Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima svi klinci da poispadaju u prvom kolu.

    Comment


    • Ne sluti kukavce
      1. Andrey Rublev
      2. Thanasi Kokkinakis
      3. Alexander Zverev
      4. Ernesto Escobedo

      Renesansa tenisa u 2016 godini.

      Comment


      • Kokki ide dalje.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Troicki je tu da osvetli obraz klincima

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Kokki ide dalje.
            Koki ima dobru sansu, solidan zreb, videcemo sta ce uraditi.
            Ne ocekujem nista, jer onda razocaranje bude manje ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by DejZ View Post
              Kakva bruka Imera sinoc,kada nije nijednom brejknuo Svarcmana onda mogu misliti kako je igrao.
              Verujem da je bolje da ne znamo
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                Rogera će šljaka naredne godine poslati u penziju, šteta ali mislim da su godine odradile svoje. A i vrijeme je za osvježenja.
                Ja sam to mislio i 2012 pa i dalje nista. Covek ce biti kompetetan u Riu, kontam da mu je to najveci cilj pored jos jednog WB-a.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Kolko je nekima bitna ta prica o H2H, stvarno mi nije jasno....bitno je i meni, ali ono sto meni nije jasno je sto se toliko bukvalizuje to. Mislim zar je bitno da li je 21-20, ili 25-25, ili 26-24, u tolikom broju meceva razlika od 1-2 meca u neciju korist je maltene statisticka greska, npr mecevi koji su mogli lako da odu na bilo koju stranu. Naravno da je upadalo u oci kad je Novak recimo bio u debelom minusu, recimo 7:16 protiv Rafe pre 2011. ili tako neka brojka...verujem da ce preokrenuti skor ali sve i da ne uradi to, nebitno je. Bitnije je da u poslednjih 5-6 godina ima prednost tj da je od tada nanizao mnogo vise pobeda, bitnih pobeda....porazi u ranijim fazama karijere gde i nije imao sanse za titulu realno nisu neki faktor. To je samo primer, drugi primer je Fed-Rafa gde imamo potpuno nezahvalan match-up, najgori moguci za Rogera, i cinjenicu da je on mnogo cesce dolazio Rafi na megdan na sljaci, nego li ovaj njemu na brzim terenima kad je Roger bio u formi. H2H ne govori nista sam po sebi ako se malo dublje ne sagleda.

                  Comment


                  • Originally posted by Miki90 View Post
                    Kolko je nekima bitna ta prica o H2H, stvarno mi nije jasno....bitno je i meni, ali ono sto meni nije jasno je sto se toliko bukvalizuje to. Mislim zar je bitno da li je 21-20, ili 25-25, ili 26-24, u tolikom broju meceva razlika od 1-2 meca u neciju korist je maltene statisticka greska, npr mecevi koji su mogli lako da odu na bilo koju stranu. Naravno da je upadalo u oci kad je Novak recimo bio u debelom minusu, recimo 7:16 protiv Rafe pre 2011. ili tako neka brojka...verujem da ce preokrenuti skor ali sve i da ne uradi to, nebitno je. Bitnije je da u poslednjih 5-6 godina ima prednost tj da je od tada nanizao mnogo vise pobeda, bitnih pobeda....porazi u ranijim fazama karijere gde i nije imao sanse za titulu realno nisu neki faktor. To je samo primer, drugi primer je Fed-Rafa gde imamo potpuno nezahvalan match-up, najgori moguci za Rogera, i cinjenicu da je on mnogo cesce dolazio Rafi na megdan na sljaci, nego li ovaj njemu na brzim terenima kad je Roger bio u formi. H2H ne govori nista sam po sebi ako se malo dublje ne sagleda.
                    Rafa-Novak, Novak-Federer pa i Mari-Federer su otprilike ravnopravni u H2H-u. Nema neke razlike izmedju 22:23 i 23:22.

                    Rafa uvjerkljivo vodi protiv Federera i Marija a Novak protiv Marija.

