Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP- Octo British Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Solidan FP1 za Rossija, prošle godine je bio 5 mesta niže i 0.2s sporiji u odnosu na Marqueza na FP1. Ne tražim mnogo, samo podijum...

    Comment


    • #17
      FP 1
      Vremena:
      Marquez 2.03.111
      Lorenzo 2.03.499
      Rossi 2.03.967

      Marc ako pobedi pa nama sezona ne moze neizvesnija da bude : ))
      sigpic

      Comment


      • #18
        Mislim da samo pobjeda neće biti dovoljna, treba mu i malo sreće.
        Evo npr. ako Marc pobjedi na svim trkama do kraja sezone, a Lorenzo na svim trkama bude drugi, Marcu će i dalje faliti tri boda za titulu.

        Comment


        • #19
          Ako Lorenzo i Rossi zavrse sve trke do kraja sezone na podijumu, onda moje mace i ja nemamo prava da bilo sta kazemo, samo naklon i to je to.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Nije poenta da njih dvojica ne završe trku, poenta je da obojica ne završe jednu trku i da Marquez pobedi i da se onda opet to desi na sledećoj da bi bio izjednačen sa poenima. Na ovoj trci je favorit, ali na sledećoj su Yamahe, u Aragonu su izjednačeni, kao i u Japanu, u Maleziji su Yamahe favoriti, kao i na Phillip Island-u... 3 pada je imao, ne može to tek tako da se izjednači...

            Spoiler
            Naravno, nada umire poslednja.

            Comment


            • #21
              Zahtevana staza. Rossi već na početku otpisan od većine komentatora. Pre 9 godina zadnja pobeda za Rosija ovde. Ja baš mislim da zato što ga najmanje očekuju da će biti itekako konkurentna. GO GO GO GO ROSSI..........

              Comment


              • #22
                Zavrsio je treci, skoro sekunda iza Markeza koji je prvi.

                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                Comment


                • #23
                  Rossi jutros imao vreme kao Lorenco u jednom krugu nego je napravio gresku u jednoj krivini u poslednjem sektoru i vozio 3-4 desetinke sporije nego obicno a zaostatak je bio 8 desetinki za MM. MM i Lorenco su favoriti tako istorija kaze ali Rossi je samo prosle godine posteno vozio na ovoj stazi kada je i bio na podijumu. Ne bih tek tako otpisivao Valeta ni na ovoj stazi. Neka se bore i nek pobedi najbolji. U svakom slucaju do kraja sigurno borba za titulu sve trojice. MM imao greske i ne sme vise da napravi, Lorenco u zivotnoj formi a od Rosija tek ocekujem najbolje voznje jer realno do sada nije morao da vozi na limitu i ne verujem da ce se tek tako olako predati... Bice zanimljivo do kraja.

                  Comment


                  • #24
                    Ja mislim da ce lorenzo da pobedi jel je u najboljoj formi od svih a rosi kakve bude imao kvalifikacije od toga mu zvisi

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by plavi.r82 View Post
                      Zahtevana staza. Rossi već na početku otpisan od većine komentatora. Pre 9 godina zadnja pobeda za Rosija ovde. Ja baš mislim da zato što ga najmanje očekuju da će biti itekako konkurentna. GO GO GO GO ROSSI..........
                      Rossi nije imao pobedu na ovoj stazi

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by dulentino View Post
                        Rossi nije imao pobedu na ovoj stazi

                        kad kaze ovde vjerovatno misli na Veliku Britanju kad je pobjedio u Donigtonu 2005e, a ne na ovoj stazi.
                        Valentino Rossi #46

                        G.O.A.T

                        Comment


                        • #27
                          Formula 1 brza pola minuta po krugu.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Alen P View Post
                            Formula 1 brza pola minuta po krugu.
                            Zanimljivo... A kolika je maximalna brzina formuli a kolika motorima na pravcu na ovoj stazi?

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • #29
                              Tako je mislim na VN u Doningtonu tj na prostorima V Britanije. Baš zato mislim da će Rossi sve da nas iznenadi.

                              Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
                              Last edited by plavi.r82; 28-08-15, 14:01.

                              Comment


                              • #30
                                F1 cinimi se oko 330 km/h a Janone i Doviciozo danas 326 km/h

                                Comment

                                Working...
                                X