Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajd, barem si pokušao

    Comment


    • Što je uglavnom i opaska poslije Damirovih mečeva
      1. Andrey Rublev
      2. Thanasi Kokkinakis
      3. Alexander Zverev
      4. Ernesto Escobedo

      Renesansa tenisa u 2016 godini.

      Comment


      • Samo da čestitam učesnicima u obe konkurencije što predaše mečeve prvog kola ostvarivši time rekord open ere na slemovima. Bravo za 12 veličanstvenih predaja
        Last edited by pecaros; 02-09-15, 15:55.
        sigpic

        Comment


        • Strasno Uvek je USO bio najgori sto se tice toga...

          Comment


          • Namerno ili nenamerno sugeriranje nacionalne pripadnosti na sportskom forumu je nedopustivo i sa sovinisticke naznake.
            A, sada tenis... vidim da pomno sledite mlade nade koji nikako da prodju prvo kolo, cast izuzecima. A, ja bi da pogledam ove penzionere Fish i Lopez, ali gledam Ferera. Cekam svog "penzionera" da vidim jel ga jos drzi forma od prvog kola.

            Comment


            • O cemu bre vi pricate?

              Da li su Ana, Jelena i Aleksandra Srpkinje? Jesu
              Da li je cinjenica da su sve ispale? Jeste
              Da li ovde vecinu clanova cine Srbi? Pa cine...

              I on napise ispala vam je i Aleksandra i ispadne kao da vam je uvredio siru i dalju familiju kao nikad niko u zivotu
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Dobar tenis igra Filip protiv Rudara. Fino servira, čisto udara, mada mu ne bi škodilo više strpljenja u građenju poena.
                sigpic

                Comment


                • Ne vidim zasto je bitna nacionalnost i naglasavanje iste. Meni ne moze nikoga uvrediti jer sam druge nacionalnosti, a i to me ne tangira na licni plan. Ali, to ne znaci da se ne treba reagirati kada se nesto pominje gde mu nije mesto. On sa njegovim stavom, ja sa svojim, svako na svoj nacin. Nema potrebe od tumacenja ko je sta hteo reci.
                  Kako je drecav ovaj komplet crveni outfit Krajinovica, samo u njega gledam

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Hajd, barem si pokušao
                    Ima istine shminkeru, moras priznati. Imao je Damir srece samo tako. Budi realan kao sto verujem da jesi pa priznaj.
                    Ima tu i umeca i vrednog rada i sati i sati treniranja (hiljade i hiljade sklekova ) ali ima i podosta poklapanja, tj srecnih okolnosti.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Prati sreća ljude koji rade sklekove

                      Comment


                      • Blah je l sam jedini koji je podesio MH, a nema čak ni opciju da klikne na WATCH LIVE na USOsajtu?
                        I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          O cemu bre vi pricate?

                          Da li su Ana, Jelena i Aleksandra Srpkinje? Jesu
                          Da li je cinjenica da su sve ispale? Jeste
                          Da li ovde vecinu clanova cine Srbi? Pa cine...

                          I on napise ispala vam je i Aleksandra i ispadne kao da vam je uvredio siru i dalju familiju kao nikad niko u zivotu
                          Znas kako, mnogi ođe nemaju pozitivno misljenje o meni tako da hvala ti sto si stala na moju stranu il kako to vec da nazovem ali nema potrebe jer samo ces sebe dovest u neugodnu situaciju. Al inace hvala na razumjevanju odnosno na odbrani.
                          Last edited by Dule Krtola; 02-09-15, 17:47.

                          Comment


                          • Tema je USO
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ajde bre "Srbende" chill out ;)
                              Sve moze (i politicari/lopovi/krimosi/"elita" decenijama da vam se u*erava u zivote i slicno) ali "svetinja" (uglavnom sportisti i sportski klubovi) ako se dira odmah se skace ko da vam neko psuje familiju ;)
                              Da ste tako slozni oko bitnih stvari bili bi svedska na balkanu ;)

                              @on topic

                              Pa ovaj Nadal je katastrofalan lol ovo je jbni svarcman (doduse ne igra se na ashu po navici sta da se radi taki je ranking). Ako dodje do Noleta bice katastrofa grdja nego na RG-u ;)

                              Comment


                              • Bojana,

                                nemoj mi reci i da je ovaj post iznad u redu.

                                ---------------------------------------------------

                                shminka,

                                Njemu(Novaku) ce najvise odgovarati to sto vise nema vjetra, moze slobodnije potezati udarce
                                Da li ovo ipak priznajes, da je Novak najbolji u dvorani?

                                Comment

                                Working...
                                X