Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by AK47 View Post
    Jedina razlika je sto je on rekao ne mogu u TOP 10,nakon toga se evo do ovog momenta nije puno pojavljivao na forumu

    Jbg nisu ni srece imali kako ovaj skinu Pjanicu ovo nije mi jasno...
    Tanak sam sa vremenom za pisanje, ali realno igracki kadar Rome je dosta izvlacio, a o Garsiji najbolje govore navijaci Rome, pogotovo pred kraj prosle sezone.

    Milan ima verovatno i najjaci tandem na papiru u napadu ---> Bacca-Luiz Adriano + Mihajlovica na klupi, rezultat nece izostati.

    Juve je najveca misterija, osim Morate skup napadaca koji nisu igrali Evropu uopste(Zaza i Dibala), moze biti mnogo problema ove sezone za njih ali ako uzmu Skudeto opet, tj. odrade tranziciju odlicno vrv. ce i sledecih sezona biti prvi kandidati za titulu.

    Najvece razocarenje mi je Lacio, sramota je da Lotito ni penija nije ulozio za LS ali opet imaju realne sanse da udju.

    Inter isto ima ubitacan napad + Kondogbia iza... A Napoli niko i ne spominje, videcemo da li ce se Sari snaci u vecem klubu + Fiorentina i Souza zeljan dokazivanja, odlicna sezona u najavi.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #32
      Originally posted by HeadBurn3r View Post
      Kako to da nisu zaslužili da dobiju? Roma je bila dosta bolji tim, Verona nije prišla golu 3-4 puta.

      Kako ovaj Halfredson ne igra u neki jači klub meni nije jasno. Baš dobar igrač.
      Pa je l vadio De Rosi sa linije loptu Bošku, plus Šćešni što je izvadio par dobrih šansi, tipa kada je u dva navrata odbranio maestralno nakon greške Manolasa, dok Roma iako je imala inicijativu osim šanse Pjanića i ajde onog šuta glavom Manolasa nakon kornera nije stvorila kršten napad, ili smo opet gledali različite tekme, plus na sve to gol su dali poprilično srećno, kiks golmana.

      Originally posted by Mr.M View Post
      Tanak sam sa vremenom za pisanje, ali realno igracki kadar Rome je dosta izvlacio, a o Garsiji najbolje govore navijaci Rome, pogotovo pred kraj prosle sezone.

      Milan ima verovatno i najjaci tandem na papiru u napadu ---> Bacca-Luiz Adriano + Mihajlovica na klupi, rezultat nece izostati.

      Juve je najveca misterija, osim Morate skup napadaca koji nisu igrali Evropu uopste(Zaza i Dibala), moze biti mnogo problema ove sezone za njih ali ako uzmu Skudeto opet, tj. odrade tranziciju odlicno vrv. ce i sledecih sezona biti prvi kandidati za titulu.

      Najvece razocarenje mi je Lacio, sramota je da Lotito ni penija nije ulozio za LS ali opet imaju realne sanse da udju.

      Inter isto ima ubitacan napad + Kondogbia iza... A Napoli niko i ne spominje, videcemo da li ce se Sari snaci u vecem klubu + Fiorentina i Souza zeljan dokazivanja, odlicna sezona u najavi.
      Juve je dovoljno jak da dobija ova gostovanja, što je 3/4 posla u trci za titulu.

      Što se Milana tiče, ističeš Mihu kao glavnu kariku, na osnovu iskustva bih rekao da baš nije tako, odradio je sezonu u Sampi, tj. samo početak sezone i posle toga ogroman pad, čak završio i ispod gradskog rivala.

      Negde sam u predsezoni rekao da slutim kataklizmu Rome, ali sam to rekao pre ovih poslednjih pojačanja, sad ipak usled kvaliteta tog tima to ne smem da napišem....ali ako se po jutru dan poznaje....

      Sutra odličan dan, Milan, Inter i Napoli, plus osakaćeni Juve sa velikim Padoinom na roli Pirla.

      Comment


      • #33
        Originally posted by Brajkula
        Pa je l vadio De Rosi sa linije loptu Bošku, plus Šćešni što je izvadio par dobrih šansi, tipa kada je u dva navrata odbranio maestralno nakon greške Manolasa, dok Roma iako je imala inicijativu osim šanse Pjanića i ajde onog šuta glavom Manolasa nakon kornera nije stvorila kršten napad, ili smo opet gledali različite tekme, plus na sve to gol su dali poprilično srećno, kiks golmana.
        Nabrojao si sve šanse Verone, mislim da ih više nije bilo. Imao je Najngolan dobru priliku na kraju, opet ih vadio Rafael. 21-12 u šutevima. Nije Roma igrala dobro, jasno je to, ali je imala dosta veći posed i stalno su bili na Veroninoj polovini gde su ovi igrali sa 10 igrača u odbrani.
        Last edited by HeadBurn3r; 22-08-15, 20:17.

