Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemaš razloga za strah NI

    Nije imao Rafa vremena da napadne uopšte, ovaj je skakao po loptici bukvalno, takvo rano hvatanje loptice i jako udaranje kao u 5. setu mislim da nikad nisam ni vidio, mada treba uzeti u obzir da lopice na TVu u ranim jutarnjim satima lete i brže nego inače, bolestan nivo...nije uopšte htio da spusti intenzitet u poenima, bez obzira dal loptice završavaju na liniji ili u pola mreže, jer je znao da će Rafa odmah uzeti stvar u svoje ruke...spustio je intenzitet u zadnja dva poena u meču i Rafa je odmah pritisnuo, ali je Fabio nekako uspio izdržati pritisak

    Uglavnom, nivo tenisa koji je prikazao je nenormalan, ali mislim da ga može igrati samo protiv Rafe...Roger i Novak bi našli načina da ga ugase nekako

    http://sport1.ba/fabio-fognini-u-mar...afaela-nadala/

    Comment


    • 20 min. pre meca


      nakon 2. seta

      https://pbs.twimg.com/tweet_video/COG8zWIVEAAlEZS.mp4

      nakon meca

      https://pbs.twimg.com/tweet_video/COHc_dQWsAAmtSK.mp4
      sigpic

      Comment


      • Auuuu pa dal je moguce ovo.. Pa koliko je puta u karijeri Fabio okrenuo mec u 3 dobijena a da je gubio 2-0? Iskreno se ne secam, mozda jednom.. Gledao sam highlights ali veoma lose skrojeni, tako da nisam mogao da vidim tu zestoku igru Fabia u zadnjem setu, ali ono sto sam primetio je to da Nadal nije uopste bio toliko los (sto se same igre i udaraca tice. Lako je uocljivo da ako taj FH, narocito onaj inside-out iz desnog ugla i onaj u trku po paraleli, ne idu tih nekih 150-160km/h, kao u najboljim danima, Nadal nema sta da trazi protiv ovakvih igraca. Davidenko Nishikori Fonjini to je tak kalup tenisera koji se krecu sa lakocom, ekstremno agilni i koji hvataju loptu u penjanju.
        Ali tu je i taj psiholoshi faktor.. ipak bilo koja verzija Nadala ako je u prednosti 2-0 u setovima i sa brejkom u trecem, jednostavno mora to da svrsi u svoju korist, jer se radi(lo) o psihicki najjacem teniseru svih vremena.
        Ne vidim, osim konzilijuma strucnih psihijatra, ko moze da mu pomogne u ovoj katastrofalnoj fazi karijere.
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • Originally posted by Fića View Post
          Auuuu pa dal je moguce ovo.. Pa koliko je puta u karijeri Fabio okrenuo mec u 3 dobijena a da je gubio 2-0? Iskreno se ne secam, mozda jednom..
          I to protiv coveka koji je imao skor 151:0 kad povede sa 2:0 u setovima.

          Comment


          • Od 3:2 za Rafu u trecem setu Fogna je zabio 43 vinera, skoro 2 po gemu u proseku...
            "But Pascal what are you saying?"

            Comment


            • 5. set vise licio na zenski tenis,sve brejk za brejkom.Fonjini u zadnja 4 meca 3 puta dobio Nadala
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Eh gdje onaj tezak zrijeb za Novaka

                Cestitke na tituli
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Upravo gledam snimak na Es-u 5-ti set je u toku kakve forhende je slao Fonjini ono je neverovatno.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Vjerovatno najtezi Nadalov poraz u karijeri. Mislim, ne hocem da oduzimam nista Fabiji, ali da zijanis 2-0 3-1 protiv Fonja, ne znam stvarno. Ovo je pravo dno, od ovo ne moze gore, jedino da izgubi od Tomislav Jotovski, ne znam stvarno. Sta ce on dalje u karijeri i kako ce, nek mu ja misli ali ovo je stvarno porazavajuce. Ovakav sampion da se ovako raspada i da si neki balvani nabijaju skor protiv njega... Sramota. Bolje da je izgubio od Novaka 6-0 6-0 6-0 nego Fonja da mu preokrene mec ovako.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Jos jedna interesantna statistika kaze da Nadal nikad nije igrao peti set na USO, posle prvog kola protiv Heuberger, 2004.
                      Fonjini ima 0-17 W-L protiv top 10 na slemovima
                      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                      https://ibb.co/cD1Xnq

                      Comment


                      • a zadnja pobjeda na hardu uopšte prije godinu dana na USO...vidjelo se da će ovdje biti ozbiljniji čim je izbacio Johnsona

                        Comment


                        • ff.jpg
                          "But Pascal what are you saying?"

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            I to protiv coveka koji je imao skor 151:0 kad povede sa 2:0 u setovima.

                            Trebalo bi to provjeriti


                            http://youtu.be/724RG40YviA

                            Čisto da se Federerov navijač malo pohvali u vezi sa rivalitetom, a nema mnogo razloga za to
                            Mada se misli na GS mečeve.
                            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                            Comment


                            • Pregledao sam čitav meč i ovo što je Fognini igrao zadnja 3 seta je baš nenormalan nivo. Nemam bolji izraz za ono, ludilo. Izbio je sav život iz loptica. Da su mogle govoriti, siguran sam da bi mu se hladno sjetile bliže i dalje familije. Kakav tenis. Brutalno.

                              Promašili smo noć kad ćemo roštiljati @Shminka.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Pa pise in a Major

                                Comment

                                Working...
                                X