Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A vidi se da je brža

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Kokinakis uzeo 1.set, 6:4.

      Popriicno je brza podloga, nece biti lako Mareju veceras protiv Kirijosa
      Nocom je to sve za nijansu sporije, a Skotlandjaninu je ta nijansa i vise nego dovoljna. Voleo bih da se desi iznenadjenje, ali nesto cisto sumnjam.
      Videcemo, ne otpisujem Nika.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Al nije sad led kako je neki vole nazvat

        I sta ste navalili na jadnog Ceha, da se Roger ovako obuk'o bio bi "simpatican"

        Inace, Sasa Zverev do finala!
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • Pa jel moguće, šta ovi smećari sa Eurosporta prenose

          I zašto Simon mora da mi ruši siguran tiket, gubi čovek dva seta od one šišarke, a imao prednost u trećem...
          Last edited by s_hyperion; 01-09-15, 18:50.

          Comment


          • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
            Al nije sad led kako je neki vole nazvat

            I sta ste navalili na jadnog Ceha, da se Roger ovako obuk'o bio bi "simpatican"

            Inace, Sasa Zverev do finala!
            Federer ne bi u zivotu sebi dozvolio da neko pomisli da ga nagovori da se ovako obuce, a kamoli da njemu samom padne na pamet ovo.
            Vidi se zenin uticaj kod Tomice. Papuca ....
            Postoje dve solucije: 1. Toliki je balvan da ne provaljuje da je smesan kao crtani u ovom.
            2. Provaljuje i nervira se u sebi, ali je papuca pa ne sme da se buni protiv zeninog izbora.

            Prosudite sami.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by zdravkelja View Post
              Pa jel moguće, šta ovi smećari sa Eurosporta prenose

              I zašto Simon mora da mi ruši siguran tiket, gubi čovek dva seta od one šišarke, a imao prednost u trećem...
              Sta si igrao?
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Federer ne bi u zivotu sebi dozvolio da neko pomisli da ga nagovori da se ovako obuce, a kamoli da njemu samom padne na pamet ovo.
                Vidi se zenin uticaj kod Tomice. Papuca ....
                Postoje dve solucije: 1. Toliki je balvan da ne provaljuje da je smesan kao crtani u ovom.
                2. Provaljuje i nervira se u sebi, ali je papuca pa ne sme da se buni protiv zeninog izbora.

                Prosudite sami.
                Balvan
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Pa valjda ga H&M oblaci, zena ne mislim da moze da ima uticaj na njih. Ako ima onda balvan i od mene
                  1. Andrey Rublev
                  2. Thanasi Kokkinakis
                  3. Alexander Zverev
                  4. Ernesto Escobedo

                  Renesansa tenisa u 2016 godini.

                  Comment


                  • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                    Kokinakis razbija

                    Tanasi, ako se opet izmajmunises protiv Gaskea ne obracaj mi se vise
                    Cuj to, di je ovo od kraja, tek set uzeo

                    Comment


                    • Simon ne računa da je bio na slemu ako ne odigra meč u pet setova.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                        Pa valjda ga H&M oblaci, zena ne mislim da moze da ima uticaj na njih. Ako ima onda balvan i od mene
                        Naravno da moze, ponude mu oni odredjene odevne kombinacije, mislim da cak i sam moze da zahteva odredjene boje i slicno.
                        Ali mislim da se vidi ko tu vodi glavnu rec i bira za Tomicu.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Sta si igrao?
                          1 sa hendikepom, 3:1 ili 3:0 da dodje...

                          lol, izgleda da ce i drugi brek da vrati edit: ipak ne. eh....

                          A Giraldo iskusno gubi i drugi TB u kojem je imao set lopte, ovog puta 3
                          Last edited by s_hyperion; 01-09-15, 19:07.

                          Comment


                          • Kokkinakis ako prokocka ovakav zdrijeb ozbiljno prije da leti iz potpisa pa nek vidi
                            1. Andrey Rublev
                            2. Thanasi Kokkinakis
                            3. Alexander Zverev
                            4. Ernesto Escobedo

                            Renesansa tenisa u 2016 godini.

                            Comment


                            • Zverev ubio Kolija u 1.setu u TBu, 7:0
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ako Kokkinakis izgubi od Gasqueta, onda je na dobrom putu da se pridruži večerašnjem rivalu u albumu "Amebe u svijetu tenisa".
                                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                                Comment

                                Working...
                                X