Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Jbg Sturaro i Markizio povredjeni,Morata isto,kontam da ce biti formmacija 4-3-1-2 sa Dybalom na AMC a Morata i Mandzukic u spicu tako je najavljivano bar,samo da svi budu fit.Pogbu pojeo pritisak,Pereyra vrlo lose u drugom poluvremenu,Padoin ogranicen covek,nema mesta ni za klupu,Koman je los jos uvek i jbg.Treba vremena da se uigra ekipa,dobar ce biti ovaj poraz,trebao nam je,usli smo dosta nonsalantno valjda ce im ovo biti za nauk.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #77
      Khediru si zaboravio.

      Šta je tu je....da gledamo da se u Rimu ne obrukamo.

      Dolazi nam Kvardado, čekamo oporavak ostalih igrača plus još jednog veznog da dovedemo.....tako je kako je.

      Comment


      • #78
        Ja se samo nadam da necemo proci kao Milan kada je prodao sve kljucne igrace pa je zavrsio 3. a bio favorit za titulu.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #79
          Duva ga i Milan na startu.

          Zeznuto je prvenstvo pred nama.

          Comment


          • #80
            Sta bi Mihi, pa krenuo sa dva klinca na stoperskim pozicijama... Strasan slobodnjak Alonsa.

            Comment


            • #81
              Mali Ely naivno i jedan i drugi zuti (crveni karton)..

              Strasan slobodnjak



              Tesko da se ovdje nesto moze uraditi sa igracem manje citavo drugo poluvrijeme.

              Viole odlicne za sada.

              Comment


              • #82
                Tehnički najpotkovanija ekipa u ligi Fiorentina, baš melem za oko, ovako je samo Juve đuskao pod Konteom u prvoj njegovoj sezoni dok ovaj nije izvalio 3-5-2. Tečno, bez neke sile, sve lepo...

                Comment


                • #83
                  Nisu slucajno pobjedili Barcelonu i Chelsea u pripremnim utakmicama.

                  Comment


                  • #84
                    Necemo preci pola u drugom poluvremenu, bas los start Mihajlovica i tima, vidi se da je Fiorentina daleko kvalitetnija

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • #85
                      Ovdje je bod puna kapa, ali male su sanse za to znam.

                      Cijelo drugo poluvrijeme sa igracem manje.

                      Sreca pa Kalinic ne zna, inace je moglo biti najmanje dva razlike za Viole.

                      Mali Ely koliko me kupio na pripremnim utakmicama isto me sada toliko razocarao sa dosta glupa dva zuta kartona.

                      Comment


                      • #86
                        Sampdorija unistava muceni Karpi.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #87
                          Фиорентина као да игра са пола гаса, лагано, опуштено, спрдњица...
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Losiji Milan dosta, nije da se pravdam ali diskutabilan drugi zuti za Ely-ja i ovaj penal sada...

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #89
                              Diego Lopez izvukao da ne ode u 0:4.

                              I Inter i Napoli padaju prvo kolo kako sada stvari stoje.

                              Comment


                              • #90
                                Mozda Inter dodje do 3 boda, evo imat ce igraca vise 20-ak minuta.

                                Comment

                                Working...
                                X