Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta skide Scesni
    sigpic

    Comment


    • ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА мајку му...

      шта направи човек, свака му част.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Vidi klauna sto je zeljan dokazivanja
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Skinuo Scesni ovo na kraju, svaka cast, moglo je da bude 2:2 ali svakako zasluzeno Roma dobila

          Comment


          • A sad da se pobedi Karpi, i cuvanje prednosti do Skudeta
            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

            Comment


            • Originally posted by HeadBurn3r View Post
              Alal vera Edine. Kako je otresao Kijelinija.
              Kako se nosi brat sa dvojicom prljavaca,majstor

              Pjanic isto objasnio
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Jack View Post
                Sta skide Scesni
                Ova pozajmica se vec isplatila.

                Comment


                • Znao sam da gubimo danas...3-5-2 i dalje???....pa jbm mu mater da li je ovo moguce???? mrssss
                  sigpic

                  Comment


                  • Sad se ide po jedan panic buy,da pljunemo neke silne pare za igraca sto ne vredi ni duplo od potrosenog.
                    Ovo je prvi put da smo izgubili na prve 2 utakmice u sezoni.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Povrijedjen Morata > Mandzukic neka ide u zapisnik slobodno
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Morata kad je usao u igru mi smo poceli da igramo fudbal.Takodje mora se poceti sa Kvadradom i Moratom jednostavno momci su bolji puno od pojedinih.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Kako se nosi brat sa dvojicom prljavaca,majstor

                          Pjanic isto objasnio
                          Na kraju i Bonućija lepo nasamario.

                          Ovo je trebalo Romi odavno.

                          Na kraju malo panike bilo, gol primljen zbog Keitine greške, moglo je ovo i malo lepše da se privede kraju. Ali Roma je izdominirala Roma večeras, i zasluženo pobedila.

                          Comment


                          • Cak ni Rudy s ovom formacijom ne moze Dzeku da sprijeci da igra dobro

                            Romi je veliki + sto pojacanja ovaj put stvarno pravdaju taj naziv i to sve i jedan...

                            Jos samo da kazem da jeste mlad Pogba,ali meni je on nekako ono najbolji sporedni glumac nikad glavna uloga.Tako mi je uvijek djelovao
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Digne odigrao vhunski veceras.
                              I cemu Ljajic na klupi kada mu je prosle sezone bio jedan od najboljih igraca?A ulazi Iturbe u igru
                              Falque takodje bio veoma dobar.
                              Ako nista drugo ima Alegri 15-ak dana do meca sa Kjevom kuci,ako do tada ne smisli nesto onda mislim da sezona propada.Vrlo smo lose krenuli,ne svidja mi se nikako,Dybala ce biti pravo pojacanje on i Morata ce biti sjajan tandem samo je problem sredina terena,jbg nije niko ocekivao ovoliko povreda na startu,verujem da je to.Odbrana bez Barzaljija nije ista,Kaseres i Bonuci se izgubili totalno,Djidji je bio odlican danas,mozda je mogao da krene na onu loptu Pjanica mozda bi i stigao ko zna,a najlosiji potez uprave je davanje Pogbi dres sa 10-kom,previse je pritiska na njemu i ne snalazi se u ulozi plejmejkera.Tek' je pocetak sezone,naravno nije kraj ali morace da se stabilizuje igra pod hitno ako se zeli odbraniti skudeto.

                              P.S. Samo se nadam da necemo proci kao one sezone sa Diegom,Melom,Mottom,Grygerom kada smo bili 7. a bacili previse para na pojacanja.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Uveo je Iturbea jer je brz i zna da istrci kontru pogotovo kad Roma vodi...kao sto smo vidjeli Evra je na njemu fasovao crveni sto ce ti samo reci da je Rudy tu ispravno postupio
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X