Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Da li iko zna koliko je visiok Nishioka? Gledao sam ga danas. Strasan talenat, ali mi se cini da je Dzumhur osjetno vise od njega.
    170. Nista osetno nece uraditi u karijeri, ali gotivan igrac.
    OVAKO

    Comment


    • Bilo bi savrseno da osvoji titulu, ali ja trenutno uzivam u njegovom tenisu, danas je imao par genijalnih poteza da posle toga Majer nije znao gde je levo i kud udara
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Od njega su niži možda samo Argentinci, Schwartzman, Messi, Maradona

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Ne moze do titule, NI, ne brini

          Hoces opkladu ?
          Navijac mora da brine, osim toga, s izuzetkom malog ajnstajna, federerovci su jako mirni s obzirom na igru koju Rodzer pruza. Znaci da se nadaju. Naravno, izuzetak si i ti ali na drugu stranu. Sto si prognozirao prije Sinsinatija?

          Sto nudis za opkladu? Da Federer nece da osvoji ili da Novak osvaja?

          Comment


          • Cisto sumnjam titula, ako u finalu bude Novak.

            Do finala ce da se proseta
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Navijac mora da brine, osim toga, s izuzetkom malog ajnstajna, federerovci su jako mirni s obzirom na igru koju Rodzer pruza. Znaci da se nadaju. Naravno, izuzetak si i ti ali na drugu stranu. Sto si prognozirao prije Sinsinatija?

              Sto nudis za opkladu? Da Federer nece da osvoji ili da Novak osvaja?
              Ja kazem - Rodzer ne osvaja

              EDIT: za sinsi sam rekao 2:0 za Novaka
              Last edited by Mr. Wolf; 01-09-15, 21:20.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Kaze na jednom drugom forumu, sto se ovo Kokkinakis vuce po terenu, da ga nije Wawrinka gdje udesio
                1. Andrey Rublev
                2. Thanasi Kokkinakis
                3. Alexander Zverev
                4. Ernesto Escobedo

                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                Comment


                • Federer ne uzima sigurno.Novak,Marej,Stan ili Nadal...
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Ja od Montreala imam neki osecaj da ce Marej, videcemo...

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Navijac mora da brine, osim toga, s izuzetkom malog ajnstajna, federerovci su jako mirni s obzirom na igru koju Rodzer pruza. Znaci da se nadaju. Naravno, izuzetak si i ti ali na drugu stranu. Sto si prognozirao prije Sinsinatija?

                      Sto nudis za opkladu? Da Federer nece da osvoji ili da Novak osvaja?
                      NI nije Gandalf pesimista uopste.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Rublev vraca Kevinove servise sa Rod Laver arene.
                        Steta sto je nemocan na riternu, iz polja ga ubija.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Klinci previše rade u teretani a premalo na kondiciji.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo Lleyton!

                            ma da li je ovo mrzitelj krste velkoskog i na ovom forumu
                            Genius, outrageous, the best ever! RF!

                            Comment


                            • Pa Kokinakis ne izgleda kao neko ko se ubija u teretani
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                                Kaze na jednom drugom forumu, sto se ovo Kokkinakis vuce po terenu, da ga nije Wawrinka gdje udesio
                                Ili ga je Primadona iscrpila

                                Lete loptice kao topovska đula, izgleda da se punoljetstvo mora ostvariti, krajnje je vrijeme

                                Comment

                                Working...
                                X