                    S druge strane Novak super uvjerljivo vodi protiv Vavrinke. Novak ima samo 4 poraza ali su dva vrlo teksa. Mislim da je ovaj u RG medju najtezima u Novakovoj karijeri.
                    Last edited by NI; 01-09-15, 13:36.

                    Comment


                    • Wawrinka nije bio tolika sila ranije i gubio je meceve zbog glave. Mislim i dalje mu se to desava ali sad kad je i igra na nivou, kad poludi i igra kao u transu i ne razmislja previse, predstavlja vecu opasnost po Novaka nego do pre 2-3 godine.

                      Comment


                      • Rafa-Borna je bio odlican mec sinoc. Nadal me poprilicno iznenadio jer je igrao bas dobro, FH na nivou, samo ritern skripi, ili skripio u neke trenutke. Servis fantastican, brutalan je bio tokom celog meca osim u onog gema gde je napravio dve duple.
                        Borna je takodje bio odlican osim u drugog seta. Pokazao je da ima sampionsko srce i da ce biti sjajan igrac u buducnosti.

                        Sve je ovo ok ali ja jos ne verujem Nadala, igrao je on bolje i u neke prijasne meceve ove sezone pa se onda raspadao u sledece. Schwartzmana dobija sa 3-0, to ce biti rutina, e onda sledi valjda Fabio, pa Milos. Fabia mislim da mora da prodje, ali protiv Milosa ne znam, ako nastavi da ne riternira dobro nece biti nista, mada i Raonic se poprlicino raspada u zadnje vreme zbog operacije stopala.

                        Inace na pres konferenciji Rafa je rekao da u neke trenutke osetio macnine u stomaku, znaci da su uslovi na AA vrlo teski, velika je sparnoca sa obzira na to da je ovo neka poludvorana sa ovim nedovrsenim krovom.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Rafa-Borna je bio odlican mec sinoc. Nadal me poprilicno iznenadio jer je igrao bas dobro, FH na nivou, samo ritern skripi, ili skripio u neke trenutke. Servis fantastican, brutalan je bio tokom celog meca osim u onog gema gde je napravio dve duple.
                          Borna je takodje bio odlican osim u drugog seta. Pokazao je da ima sampionsko srce i da ce biti sjajan igrac u buducnosti.

                          Sve je ovo ok ali ja jos ne verujem Nadala, igrao je on bolje i u neke prijasne meceve ove sezone pa se onda raspadao u sledece. Schwartzmana dobija sa 3-0, to ce biti rutina, e onda sledi valjda Fabio, pa Milos. Fabia mislim da mora da prodje, ali protiv Milosa ne znam, ako nastavi da ne riternira dobro nece biti nista, mada i Raonic se poprlicino raspada u zadnje vreme zbog operacije stopala.

                          Inace na pres konferenciji Rafa je rekao da u neke trenutke osetio macnine u stomaku, znaci da su uslovi na AA vrlo teski, velika je sparnoca sa obzira na to da je ovo neka poludvorana sa ovim nedovrsenim krovom.
                          Samo pogledaj finale Hamburga protiv Fabia koliko je servis bio smesan,a pogledaj sada....da li je mozda promenio hvat

                          Ako ne zeli da pobegne od Novaka onda dobija Milosa 100%.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Samo pogledaj finale Hamburga protiv Fabia koliko je servis bio smesan,a pogledaj sada....da li je mozda promenio hvat

                            Ako ne zeli da pobegne od Novaka onda dobija Milosa 100%.
                            Nece Milos dogurati do njega. Igrace on sa Verdaskom.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Tu je i Feli koji je juce bio impresivan.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Rafa i treba najvise da radi na servisu, on je 2008 i 2010 servirao fantasticno, odakle je proizilazila i sigurnost za ostale udarce. Vidjet cemo, dobro je sto je sad Schwartzman, Nadalu treba lagan mec i za njega je vazno da ovog otrese.
                                1. Andrey Rublev
                                2. Thanasi Kokkinakis
                                3. Alexander Zverev
                                4. Ernesto Escobedo

                                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                                Comment

                                Working...
                                X