Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam mislio da je on nesto povredjen pa zato ne igra.
    Voleo bih da pocne Alex Sandro,i konacno Dybala u startnoj.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Otisao ipak Draxler u Wolfsburg, ponudili ljudi vise para, a i Draxleru bolje da ostane u Njemackoj.

      Nista vise za Juve izgleda ste zavrsili posao za ovo ljeto.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Mihajlovic ima dosta tezi zadatak od ocekivanog, dosta ovih igraca je uslo u luzerski mentalitet zadnje 2 sezone i pre svega treba to da se popravi a to ce doci sa pobedama tako da je ova protiv Empolija mnogo vazna. Adriano-Bacca su definitivno top 5 tandema u napadu u Evropi, samo jos da imaju kreatora kao Pirlo...

        Sasuolo ce biti u top 10 ove sezone, di Francesko mag
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

          Comment


          • http://www.timeanddate.com/countdown...ab&csz=1&swk=1

            Comment


            • Манџукић паметни прима лопту на 5 метара... :@

              Чини ми се да ће данас нешто Погба да уради конкретно. Тако ми изгледа кад га гледам, као да је решио...
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Dobar presing igra Roma,bas su nas pritisli na pocetku.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Nece kuja u go !
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Nece kuja u go !
                    Jooj Pjanicuuu.

                    Comment


                    • Ne postoji vezni red kod nas,jednostavno ubi nas Roma,samo nas je sreca spasila sad.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        Jooj Pjanicuuu.
                        Odlicno igra majstor samo ga tuku,posebno ona volina od covjeka

                        Salah je brat isto...meni u Romi svi dobro igraju samo se Juve zajebano brani.Digne bas legao fino samo jos Iturbo da udje umjesto ovog Iaga malog
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Čak i De Rosi kao štoper solidno igra.

                          Digne dosta solidno odigrao za sad. Siguran.

                          Comment


                          • Ovo sto mi igramo je uzas,treba ubaciti Moratu umesto Padoina i cepati sa Dybalom na AMC-u.Ako izvucemo bod ovde ja zadovoljan,sramota je ova igra.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ceo tim igra letargicno, nismo u stanju igrati jaci presing, previse igraca u odbranu, losa tranzicija iz odbrane u napad... mnogo toga je lose. I traba da nam drze cas fudbala kad igramo jbnu 3-5-2

                              Comment


                              • Pa dobro logicno je da Allegri bez par vrlo vaznih igraca ide na bod...Roma nekako vise i zeli pobjedu,nije lako Maxu

                                S druge strane Juve je to,karakter je to nikad im ne znas mogu oni ovo nekako i dobiti na kraju
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X