Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista ne valja ovaj Mandzukic, naravno.
    Prvi gol bas drven, cista sreca.
    A i Brozovic nema pojma, to ga tenis precjenjuje. Sta znaju Arsenal, Chelsea i Barcelona.

    Comment


    • Aj ne smaraj. Odlicno je to sto je dao dva gola, nek da jos 3, ekstra bi bilo. AL ne smaraj. Covek je beskoristan u kreiranju igre, drvo sa loptom... al eto covek je gol igrac, ne vidim razlog zasto bi neko morao da ga dize u nebo zbog toga. Tek predstoje najvaznije utakmice, valjda ne zakaze.

      Brozovic dobar igrac, ali posle dva gola, bas ono atraktivna, ne cine ga WC igracem. Opet da ti ponovim, ne smaraj.

      Comment


      • Da je toliko drvo nikad ne bi dao ovakav gol. Ili onaj na Marakani. A bilo ih je jos puno vrhunskih. Istina je da je drvo ali ne bas toliko.
        A sta kao gol igraci ne valjaju? Ja igrace procjenjujem po uspjesnosti a ne po talentu za dribling.
        Po tom kriteriju je Petric daleko bolji od Mandze a po uspjesnosti mu ne moze ni kopacke cistiti.

        Comment


        • Nema potrebe za teškim rečima, svako ima svoje.

          I ja više volim igrače koji umeju da barataju loptom, jbg to je lepota fudbala, a sa druge strane nek Mandžo samo gura u mrežu isto tako ništa nemam protiv.

          Zavisi šta je kome interesu u konkretnom slučaju.

          Comment


          • Svi mi najvise volimo majstore ali najuspjesnije cu uvijek najvise postovati.

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Aj ne smaraj. Odlicno je to sto je dao dva gola, nek da jos 3, ekstra bi bilo. AL ne smaraj. Covek je beskoristan u kreiranju igre, drvo sa loptom... al eto covek je gol igrac, ne vidim razlog zasto bi neko morao da ga dize u nebo zbog toga. Tek predstoje najvaznije utakmice, valjda ne zakaze.

              Brozovic dobar igrac, ali posle dva gola, bas ono atraktivna, ne cine ga WC igracem. Opet da ti ponovim, ne smaraj.
              Mogao bi priznati da sam bio upravu, samo toliko ;)
              Pljucali ste da nemaju pojma a jedan zabija svaku tekmu a drugog traze velikani.

              Comment


              • Bonući čisto da potseti na onog iz ere Kontea.

                Na kraju smo imali i sreće.

                Comment


                • Igrao sam 2-2 & 2-4, vidim 90. 1-3 i zaokruzim, kad ono svetne 2-3 Ma mora prva tekma, jos na ovakav nacin, a lepa kvota bila 3,4

                  Comment


                  • Jao evo i Kalinic dao gol, necemo ostati zivi na temi od belog sporta

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Veceras u glavnoj tekmi nedelje Inter preslisava Lazio.

                      A sad naravno multi-prenos
                      Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                      Comment


                      • Meni isto Inter ogroman favorit, dobice oni Lazio

                        Luca Toni

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Miletić View Post
                          Jao evo i Kalinic dao gol, necemo ostati zivi na temi od belog sporta

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          Ako ti smeta neces. Samo sto ja ne idem u tom pravcu pa ni ne komentiram Kalinica vec totalnu glupost da Mandzo ne valja.

                          Comment


                          • Dzeko neka si mu reko taman da odmoris koju tekmu

                            Comment


                            • Otac Gonzalo resava i ovo

                              Comment


                              • Covek tim Gonzalo Iguain.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X