Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Prije gospodina Rudija Roma nije mogla Evropu da vidi, a kamoli LS, on je u prvoj sezoni lagano bio drugi, a da se ne lazemo prosle godine nikako nisu mogli protiv Juventusa, ali je covjek opet uredno drugi bio. Vidim poslije remija s Veronom ih nesto kao svi opisuju, hajde eto bas cemo vidjeti kako ce ostali "favoriti" za scudetto proci u Veroni..

    Vidim ovdje 90 % ljudi gura Milan u top 3, mnogi cak i na drugo mjesto. Evo smijem sa svakim u avatar na 5 godina da ce i Inter biti ispred Milana, a o Romi i Juventusu da ne pricam.
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • #47
      AC Milan stavio na 3. mesto da ne budem navijački ostrašćen pa da stavim Inter ispred... xD Sari mi je interesantan u Napoliju ali je mnogo znakova pitanja tu. Vezni red su dosta pojačali dovodjenjem Valdifiorija i Alana. Ali nemaju rezervnog napadača bar za sada, ne zna se šta će biti sa krilima, odbrana klimava, igraju u Evropi itd.


      Moram da pohvalim sudiju Marka Guidu sa meča u Veroni. Nisu ga padavičari prevarili nijednom a bilo je mnogo, MNOGO situacija.
      Last edited by Il Capitano; 22-08-15, 23:38.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #48
        BREAKING: Contacts today for a possible Mario Balotelli return to Milan. (via @DiMarzio)

        Roso ce da bude odusevljen
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • #49
          Miha i Baloteli u istom timu?Ouuuu jeeaaa
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #50
            Neka se vrati problematicni brat bolji je i bez jedne noge od panja zvanog Matri.

            Spoiler


            Ne vjerujem da ima ista od povratka, ceka se jos Soriano da potpise i to bi bilo to sto se tice transfera.

            Od Witsela sigurno nema nista jer Zenit trazi 35+ mil.

            Comment


            • #51
              Pa već je u Firenci, imao je sastanak sa Mihajlovićem. A i kažu da hoće da se vrati, tako da je verovatno gotovo to.
              Rekli su pre 2-3 dana da traže back-up napadača za Baku i Adrijana
              www.facebook.com/MilanVesti sigpic

              Comment


              • #52
                Podrzavam njegov povratak i opet ponavljam od Matrija nikako ne moze da bude losiji i da igra sa jednom nogom od panja je bolji.

                Comment


                • #53
                  Pa sigurno bi bio korisniji sa klupe od je.benog Matrija, tako da +1 i od mene.

                  Mihajlovic had a meeting with Balotelli in Florence today. His return is a possibility that's being evaluated by the management. If happened, Balotelli would join Milan on loan. Berlusconi, Galliani and Mihajlovic will decide to bring him back or not [Sky].
                  Balotelli would arrive on a free loan, and would be a low-cost operation. Mario wants to return. [Sky]
                  Spoiler


                  Last edited by Dzeki; 23-08-15, 02:31.
                  www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Što se Balotelija tiče uvek sam ga cenio, konkretno njegovo znanje fudbalsko, sad što je plitak u mozgu jbg...ako ništa bar će nam biti interesantno sa njegovim cirkusom.

                    Vidim niko ni da pomene kidanje Kandreve sinoć, objasnio brat.

                    A što se Rome tiče, moje osporavanje Rudija, ako sam ga negde i osporio, je u smislu borbe za titulu, nema sada više izgovora ima tim da se isprsi, u ostalom to je Konte uradio u prvoj sezoni naspram Milana.

                    Comment


                    • #55
                      Mihajlovic ako dovede trulu jabuku gazi svoje reci o stvaranju tima, timskog duha i dobre atmosfere u kolektivu. Zasto dovoditi otrov, problematicnog individualca da narusi sve sto si do sada uspeo da uradis po pitanju navedenih stvari... Samo on to zna.
                      Snazno sam protiv povratka, samo sto dalje od Milana!

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • #56
                        Odličan Kandreva, smem da kažem i najbolji italijanski igrač u ovom trenutku! Velika greška Bili Boba što ga nije postavio za kapitena, ali valjda mu je oprostio to...

                        Vidi se da mnogo voli Lacio.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • #57


                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • #58
                            A ovaj rad

                            GdS:Bayern offer €20m for Coman
                            Ancora Bayern-Coman, sul piatto 18-20M

                            Il Bayern Monaco insiste per Kingsley Coman ed è pronto ad offrire 18-20 milioni di euro. La Juventus sta valutando seriamente la proposta.
                            Fonte: Gazzetta dello Sport
                            Ja bih odbio....cenim Kingslija jako.

                            Comment


                            • #59
                              Smatracu da je Milan opet onaj stari kada bude u mogucnosti da odbije ovakvu ili slicnu ponudu. Samo odbijaj Marota, Coman ce biti zver

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • #60
                                Matri meni gotivan lik,koliko puta je davao golove u bitnim tekmama bar za nas,eno izvukao nas je u finalu kupu,davao golove Milanu,Interu,Laziu bas sam ga zgotivio.
                                Matri ispred Balotelija!
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X