Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP- Octo British Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @marjanvr46

    Ja imam kacket Lorenca, ali sam ga dobio preko nagradne igre, kada bi me video sa njim, svasta bi bilo

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • Hvala za snimak trke ! Jedna od boljih ove sezone,za moj ukus

      Comment


      • F..k marquez!f..k lorenzo!

        Comment


        • ^ Po meni, ovakav tip postova treba da bude kaznjiv, potpuno neprihvatljivo ponasanje, nicemu ne doprinosi i samo narusava atmosferu ovde...

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post
            ^ Po meni, ovakav tip postova treba da bude kaznjiv, potpuno neprihvatljivo ponasanje, nicemu ne doprinosi i samo narusava atmosferu ovde...
            +1

            Inace

            http://www.moto-berza.com/moto-sport...sam-od-rosija/

            Comment


            • Originally posted by zdravkelja View Post
              ^ Po meni, ovakav tip postova treba da bude kaznjiv, potpuno neprihvatljivo ponasanje, nicemu ne doprinosi i samo narusava atmosferu ovde...
              U pravu si. Jos jednom apelujem na sve drage forumase da se kulturno ponasaju. Ne bih volela da nekoga kaznjavamo i iskljucujemo iz diskusija.

              Bez obzira na to koliko volimo svoje ljubimce, hajde da civilizovano komentarisemo, uz uvazavanje tudjih (razlicitih) misljenja.
              sigpic

              Comment


              • Realno je brzi i konstantniji Jorgovan, nije pogresio, mnogo brze se prilagodi stazi i pronadje podesavanje, valjalo bi da ga Doca dobije u Mizanu jer bi tako otisao na blizu ili cak preko 20 bodova razlike pa bi imao malo fore u slucaju par slabijih trka...

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Kako mislis konstantan Lorenco, kada je Rosi stalno na podijumu a Lorenco ne. Pogledas I pred trku kada puste pozicije koje je vozac osvajao na prethodnim trkama I moze da se zakljuci da je Rosi konstantniji. Mozda si ti mislio na nesto drugo.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • Mislim na brzinu tokom celog vikenda, konstantno je u vrhu dok se Doktor nekako muci petkom i subotom pa otvori ordinaciju na trci... Na to sam mislio i zato dajem Lorencu malu prednost u trci za titulu... Jer niko ne zna kad Doktor moze da podbaci i bude u 3 ili 4 redu u kvalifikacijama a onda je 3. mesto u trci plafon.

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Rosi je definitivno bolji od Lorenca, u trkama. Izuzetak su trke kada Rosi na startu zaostane nekoliko sekundi i kada Lorenco bez borbe održava razliku do kraja trke. U duelima je Rosiju samo MM ravan, ali se ipak ove sezone video nedostatak MGP iskustva i vrela glava MM koja ga je koštala toliko izletanja van staze. Lorenco je po kiši slabiji od obojice, kao i u duelima u svim uslovima. Red je da vidimo koju trku sa direktnim duelima Rosija i Lorenza do poslednje krivine. Ipak, tu je MM koji se dosta pita u preostalih 6 trka

                      Comment


                      • Originally posted by Miletić View Post
                        Ne znam koliko je takva beskompromisna voznja tacno donela Doktoru jer je tako nesto nemerljivo statisticki ali sa sigurnoscu znam da mu je oduzela 1 titulu, 2006. Trka u Valensiji.

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        U filmu The fastest, Rosi priča i o toj trci. Uglavnom kaže da je ceo vikend bio fantastican, sve naštelovano, kad je došla trka gume kao da nisu bile iste. Između redova je izrazio sumnju da je bilo nameštanja. Ko zna.

                        Comment


                        • poslednje 2 trke nisam gledao ajde doktore po desetku marc ce ove godine da pauzira nazalost..uzmi ti 10. pa sledece mali da nastavi
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Originally posted by Mladenovic View Post
                            U filmu The fastest, Rosi priča i o toj trci. Uglavnom kaže da je ceo vikend bio fantastican, sve naštelovano, kad je došla trka gume kao da nisu bile iste. Između redova je izrazio sumnju da je bilo nameštanja. Ko zna.
                            Tako je, po mom mišljenju moguće je da je Honda nešto tu čačkala, hvala Bogu Markez nema šanše ove sezone za titulu pa se neće 2006 ponoviti.
                            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                            Comment


                            • Sjajno

                              [ENGLISH] MiniBikers - Chapter 6x12 - 2015 Britis…: https://youtu.be/MlN2GHD56y0

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                              Comment


                              • Ljudi danas je četvrtak naši piloti su već u Misanu. Moj tip za sutra je sledeći. Marquez,Rossi,Smith,Iannone ,Jorgovan,Dovisiozo,Pedrosa,A Esp,Petruks,Karl.k.........to je po meni za petak. ALI SVAKAKO MISLIM DA ROSSI DOBIJA OVU TRKU A I TITULU NA OVOJ STAZI JAVLJA MI SE DA CE LORENZO DA SE PREVISE ZAVOZA I POGRESI, naravno iako navijam za rosija to ne zelim nikome pa ni lorenzu. GO GO GO ROSSI

                                Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
                                Last edited by plavi.r82; 10-09-15, 09:18.

                                Comment

                                Working...
                                X