        Comment


        • #34
          Dzeko ekstra,ali bas ekstra pojacanje mnogo duela dobio i covjek se vracao nazad,pomogao i trudio se...nije budimo realni ni blizu neke dobre lopte dobio,ali se tacno vidi da ako Roma malo zbije ova krila da ce biti bolje.Jednostavno su predaleko od njega i on gore sam nekad na 3 igraca ide
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • #35
            Ne treba skrenuti sa uma da je ta ista Sampa ispadala iz lige kad ih je Miha preuzeo, odigrali perfektnih 20ak kola gde su imali 1 ili 2 poraza samo sto je fenomen. Drugi deo sezone mu odveli Gabijadinija, nezadovoljstvo Okake, njegova buducnost(Napoli bio aktuelan celu polusezonu), sve je to uticalo na pad ali svejedno 7. pozicija je vise nego sto je bilo ko ocekivao pre pocetka sezone.

            Videcemo, ova sezona mu je doktorat, ali dugo Seria A nije imala ovoliko ekipa sa ubitacnim napadom, Milan i Inter prednjace, Dzeko stigao u Romu, Higuain u Napoliju, Juve ima Moratu,Ljorentea i Dibalu, a tu je i par veterana poput Tonija u Veroni.

            Juveu ce sigurno trebati odredjeno vreme da ukomponuje nove igrace, ja licno Kediru nikad nisam gotivio, a on treba da zameni Pirla i Vidala, veliki je to udarac za vezni red Juventusa... Btw zaboravih da je i Mandzukic stigao, bas dosta napadaca, 4-3-3 je mozda najpametnije Alegriju da igra sa Mandzukicem,Dibalom i Moratom u vrhu.




            Eh, kad sam ja pricao ovde da je Alegri doktor pa me ismijavali
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #36
              Originally posted by HeadBurn3r View Post
              Nabrojao si sve šanse Verone, mislim da ih više nije bilo. Imao je Najngolan dobru priliku na kraju, opet ih vadio Rafael. 21-12 u šutevima. Nije Roma igrala dobro, jasno je to, ali je imala dosta veći posed i stalno su bili na Veroninoj polovini gde su ovi igrali sa 10 igrača u odbrani.
              Što su svakako bolje šanse od Rominih. Pazi ti kad gledaš 21 šut od toga je 6, 7 nebu pod oblake De Rosija, Naingolana, Džeka i tsl. Imala je Roma terensku inicijativu, ali osim toga ništa, baš kao što je Miletić rekao bezidejna igra, no ajde dosta je tu novih imena neka ostane da se to sve lepo posloži.

              Originally posted by AK47 View Post
              Dzeko ekstra,ali bas ekstra pojacanje mnogo duela dobio i covjek se vracao nazad,pomogao i trudio se...nije budimo realni ni blizu neke dobre lopte dobio,ali se tacno vidi da ako Roma malo zbije ova krila da ce biti bolje.Jednostavno su predaleko od njega i on gore sam nekad na 3 igraca ide
              Sve to pet, pojačanja, mašine, ali kanta Florenzi uzme da gol kao bek i iščupa stvar.

              Comment


              • #37
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • #38
                  Čitao sam to da su davali Oskara, Viliana i Kvardada za Pogbu.

                  Comment


                  • #39
                    Kes plus 3 igraca, to je bolest
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • #40
                      Upitno je to sve...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • #41
                        Ma hajde,Murinjo se ne bi odrekao 3 igraca za 1,patka je sve to.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #42
                          Lazio sa pola gasa... Biglia ga vec smestio, klasa je lik
                          Sto se tice Mihajlovica, ubedjen sam da bi Inzagi sa ovim istim pojacanjima i igrackim kadrom imao losije rezultate u ovom predsezonskom periodu, da ne govorim o nelogicnim potezima u pogledu sastava i formacije... Tako da je Miha svakako za mene upgrade, da li dovoljan za ozbiljnije stvari, videcemo, mada mislim svakako da je dovoljan za top 3, tacnije trece mesto
                          .. sto je i domet ovog igrackog kadra realno, nista vise od toga

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #43
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • #44
                              Usao i Sergej u igru umesto Lulica,da vidimo sta moze.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #45
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X