se nadam dobroj trci ali sam mišljenja da je Luis veliki favorit čak i ako ne zadrži 1. poziciju posle starta, Mercedes je jednostavno prebrz, a na ovoj stazi će relativno lako preticati, ako uopšte i bude morao
                      Mada ako Ferari uspe preneti progres iz kvalifikacija i na trkački tempo moglo bi biti baš napeto...., dupli podijum bi bio veliki rezultat za Scuderiu
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • #56
                        FIA je objavila da je Ferrari potrošio tri tokena pred Italiju. Ted sa Skya je juče pitao momka iz Shella da li su i oni, kao i Mercedes, donijeli novo gorivo na Monzu, a ovaj je slegao rukama i rekao da ne smije komentarisati, što znači da jesu, u što sam uvjeren. Očito je da se Mercedes novim motorom okrenuo ka performansama goriva za sledeću sezonu, i da to sad istražuju, ali je i očito da novi motor ima nekolko KS više od starog. Hamilton je juče u kvalifikacijama vozio sa novim motorom i novim gorivom, a Rosberg sa starim motorom starim 6 trka(!) i starim gorivom, i svi smo vidjeli razliku. Ja očekujem da taj motor u određenom trenutku danas počne praviti probleme Rosbergu, ako neće ekplodirat, biće nekih problema, jer je to motor koji je prešao po 300km na stazama poput Spa, Hunagogorina i Silverstonea, staze koje 'žderu' motore. Williamsi su na novim, ali starim motorima, i očekujem da i oni budu opasna konkurencija Rosbergu u trci.

                        Hamiltona danas neće niko zaustaviti osim njegovog motora, iako je on rekao da se ne brine zbog Rosbergovog kvara, siguran sam da je negdje, duboko ispod plave kose, uveliko zabrinut i nervozan.

                        Start će opet biti zanimljiv, jer opet, kao i prije dvije sedmice, ne znamo ko će kako podesiti kvačilo i kakve će biti sreće.
                        Last edited by Bastia33; 06-09-15, 11:11.

                        Comment


                        • #57
                          Videcemo za trku sta ce biti.... Ja se nadam da ferrari moze da nam priredi lepo iznenadjenje i da malo razbije ovu monotonju koja je vec duze vreme u formuli 1... Nemojmo zaboraviti Wiliams i Massu.... Massa ce imati itekako sta da kaze pred takoreci domacom publikom jer ipak je ostavio dosta traga vozeci za ferrari i verujem da ima dosta navijaca ferrarija koji i dalje navijaju za Massu, Force india je pokazala da moze da se bori na stazi kao sto je Monca samo da ih ne potera neki maler, a ako sve bude funkcionisao Hulkenberg bi mogao da ima mozda najbolju trku ove sezone... Tu je i Lotus koji se polako budi iz mrtvih tu najpre mislim na Groseana..... Toro roso je nekako razoocarao u poslednih nekoliko trka i nesto ne vidim da mogu specijalno da urade na ovoj trci..... Meclaren Honda ce verovatno negde na pola trke odustati jer jednostavno ta slabasna Honda nema sta da trazi na stazi kao sto je Monca.... Zauber mozda moze do nekog boda ali samo ako bude nekih nepredvidjenih stvari kao sto je sejfti car.... Trka je za 2 sata pa ce da vidimo a jos ako padne kisa ceka nas pravi spektakl.... Jedina nepoznanica mi je ko sa koje pozicije startuje jer je bilo mnogo kazni zamena motora bla bla bla..... u prva 3 startna reda koliko znam nema nekih drasticnih promena ali ostale pozicije su mi totalna nepoznanica.... Sve u svemu nadam se da nas ceka najzanimljivija trka ove sezone, barem tako prizeljkujem !!! Siepre Senna !!! Peace !
                          Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

                          "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

                          Comment


                          • #58
                            Honda je batalila ovu sezonu, jednostavno nisu kompetentni. Biće danas dobra trka, dosta preticanja(nadam se), Force India da postavi neki novi rekord na speed tap

                            Comment


                            • #59
                              Linkić za strimić?
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X