Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by bice View Post
    Ne moze Roma uzeti skudeto dok god je Garsija trener.
    Ispostaviće se na kraju da je legenda ovog foruma VELIKI MIKO bio u pravu.

    Comment


    • #17
      Ne secam se sta je rekao povodom toga,ali meni Garsija igra ziheraski fudbal,videli smo to prosle sezone pogotovo.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #18
        U suštini da je Garsija "ovan običan" smejali mu se mi svi ovde.

        Ako ga ozbiljno Roma poduva i ove godine ispađće da je Miko igrao na pravu kartu.

        Comment


        • #19
          Ne moze niko uzeti skudeto Juveu dok jos par velikih klubova ne dobije svoj stadion i ne bude u mogucnosti da ulaze iz roka u rok pristojne sume

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • #20
            Ja ne bih rekao da je ovan,ali ja ga ne gotivim kao trenera nikako,videlo se i u Lilu dok je bio da je isao na 1-0 uvek,to ne mozes sa Romom da radis.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #21
              Evo prodade ga Pjanić. Očajna tekma Miralema, odavno ga goreg nisam gledao.

              Adem da pokupi prnje i da ih sve iznapuava u Rimu, najbolji igrač prethodne godine ne dobije minut na otvaranju, ajde što je pre njega gurnuo Salaha, čovek najavljen kao ogromno pojačanje, ali Falkea, Ibarba i Žervinja....u suštini sva krila su igrala sem njega.

              Comment


              • #22
                Da vas pozdravim i bacim prognozu za ovu sezonu

                Juve i Milan u trci za Skudeto do samoga kraja Za trece mesto konkurise bar 4 tima
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Brajkula View Post
                  Ispostaviće se na kraju da je legenda ovog foruma VELIKI MIKO bio u pravu.
                  Jedina razlika je sto je on rekao ne mogu u TOP 10,nakon toga se evo do ovog momenta nije puno pojavljivao na forumu

                  Jbg nisu ni srece imali kako ovaj skinu Pjanicu ovo nije mi jasno...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • #24
                    HAhaha....evo legende

                    Originally posted by AK47 View Post
                    Jedina razlika je sto je on rekao ne mogu u TOP 10,nakon toga se evo do ovog momenta nije puno pojavljivao na forumu

                    Jbg nisu ni srece imali kako ovaj skinu Pjanicu ovo nije mi jasno...
                    Ja bih rekao nije Pjanić imao sreće, Roma ju je svakako imala večeras, jednostavno nisu zaslužili da dobiju, a ovako ako budu đuskali i treće mesto je upitno.

                    Comment


                    • #25
                      Ne bih da citiram svoj post od malopre ali rekao sam da ne moze Roma da dobije,jedno je prijateljska drugo je ligaska utakmica protiv uvek neugodnog domacina Verone.Sad sledece kolo doeckuju Juve,ako ne dobiju sudije krive namesteno prvenstvo itd...Klupa im je prelosa,treba tu jos pojacanja,nema ko da zameni Dzeka u spicu,Toti je vec u poznim godinama,Adem ne sme da sedi na klupi,Falke jos neizgradjen igrac,Keita je solidan za rotaciju.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #26
                        Kako to da nisu zaslužili da dobiju? Roma je bila dosta bolji tim, Verona nije prišla golu 3-4 puta.

                        Kako ovaj Halfredson ne igra u neki jači klub meni nije jasno. Baš dobar igrač.

                        Comment


                        • #27
                          Fazon je sto u tim prijateljskim njihovi protivnici igraju otvoreno dok se Verona branila sa 8 igraca u svakoj situaciji,najmanje
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Mr.M View Post
                            Da vas pozdravim i bacim prognozu za ovu sezonu

                            Juve i Milan u trci za Skudeto do samoga kraja Za trece mesto konkurise bar 4 tima
                            Polako videcemo i Milan sutra, pravi ispit je gostovanje Violi, po meni su sigurno bolji nego prosle sezone sto i nije tako tesko postici, ali ni u ludilu u rangu Juventusa... Mislim da mogu da konkurisu najozbiljnije za to mesto sto vodi u kvalifikacije za LS, nista vise od toga

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by AK47 View Post
                              Fazon je sto u tim prijateljskim njihovi protivnici igraju otvoreno dok se Verona branila sa 8 igraca u svakoj situaciji,najmanje
                              O tome pricam,Italijani se odlicno brane,prosle sezone brdo utakmica Roma imala neresenih 0-0 ili 1-1 bas zbog tog "bunkera" koji igraju ove slabije ekipe, i to je problem za Romu vec evo 3. sezonu,nema ko da probije.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by bice View Post
                                O tome pricam,Italijani se odlicno brane,prosle sezone brdo utakmica Roma imala neresenih 0-0 ili 1-1 bas zbog tog "bunkera" koji igraju ove slabije ekipe, i to je problem za Romu vec evo 3. sezonu,nema ko da probije.
                                Zato su i doveli Dzeka. Da ga gadjaju loptama u glavu
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X