Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baš ih posprdao Dibi u prvom poluvremenu, mada je u par navrata bio i sebičan.

    Petak, sad ceremonija dodele pehara.

    Comment


    • Genijalna asistencija Strootmana za Salaha i Roma vodi 0-1, kakva šteta da ga je povreda udaljila toliko vremena od fudbala.

      Generalno što se tiče utakmice Roma je mogla voditi više od 1-0.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Rodices mi sina Gonzala Iguaina! Kakav otac, kakva definicija broja 9!
        sigpic

        Comment


        • Mislim da je Rossonero prizvao ovaj scenario sa Iguainom jednim člankom na temi PL-a.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Nista posebno, jedan prosjecan igrac.

            Argentinac je ušao u istoriju, dao je 36 golova u sezoni srušio je rekord Šveđanina Nordala iz 1950. godine po broju golova u Seriji A u jednoj sezoni.

            Comment


            • Prandeli u Atalantu, Mihajlović u Torino

              Bogami, ovo vrhunski izgleda u najavi sledeće sezone...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Jedini nacin da igrac ode iz Juventusa je da to sam zatrazi, ako zeli da ostane, onda nas ni ponude preko 100 miliona ne zanimaju jer smo sposobni da ih odbijemo.

                Giuseppe Marotta



                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Il Capitano View Post
                  Prandeli u Atalantu, Mihajlović u Torino

                  Bogami, ovo vrhunski izgleda u najavi sledeće sezone...
                  Mislim da bi narednih par nedelja moglo biti zanimljivije od celog prelaznog roka - baš zbog trenerskih vrteški. Upravo je Venturin odlazak iz Torina okidač. Pred odlaskom iz svojih klubova su i Reja i De Kanio. Gasperini je u prilično neobičnoj situaciji (on i Preciozi oduvek imaju taj odnos iz sapunica, između ljubavi i mržnje), sva zvona zvone da će i on opet napustiti klub. Ivan Jurić je njegov očigledan naslednik, što bi onda otvorilo mesto u Krotoneu.
                  Đampaolo samo što ne kaže otvoreno "da, zvao me je Milan, naravno da hoću tamo", previše je bio zagonetan prethodnih nedelja u izjavama medijima. Inzagi je sve samo ne siguran u Laciju (Prandeli, Gasperini ili Sampaoli, mislim da će biti neko od njih trojice).

                  Biće jako zanimljivo do početka juna.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pjanic ima klauzulu od 38M, ako je neko isplati uzima ga. Bas je Sabatini govorio da ne zeli da pregovara sa nikim u vezi Pjanica, ali zbog klauzule ne moze nista da uradi ako neko dodje sa ponudom od 38M kolika je otkupna klauzula.

                    Juventus se navodio kao moguci kupac, ali Marotta je odbio takve tvrdnje, valjda mu mnogo A vredi Pjanke svaku paru.

                    Andres Gomes je Juventusov prvi pik ovog leta, radi se na njegovom dovodjenju ali nece biti lako pregovarati sa ljudima koji su prodali Otamendija za onakvu sumu novca.
                    Last edited by Prototype; 18-05-16, 23:30.

                    Comment


                    • To je brdo para ali kad pogledas da toliko sada traze (i dobiju!) za klince od 18 godina onda i nije mnogo za klasu kakav je Pjanic...

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Andre Gomes jos skuplji, njemu je klauzula 50 miliona...
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Bepe Jakini je novi trener Udinezea.
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni je neshvatljivo da čujem "Marko Đampaolo novi trener Milana"...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Sau

                              Comment


                              • Negde sam procitao na internetu da ce Vrsaljko preci u Napoli i da ej sve dogovoreno, a visina transfera je 15 miliona.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X