Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2015/2016 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo klasa, samo legende.

    Comment


    • mnogo mi je žao jučer Carpija što je izgubio, nadam se da će ostati u ligi, da će im rezultati ići u prilog

      Comment


      • Zamparini ide lagano preko vec otpisane Verone i tako Palermo osigurava opstanak.

        Bez obzira sta uradi Carpi na Friuliju ako Palermo pobjedi (u sta ne sumnjam da ce se dogoditi) vec otpisanu Veronu na svom stadionu Carpi ispada iz lige.

        Sve jasno kao dan.

        Serie B: Verona, Frosinone, Carpi

        Spoiler
        Last edited by Rossonero; 09-05-16, 11:44.

        Comment


        • Nikad niko k'o Pipita!

          Comment


          • Ja lepo napisah pre 3-4 kola da ce Palermo opstati, jbg mafija povuce par veza i eto njih i sledece sezone u Seriji A.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ja sam prvi ocekivao da ce da ispadnu, a sada sam siguran da ce da pobjede Veronu na svom terenu i osiguraju opstanak.
              Last edited by Rossonero; 11-05-16, 22:47.

              Comment


              • Tutosport preneo kako je Emery dogovorio sve i da od leta preuzima klupu Milana... Nadam se samo da je dobio cvrste garancije da ce biti adekvatnih pojacanja kako bi mogao da radi normalno

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Dame i gospodo, Daniel Pablo Osvaldo

                  Spoiler


                  Comment


                  • Hhahhahahahah kakva je ovo glava jbm li ti zezanje..
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Ja sam prvi ocekivao da ce da ispadnu, a sada sam siguran da ce da pobjede Veronu na svom terenu i osiguraju opstanak.
                      Negdje sam pročito naslov da Verona ako dobije Palerma gubi 5 milki eura zbog nekog pravila u Serij A, al' nisam se dublje zanimo što i kako.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Negdje sam pročito naslov da Verona ako dobije Palerma gubi 5 milki eura zbog nekog pravila u Serij A, al' nisam se dublje zanimo što i kako.
                        Ne znam o cemu se radi preko telefona sam, a kada se dohvatim laptopa onda cu potraziti ovo o cemu pricas.


                        Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                        Comment


                        • @Jax

                          Ovo je ono o cemu si pricao.

                          Paradoks Serije A - Ako Verona bude igrala pošteno, izgubiće ogroman novac!

                          Comment


                          • Dakle Palermo 100% opstaje, ko bi reko za ekipu koja čini mi se od februara do maja nije bila u stanju da pobjedi.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Neka, bolje Palermo no Karpi...

                              Za danas prognoziram poraz Intera od Sasuola tako da nažalost Milanu neće biti dovoljna ni pobeda nad Romom do koje će opet teško doći. Treba Italiji Milan u Evropi, jedino da srede preko Kupa nekako...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Kako igra Dybala, majstor!
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X