Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo daje laznu nadu.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Bravo Viktoreee!Vrlo bitan prvi set je uzeo.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Zasto Banjac mora da mi upropasti gledanje bilo kog meca na kompu i zasto uvek zaboravim da ga mute

        Nekako uze Viktor set.. vrlo lako je mogao da i da ga izgubi

        Comment


        • Da ne mozes drugi servis Konte da vratis, iskreno batali se tenisa, idi tamu bidu manekenka, imas lepe noze, to ti i preostaje.
          OVAKO

          Comment


          • Posle svega jos ce i krompir da dobije.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Muguruza u konkurenciji za najglupija teniserka WTA touru. Ne znam dali je moguce da postoje vakve teniserki, pa ima li trener da i kaze da se makne sa osnovne linije dok riternira, da se udalji malo, pa ne moze ti Konta zabiti 10 aseva iz drugog servisa, pa jebote Karlovic ne radi to.
              OVAKO

              Comment


              • Strasnoo
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Warrior,

                  Bio si u pravu. Chung je cudo. Na osnovo ovo malo sto sam vidio, najbolji mi je od svih mladih. On umije da igra i misli u isto vrijeme. I ima prilicnog prostora da popravi udarce. Visnina nije problem. Pribran je i ne plasi se prilike.

                  A Vavrinka ne moze da dodje cudu da mora da igra slicno kao protiv Novaka da bi lako pobijedio Chunga.

                  Comment


                  • Meni je Rublev bolji od Chunga, Chung ima skroz cudan fh
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Rublev je definitivno najbolji od svih ovih mladih tenisera, a koliko ce ostvariti svoji potencijal ostaje da vidimo. Mada od ovo sto do sad vidim ne sumnjam da ce biti broj jedan i da ce osvajati slemove, jednostavno jos na 17 godina ima nevjerovatnu drskost, ne boji se nikoga, udara kako da je 100 godina iskusan. Samo da malo sredi psihu i naravno fizicki da ojaca.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Fića View Post
                        Chung je definitivno mlada nada svetskog tenisa. Gledas njega i onog precenjenog Zvereva i vidis ogromnu razliku u kvalitetu.. Tu je visina, tu je smelost, tu je ta korejska disciplina, tu je skromnost. Iskreno se nadam se da ce ovaj mali naslediti Djokovica.
                        Odlican je

                        Deluje skromno i smireno na terenu, za razliku od pomalo zivcanog Zvereva koji ima i tikove.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Dobar je Diego igrač sa osnovne linije, razbijao je i Rogera u Istanbulu, ovo je meč sličan onom sa AOa sa Smyczekom
                          Protiv Smyceka je Rafa bio puno bolji nego juče. Pa i Smycek je igrao puno bolje nego Diego juče Na AO je Rafa sve do četrtfinala igrao puno bolje nego na ovom US openu sve do totalnog razpada sistema protiv Berycha u četrtfinalu.

                          Barem kad bi ovaj put na US openu bilo suprotno. Rafa igra očajno i pobeđuje sve do četrtfinala a onda poludi i odigra kao i snova i dobije Novaka.
                          Ali ovo je realno gledano bajka iz snova za nas Nadalovce.

                          Baš ne verujem, da če Rafa dobiti Fogniniju a kasnjie Miloša ili Felija.

                          Sa takvoj očajnom igrom ulazak u četrfinale bi bio uspeh.

                          Comment


                          • Dobra partija Chunga protiv Stanka,cini mi se da moze ovaj decko da iskida samo mu treba malo vise koncentracije
                            Viktor izgubio 3. set samo da opet ne chokne na 2-0
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • sok povrijedjen i sepa i na brejk loptu sudija mu daje time violation i brejk
                              domaci igrac
                              Last edited by SinisaKun; 03-09-15, 20:26.
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Warrior,

                                Bio si u pravu. Chung je cudo. Na osnovo ovo malo sto sam vidio, najbolji mi je od svih mladih. On umije da igra i misli u isto vrijeme. I ima prilicnog prostora da popravi udarce. Visnina nije problem. Pribran je i ne plasi se prilike.

                                A Vavrinka ne moze da dodje cudu da mora da igra slicno kao protiv Novaka da bi lako pobijedio Chunga.
                                Naravno, gledam ga vec tri godine

                                A za razliku od Rubljova, jos uvek nije stigao nikoga da vredja i omalovazava, niti ce. Prvi u nizu sjajnih korejskih igraca, sledeci stize na veliku scenu jako brzo
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X