Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lee Anderson ‏@LeeJAndersson 5h5 hours ago
    #Juventus are minutes away from securing the signature of Julian Draxler #Schalke04
    Lee Anderson ‏@LeeJAndersson 7m7 minutes ago
    #Juventus looking toward Witsel, should they miss Draxler. #Milan also looking at the midfielder. #Schalke04 #Zenit
    ....
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • In case of a negative response from Schalke for Draxler tomorrow, Juve will go for Witsel, the deal could be closed at €25-26m. [Di Marzio]

      Evo ti i Di Marzio
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • On je otac za "Kalco", njemu vjerujem.

        Comment


        • Ja samo Di Marzia pratim,covek prenosi 98% tacnih vesti.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Lee je brat moj, samo provjereni ljudi ga prate na twitteru

            Sve pogadja ovaj prelazni, al bas sve
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja twiter nemam ali udjem na profil Di Marzia stalno da vidim ima li sta novo,mada pise sve na Italijanskom pa pola ne razumem
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Ja twiter nemam ali udjem na profil Di Marzia stalno da vidim ima li sta novo,mada pise sve na Italijanskom pa pola ne razumem
                Lagano kopiras i procitas.

                Comment


                • Ne znam zasto se muciti jer twitter sam nudi opciju da prevedes na engleski
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ja nemam twitter, postoji li kakva mogucnost za promjenu jezika? Ako postoji pucaj.

                    Spoiler
                    Samo citam vijesti sa tw.

                    Comment


                    • Ma jebes prevodilac prevodi bukvalno sve nista ne kontam jos mi gore
                      Ne znam ja kako se menja to kad ne koristim twiter nemam nalog jbg, udjem ujutru i uvece da procitam transfere samo nista vise.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ja kad je Di Marzio u pitanju koristim prevodilac.

                        Za ostale mi nije potreban jer je vecinom u pitanju engleski jezik.
                        Last edited by Rossonero; 30-08-15, 01:10.

                        Comment


                        • Comment


                          • Neki tamo Švaba izjavio da ne veruje da je Volfsbur ušau u igru za Drakslera, možda nas samo vuku za nos da izvuku još koji evrić.

                            Inače Volfsburg doveo Praeta, to bi direktno bila zamena za De Brujnea, ali su isto tako ostali i bez Perišića, kao i velikog LORDA!!!

                            Bilo kako bilo kako trenutno stvari stoje biće da smo ga dobro podudlali, sočno, Vitsel će u Milan, Draksler u Volsfburg

                            Comment


                            • A Padoin u veznom redu
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Sad gledam



                                Daj ovog Laminu samo da ne gledamo više fucking PADOINA !!! I što je još crnje i gore, pa hoćemo li se ratosiljati više ovih 3-5-2 sreće vam ? Kakvo mučenje od fudbala taj 3-5-2.

                                Sturaro umesto sad da igra kad je Marka povređen, on greje klupu fucking Padoinu.

                                Comment

                                Working...
                                X