Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevjerovatno mi je da Roma nije dala go,bas su se ispromasivali nemoguce
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Rece neko pre neki dan ovde, Inter procitan. Iskreno ne znam kako, niti znam sta ovde Inter igra da moze da se procita, ali uzimaju ljudi bodove lagano.
      Joveta i Ljajic trebaju cesce igrati zajedno, vidi se fina konekcija izmedju dvojca.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Da je Dzeko uspeo dati onda gol kada je imao praznu mrezu, verovatno bi Roma i pobedila jer je strasna iz kontri i kada imaju prostora. Nakon gola Medela, morali su da napdaju i dominiraju terenom, a njima igra na posed nije jaca strana

        Comment


        • Roma posle 4 godine nije dala gol Interu na Meaci.

          Što se tiče ove sezone, Roma je na 14 mečeva (liga + LŠ) uspela samo jednom da sačuva mrežu (Frozinone).

          Inter 11 mečeva, 11 golova. Šesta pobeda od 1:0. Od 11 mečeva na samo jednom dato 2 gola!

          Inter i posle ovog kola najbolja odbrana lige sa 7 primljenih. Takodje na 7 mečeva nisu primili gol.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Iskusno
            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

            Comment


            • Originally posted by Freshman View Post
              Rece neko pre neki dan ovde, Inter procitan. Iskreno ne znam kako, niti znam sta ovde Inter igra da moze da se procita, ali uzimaju ljudi bodove lagano.
              Joveta i Ljajic trebaju cesce igrati zajedno, vidi se fina konekcija izmedju dvojca.
              Mancini je procitan. Nije los Inter, daleko od toga, sredili su tu odbranu sto je najbitnije. Zadnja linija stvarno izgleda tvrdo, i kad nemaju svoj dan tu je Handanović da ih vadi. Napad jeste letargičan, ali nađu nekako način da daju gol i sačuvaju tu prednost. 11 golova u 11 kola i prvi na tabeli, svaka čast.

              Nije Garsija smeo da izbacuje Dzeka veceras nikako.

              Comment


              • Bez gola u prvom poluvremenu?
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Sta odbrani sve ona budala od Perina nabijem ga... Mada je skroz ok sto Napoli nije pobedio sto se tabele tice, nego me jeba za tiket.

                  Kecina u Bolonji vidjena, kako Donadoni sa polovnom Parmom igrao prosle sezone, navijam iz sve snage da Bolonja lagano ostane (a realno i ostace bez problema)

                  A za mene je najvece razocarenje Verona, na stranu povrede, skandal je da nemaju pobedu iz 11 utakmica.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Wow, do ovog kola dvije tekme zavrsene 0-0, a danas 3 od 5 tim rezultatom
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Comment


                      • Vrh tim izveo Pils Lajt.

                        Comment


                        • Baš mu nejasan Mihajlović što mu Ćerći nije igrao pre onih levata na krilu. Odličan igrač, ovi njegovi šutevi sa strane puni efea su uvek bili opasni.

                          Comment


                          • Ima višak kila Ćerćara to je očigledno, ko bumbar je. Verovatno je nespreman.

                            Solidno je odigrao prvo poluvreme, ako ništa najviše je pretio po gol Marketija gde se eto i izrodio taj vodeći, mada ruku na srce gol ide na dušu Marketiju.

                            Comment


                            • Solidno poluvreme Milana, samo da se ne povuku da cuvaju 0:1, onda ce ga primiti 100%

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Evo gledam celu tekmu, na sta ovaj Lacio lici ovo je strasno... Ljudi jednu akciju napravili nisu, evo jedna jedina da se nesto smisleno desilo. Nula velika
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X