Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tenis View Post
    Gledao sam jednu tekmu Napoli ove sezone, momak je odskako, bas kao pravi majstor. Nisam ga bas gledao od Reala ili sam zaboravio na njegove golove. Nema spora, zna on. Samo kad je velika utakmica, nena ga nigdje.
    Pa ok, ove godine je dao gol Juventusu - rešio meč, evo sad Interu isto tako....nije da su to male tekme za Napoli.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Pa ok, ove godine je dao gol Juventusu - rešio meč, evo sad Interu isto tako....nije da su to male tekme za Napoli.
      Pa ni Fiore nije mala u ovim okolnostima jbg

      Ovaj go veceras umijece sta drugo...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ako je Mandzukic igrac za velike tekme, to odmah znaci da Higuain nije... logika

        Nagatomo uzeo stvar u svoje ruke, resio derbi

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Pa ni Fiore nije mala u ovim okolnostima jbg

          Ovaj go veceras umijece sta drugo...
          Ali da je u prošlosti znao da zataji kad se najviše očekuje je istina.

          Ako ispreskače Juve tamo u Januaru msm u Torinu to će Napoliju biti 99% znak da je njihova titula. Možda najbitniji meč ove godine, a Juve tu u 4 kola ima i Romu i Napoli, tako da će se tu lomiti sezona.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Ali da je u prošlosti znao da zataji kad se najviše očekuje je istina.

            Ako ispreskače Juve tamo u Januaru msm u Torinu to će Napoliju biti 99% znak da je njihova titula. Možda najbitniji meč ove godine, a Juve tu u 4 kola ima i Romu i Napoli, tako da će se tu lomiti sezona.
            Nikad ja nisam njega branio protiv te naravi da zakaze u nekim utakmicama velikog intenziteta i vaznosti...

            To ne mijenja na stvari da on uglavnom vuce Napoli i rijesava sam tekme svake prirode,velike i male i dovode ih do mogucnosti da nesto osvoje ili izgube.Ja sam lud za njegovim fudbalskim znanjem i kretanjem,on je za mene genije u zadnjoj trecini terena.Za razliku od nekih spiceva stalno je u nekim sansama jer se krece fantasticno,a da zakaze u nekim okolnostima,tj da promasi ja ne mogu da sporim kad je to istina

            Robben je isto tako bio genije uvijek pa je promasivao uglavnom kad god se kuhalo,ali u neka doba i to se promijenilo.Ja ipak bih uvijek imao igraca koji ce 80 % utakmica da rijesi dok ce kad zagusti mozda i da zakaze...

            Sarri i dobar Napoli mu ide svakako na ruku,ali glavna i kljucna prevaga je on i to je cinjenica

            Onaj Kane npr je kad ti gledas on je po ucinku ekstra igrac,koristan,trci,zabija ali ja ne mogu organski onakve spiceve da smislim.Priglup je i ima ogranicene fudbalske sposbnosti,ali eto to ne mijenja cinjenicu da je on izuzetno koristan i da trpa.Medjutim meni je Pipa poezija dok mi je onaj drven
            Last edited by AK47; 30-11-15, 21:05.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Onaj Kane npr je kad ti gledas on je po ucinku ekstra igrac,koristan,trci,zabija ali ja ne mogu organski onakve spiceve da smislim.Priglup je i ima ogranicene fudbalske sposbnosti,ali eto to ne mijenja cinjenicu da je on izuzetno koristan i da trpa.Medjutim meni je Pipa poezija dok mi je onaj drven
              Faca mu je takva, ali nije on ni blizu ovog prideva.

              Ovaj vezni red Intera, ocajnicki treba jednog Kovacica. Zasto Joveta nije u prvih 11 ? Pretpostavljam povreda, ali rekoh da pitam.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Interu opasno fali kreativac, ja jos ne mogu da verujem da su oni tek tako pustili Kovacica. Glupost godine

                Comment


                • Koji majstor, izmedju dvojice ovako klasna zavrsnica.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Treba nam neki Žoao Mutinjo

                    Pipita je u takvoj formi da mu nema ravnog.

                    Nagatomo malo i nepravedno dobio kartone.

                    Bravo Ljajo najkreativniji igraču Intera, nek im se tresu gaće malo ovih 20 minuta...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                      Gde je taj Ljajic? To onaj sto mu robot Bjabjani krade minute?
                      Ništa ne zna taj Ljajić, ništa.

                      Comment


                      • Ma jasta, posle ja budala sto kazem za Ljajica, slab igrac, bolji Iturbe i Falque i Biabiani
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Provuce se Napoli za sve pare

                          Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                          Comment


                          • Мalo mini tenzija.

                            Comment


                            • 9 idiota i Pepe Reina igra s ocem igre fudbalske

                              Sve rijesi babo pa cim fuli bice choker,ali do tada

                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Šta kažete za poslednji minut??? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa

                                A pre toga kontra koju je zasrao Ljajić nažalost.

                                Ovaj napoli lepo igra ali opet mnogo zavisi od Pipite. A Inter je pokazao karakter i može sigurno mnogo!
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X