Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sve je moguce, mada vraca se Gonzalo na teren, bice sutra golova sigurno, sve je otvoreno
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Jel ima neko stream za na mobu? Roma-Napoli

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • Skini MTTV aplikaciju pa probaj hoće li Arene.

        Comment


        • Sterilna Roma u napadu,bez ideje

          Comment


          • Tooo bre. Kakva akcija krv te jebao. Kakve lopte salje Kapitano!!!

            Comment


            • Kako je lepo pogodio Nindza doktor ove igre

              Comment


              • Bravo Radja direktore !!
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Rekoh ja da dobija Roma, samo sam ocekivao bolju tekmu.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Broki dominator, izgubiti od Verone xD
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Hahaha auu ovaj Milan je stvarno u velikom kanalu, ali opet ce u kvalifikacije za LE zato sto su finalisti kupa.
                      Verona ima jos uvek teoretske sanse da opstane u ligi, ali ipak je to vrlo tesko.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Al odrobija brat De Šiljia



                        http://inews24.it/articles/bruttissi...lio-foto-21441

                        Comment


                        • Čim mu je ovo presudio?
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • "Juventus je osvojio više bodova nego što je bilo ko očekivao, imali su sreće. Igrali su kao u moje vreme, šutnu na gol dva puta, a daju četiri gola. Ne bunim se, ali moram da kažem istinu koju cela Italija zna, a to je da Juventus ima podršku Saveza i sudija. Ništa novom nisam rekao", izjavio je slavni Argentinac.
                            "Juventus ima odličan tim, čak i rezerve. Uz to, vodi ih sjajan trener i imaju rukovodstvo koje zna šta radi. Međutim, mislim da je globalno Napoli igrao lepši fudbal", rekao je "EL Pibe".
                            Sta su kompleksi....ili je mozda uze omalo vecu dozu kokaina pred intervju?
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Čim mu je ovo presudio?
                              Nagazio ga na glavu kopačkom.

                              Comment


                              • Klose na 37godina postize smekerski pogodak protiv Handanovic i donosi vodstvo Lazio majstor sva vremena

                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X