Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Opaaaaaaa, evo ga i njegov juniorski dubl partner

    Ovo je ljudi fenomenalno i ekstremno vazno, kruna svega onoga sto smo vidjali u zadnjih godinu dana od njih. Ajmo sad po sto vise pobeda, svi vi
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • #32
      Konacno stize nova generacija
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #33
        Tu su dakle Coric, Kirios, Cung, Kokinakis, Pol, Imer, Zverev, Rubljov, Nisioka, Tiafo i Donaldson.. velikih 11 imena

        Koliko su se stvari promenile na brzinu, primera radi 2013. su na Slemovima ukupno igrala ukupno sestorica U20 igraca
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • #34
          Samo da ih ne izbaksuziramo, ali ovo obećava. Izgleda da generacije dolaze u paketu, kao svojevremeno '80, '81, '82. Ovo mi na to liči.
          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

          Comment


          • #35
            Originally posted by amnesiac View Post
            Samo da ih ne izbaksuziramo, ali ovo obećava. Izgleda da generacije dolaze u paketu, kao svojevremeno '80, '81, '82. Ovo mi na to liči.
            Bogami, to su bile tri poslednje velike u nizu, izmedju 1974/76 rodjeni su sjajni i dosta izjednaceni igraci, predvodi ih Kafeljnikov sa 26 titula a dosta njih su blizu njega


            Cekamo da vidimo sta ce ispasti bolje, 1995-97 ili 1996-98, treba nam jos par dobrih rodjenih '98. za drugu opciju, ali stvarno mnogo obecavaju
            Last edited by ClayWarrior; 29-08-15, 00:16.
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • #36
              Samo ova 4 u mom potpisu su pravi, ostali su svi sitna buranija. Idemo Andrej do polufinala
              1. Andrey Rublev
              2. Thanasi Kokkinakis
              3. Alexander Zverev
              4. Ernesto Escobedo

              Renesansa tenisa u 2016 godini.

              Comment


              • #37
                Originally posted by ClayWarrior View Post
                Bogami, to su bile tri poslednje velike u nizu, izmedju 1974/76 rodjeni su sjajni i dosta izjednaceni igraci, predvodi ih Kafeljnikov sa 26 titula a dosta njih su blizu njega
                Vjeruj mi da sam svojevremeno toliko žarko želio da neko iskoči iz te generacije, ali van šljake je to bilo toliko neubjedljivo da mi je bilo mučno gledati. Sjećam se da sam u finalu Roland Garrosa 1997. navijao za Brugueru jer nijesam znao koliko Kuerten ima godina. Kad ga je Guga pomeo sa terena komentator Eurosporta (vjerovatno Mercer) reče kako ima 20 godina i odmah nakon toga sam ga pratio misleći da može nešto i na tvrdoj podlozi. Otrežnjenje je stiglo nekoliko mjeseci kasnije kad je izgubio finale Montreala od Chrisa Woodruffa. Gledao sam meč na Eurosportu i činilo se kako je Woodruff čudo od igrača, a mislim da više nijesam gledao ni jedan njegov meč koliko je bio značajan.
                Drugi udarac za mene je stigao kad je Korda preslišao Riosa u finalu Australian Opena 1998.
                Dakle, sve se svodi na šljaku osim tog Australian Opena Kafeljnikova. Henmanu je falio bolji servis, a Philippoussisu bolje ostalo. Thomas Johansson je apsolutni incident i nije nikada bio kalibar za išta ozbiljnije, mnogo više je bio njegov imenjak Enqvist, a i njemu je to finale puna kapa.

                O generaciji 1997, 1998, 1999 ne treba ni trošti riječi. Mlade njemačke nade Kiefer (čiji sam bio navijač) i Haas nikad nijesu bili ništa više od prolaznog naoblačenja i nikad nijesu bili materijal za Grand Slam. Jesu veće od Johanssona, ali to je bar bilo lako. I kad imamo van šljake skromne generacije '74, '75, '76 i nedovoljno kvalitetne '77, '78, '79, onda je nadolazećoj bilo lakše da zagospodari, u prvom redu Safin i Hewitt, a onda i ostali. Masters Cup 2003 je najbolji pokazatelj kad su izostali obojica zbog prethodnih povreda zbog kojih su gubili bodove, a pet od osam igrača su bili godišta '80 (J.C. Ferrero), '81 (Federer) i '82 (Roddick, Nalbandian i Coria). Sad provjerih da je i 2002. bilo četiri igrača godišta '80 i '81. Koliko su samo bili nadmoćni...
                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                Comment


                • #38
                  Generacija 1986-1988 je izbacila par solidnih igrača, istina niko se nije istakao od njih

                  Comment


                  • #39
                    US Open
                    New York, U.S.A.
                    31.8.-13.09.2015 -6h
                    Hard
                    $ 19,852,700


                    костур:
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Kakvo iznenadjenje, ES2 prenosi Radwansku, na ES1 je biciklizam
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • #41
                        Zivjela Radwanska jos 100 godina...zivjelaaaa

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by bojanaBG View Post
                          Kakvo iznenadjenje, ES2 prenosi Radwansku, na ES1 je biciklizam
                          Ali ne mogu da verujem da prenose Poljakinju pored Cibulkove-Ivanovic

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by wanderer View Post
                            Ali ne mogu da verujem da prenose Poljakinju pored Cibulkove-Ivanovic
                            Zato sto joj je brat od tetke glavni na ES ....
                            Dokle god bude igrala ili on drzao tu funkciju, zna se sta ce ici ...
                            Last edited by Sandugp; 31-08-15, 17:16.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • #44
                              Je l' neko uspeo da pokrene onaj strim na USO sajtu?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by bojanaBG View Post
                                Je l' neko uspeo da pokrene onaj strim na USO sajtu?
                                Radi li onaj IP u Modify Headers ? Trebalo bi prekopati po temi US Open 2014.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X